Szlafroki damskie duże rozmiary

Szlafroki damskie duże rozmiary - sprawdź nasze produkty

 • Szlafrok damski czerwony - zdjęcie produktu

  Dzianinowy szlafrok w kolorze wiśniowym Modne Duże Rozmiary

  149 zł
  Klasyczny szlafrok w kolorze wiśni. Szlafrok wykonany jest z przyjemnej dzianiny wysokiej jakości , która nie jest rozciągliwa . Produkt wiązany jest w pasie. Wykończony jest szalowym kołnierzem z ozdobną lamówką. Szlafrok posiada dwie kieszenie, co znacznie zwiększa jego funkcjonalność. Produkt wykończony jest długimi rękawami bez mankietów. Szlafrok jest bardzo lekki i niezwykle przyjemny w noszeniu. Uwaga: podane wymiary dotyczą wymiarów osoby, a nie produktu. Produkt polski . Materiał: dzianina frotte pętelkowa (80% bawełna, 20% poliester)
 • Szlafrok damski - zdjęcie produktu

  Dzianinowy szlafrok w kolorze błękitnym Modne Duże Rozmiary

  149 zł
  Klasyczny szlafrok w błękitnym kolorze. Szlafrok wykonany jest z przyjemnej dzianiny wysokiej jakości , która nie jest rozciągliwa . Produkt wiązany jest w pasie. Wykończony jest szalowym kołnierzem z ozdobną lamówką. Szlafrok posiada dwie kieszenie, co znacznie zwiększa jego funkcjonalność. Produkt wykończony jest długimi rękawami bez mankietów. Szlafrok jest bardzo lekki i niezwykle przyjemny w noszeniu. Uwaga: podane wymiary dotyczą wymiarów osoby, a nie produktu. Produkt polski . Materiał: dzianina frotte pętelkowa (80% bawełna, 20% poliester)
 • Szlafrok damski z dzianiny casual - zdjęcie produktu

  Dzianinowy szlafrok w kolorze niebieskim Modne Duże Rozmiary

  149 zł
  Klasyczny szlafrok w niebieskim kolorze. Szlafrok wykonany jest z przyjemnej dzianiny wysokiej jakości, która nie jest rozciągliwa. Produkt wiązany jest w pasie. Wykończony jest szalowym kołnierzem z ozdobną lamówką. Szlafrok posiada dwie kieszenie, co znacznie zwiększa jego funkcjonalność. Produkt wykończony jest długimi rękawami bez mankietów. Szlafrok jest bardzo lekki i niezwykle przyjemny w noszeniu. Uwaga: podane wymiary dotyczą wymiarów osoby, a nie produktu. Produkt polski . Materiał: dzianina frotte pętelkowa (80% bawełna, 20% poliester)
 • Szlafrok damski różowy bez wzorów - zdjęcie produktu

  Łososiowy szlafrok-podomka Modne Duże Rozmiary

  129 zł
  Dzianinowy szlafrok-podomka w łososiowym kolorze. Podomka wykonana jest z przyjemnej w dotyku dzianiny wysokiej jakości , która nie jest rozciągliwa . Produkt zapinany jest na zamek. Podomka posiada dwie kieszenie, co znacznie zwiększa jej funkcjonalność. Produkt wykończony jest rękawami o długości 3/4 oraz okrągłym dekoltem. Podomka jest bardzo lekka i niezwykle przyjemna w noszeniu. Uwaga: podane wymiary dotyczą wymiarów osoby, a nie produktu. Produkt polski . Materiał: dzianina frotte pętelkowa (80% bawełna, 20% poliester)
 • Szlafrok damski - zdjęcie produktu

  Chabrowy szlafrok-podomka Modne Duże Rozmiary

  129 zł
  Dzianinowy szlafrok-podomka w chabrowym kolorze. Podomka wykonana jest z przyjemnej w dotyku dzianiny wysokiej jakości , która nie jest rozciągliwa . Produkt zapinany jest na zamek. Podomka posiada dwie kieszenie, co znacznie zwiększa jej funkcjonalność. Produkt wykończony jest rękawami o długości 3/4 oraz okrągłym dekoltem. Podomka jest bardzo lekka i niezwykle przyjemna w noszeniu. Uwaga: podane wymiary dotyczą wymiarów osoby, a nie produktu. Produkt polski . Materiał: dzianina frotte pętelkowa (80% bawełna, 20% poliester)
 • Szlafrok damski - zdjęcie produktu

  Dzianinowy granatowy szlafrok Modne Duże Rozmiary

  149 zł
  Klasyczny szlafrok w kolorze ponadczasowego granatu. Szlafrok wykonany jest z przyjemnej dzianiny wysokiej jakości , która nie jest rozciągliwa . Produkt wiązany jest w pasie. Wykończony jest szalowym kołnierzem z ozdobną lamówką. Szlafrok posiada dwie kieszenie, co znacznie zwiększa jego funkcjonalność. Produkt wykończony jest długimi rękawami bez mankietów. Szlafrok jest bardzo lekki i niezwykle przyjemny w noszeniu. Uwaga: podane wymiary dotyczą wymiarów osoby, a nie produktu. Produkt polski . Materiał: dzianina frotte pętelkowa (80% bawełna, 20% poliester)
 • Szlafrok damski - zdjęcie produktu

  Czerwony szlafrok-podomka Modne Duże Rozmiary

  129 zł
  Dzianinowy szlafrok-podomka w czerwonym kolorze. Podomka wykonana jest z przyjemnej w dotyku dzianiny wysokiej jakości , która nie jest rozciągliwa . Produkt zapinany jest na zamek. Podomka posiada dwie kieszenie, co znacznie zwiększa jej funkcjonalność. Produkt wykończony jest rękawami o długości 3/4 oraz okrągłym dekoltem. Podomka jest bardzo lekka i niezwykle przyjemna w noszeniu. Uwaga: podane wymiary dotyczą wymiarów osoby, a nie produktu. Produkt polski . Materiał: dzianina frotte pętelkowa (80% bawełna, 20% poliester)
 • Szlafrok damski - zdjęcie produktu

  Miętowy szlafrok podomka z kieszeniami Modne Duże Rozmiary

  99 zł
  Szlafrok-podomka, w pastelowym odcieniu mięty, został uszyta z miękkiej i przyjemnej w dotyku dzianiny, o wysokiej jakości i elastyczności - bardzo prosimy o zwrócenie na to uwagi, podczas dobierania rozmiaru. Produkt wykończony jest okrągłym dekoltem i rękawkami o długości 3/4. Nie ma poduszek na ramionach, ani podszewki - a zapinany jest na suwak, który znajduje się w w jego przedniej części na całej długości. Szlafrok posiada niezapinane kieszenie, dzięki którym jego użytkowanie będzie jeszcze bardziej komfortowe. Materiał podomki ma delikatną fakturę, co wzbogaca go wizualnie. Szlafrok-podomka, ze względu na swoją przewiewność, jest idealny na nadchodzącą porę roku. Produkt polski . Materiał: 34% bawełna, 66% poliester
 • Szlafrok damski - zdjęcie produktu

  Lekki bordowy szlafrok z wiskozy Modne Duże Rozmiary

  129 zł
  Ten lekki, klasyczny szlafroczek w bordowym kolorze to miłe uzupełnienie koszul nocnych i pidżam. Zastosowanie przyjemnej dla ciała dzianiny z jedwabiu wiskozowego sprawia że jest on hipoalergiczny i antystatyczny. Znaczy to że nie będzie uczulał ani nie będzie się elektryzował. Dzięki temu może on być śmiało używany przez kobiety o bardziej wrażliwym zdrowiu. Szlafrok wykonany jest z przyjemnej dzianiny wysokiej jakości, która jest rozciągliwa, dlatego bardzo prosimy o zwrócenie na to uwagi podczas dobierania rozmiaru. Wykończony jest u gory klasycznym, kopertowym kołnierzem, a w talii  wiązany jest na dwie tasiemki. Szlafrok wykończony jest długimi rękawami bez mankietów. Material jest bardzo lekki i niezwykle przyjemny w noszeniu. Uwaga: podane wymiary dotyczą wymiarów osoby, a nie produktu. Produkt polski . Materiał: 100% jedwabiu wiskozowego (72% wiskoza, 28% polimad)
 • Szlafrok damski klasyczny - zdjęcie produktu

  Lekki beżowy szlafrok z wiskozy Modne Duże Rozmiary

  129 zł
  Ten lekki, klasyczny szlafroczek w beżowym kolorze to miłe uzupełnienie koszul nocnych i pidżam. Zastosowanie przyjemnej dla ciała dzianiny z jedwabiu wiskozowego sprawia że jest on hipoalergiczny i antystatyczny. Znaczy to że nie będzie uczulał ani nie będzie się elektryzował. Dzięki temu może on być śmiało używany przez kobiety o bardziej wrażliwym zdrowiu. Szlafrok wykonany jest z przyjemnej dzianiny wysokiej jakości, która jest rozciągliwa, dlatego bardzo prosimy o zwrócenie na to uwagi podczas dobierania rozmiaru. Wykończony jest u gory klasycznym, kopertowym kołnierzem, a w talii  wiązany jest na dwie tasiemki. Szlafrok wykończony jest długimi rękawami bez mankietów. Material jest bardzo lekki i niezwykle przyjemny w noszeniu. Uwaga: podane wymiary dotyczą wymiarów osoby, a nie produktu. Produkt polski . Materiał: 100% jedwabiu wiskozowego (72% wiskoza, 28% polimad)

Szlafroki damskie

Wyszukaj podobne do "szlafroki damskie duże rozmiary"

 • Szlafrok damski - zdjęcie produktu

  Lekki miętowy szlafrok z wiskozy Modne Duże Rozmiary

  129 zł
  Ten lekki, klasyczny szlafroczek w miętowym kolorze to miłe uzupełnienie koszul nocnych i pidżam. Zastosowanie przyjemnej dla ciała dzianiny z jedwabiu wiskozowego sprawia że jest on hipoalergiczny i antystatyczny. Znaczy to że nie będzie uczulał ani nie będzie się elektryzował. Dzięki temu może on być śmiało używany przez kobiety o bardziej wrażliwym zdrowiu. Szlafrok wykonany jest z przyjemnej dzianiny wysokiej jakości, która jest rozciągliwa, dlatego bardzo prosimy o zwrócenie na to uwagi podczas dobierania rozmiaru. Wykończony jest u gory klasycznym, kopertowym kołnierzem, a w talii  wiązany jest na dwie tasiemki. Szlafrok wykończony jest długimi rękawami bez mankietów. Material jest bardzo lekki i niezwykle przyjemny w noszeniu. Uwaga: podane wymiary dotyczą wymiarów osoby, a nie produktu. Produkt polski . Materiał: 100% jedwabiu wiskozowego (72% wiskoza, 28% polimad)
 • Szlafrok damski - zdjęcie produktu

  Lekki turkusowy szlafrok z wiskozy Modne Duże Rozmiary

  129 zł
  Ten lekki, klasyczny szlafroczek w turkusowym kolorze to miłe uzupełnienie koszul nocnych i pidżam. Zastosowanie przyjemnej dla ciała dzianiny z jedwabiu wiskozowego sprawia że jest on hipoalergiczny i antystatyczny. Znaczy to że nie będzie uczulał ani nie będzie się elektryzował. Dzięki temu może on być śmiało używany przez kobiety o bardziej wrażliwym zdrowiu. Szlafrok wykonany jest z przyjemnej dzianiny wysokiej jakości, która jest rozciągliwa, dlatego bardzo prosimy o zwrócenie na to uwagi podczas dobierania rozmiaru. Wykończony jest u gory klasycznym, kopertowym kołnierzem, a w talii  wiązany jest na dwie tasiemki. Szlafrok wykończony jest długimi rękawami bez mankietów. Material jest bardzo lekki i niezwykle przyjemny w noszeniu. Uwaga: podane wymiary dotyczą wymiarów osoby, a nie produktu. Produkt polski . Materiał: 100% jedwabiu wiskozowego (72% wiskoza, 28% polimad)
 • Szlafrok damski - zdjęcie produktu

  Lekki różowy szlafrok z wiskozy Modne Duże Rozmiary

  129 zł
  Ten lekki, klasyczny szlafroczek w różowym kolorze to miłe uzupełnienie koszul nocnych i pidżam. Zastosowanie przyjemnej dla ciała dzianiny z jedwabiu wiskozowego sprawia że jest on hipoalergiczny i antystatyczny. Znaczy to że nie będzie uczulał ani nie będzie się elektryzował. Dzięki temu może on być śmiało używany przez kobiety o bardziej wrażliwym zdrowiu. Szlafrok wykonany jest z przyjemnej dzianiny wysokiej jakości, która jest rozciągliwa, dlatego bardzo prosimy o zwrócenie na to uwagi podczas dobierania rozmiaru. Wykończony jest u gory klasycznym, kopertowym kołnierzem, a w talii  wiązany jest na dwie tasiemki. Szlafrok wykończony jest długimi rękawami bez mankietów. Material jest bardzo lekki i niezwykle przyjemny w noszeniu. Uwaga: podane wymiary dotyczą wymiarów osoby, a nie produktu. Produkt polski . Materiał: 100% jedwabiu wiskozowego (72% wiskoza, 28% polimad)
 • Szlafrok damski Vena - zdjęcie produktu

  Szlafrok VENA VSZL-01 Vena Świat Bielizny

  160 zł
  Typ: szlafrok kąpielowy Opis: – szlafrok kąpielowy wykonany z poliestru, – bardzo przytulny w dotyku, – szlafrok z kapturem, – posiada duże kieszenie, – długi rękaw, – długość szlafroka przed kolano (na modelce ok. 170cm wysokości) – zawiązywany pasem. Kolor: pudrowy róż, ecru Rozmiary: S M L XL XXL
 • Szlafrok damski Vena - zdjęcie produktu

  Szlafrok VENA VSZL-02 róż Vena Świat Bielizny

  165 zł
  Typ: szlafrok kąpielowy Opis: – szlafrok kąpielowy wykonany z poliestru, – bardzo przytulny w dotyku, – szlafrok z kapturem, – posiada duże kieszenie, – długi rękaw, – długość szlafroka za kolano (na modelce ok. 170cm wysokości) – zawiązywany pasem. Rozmiary: S M L XL XXL
 • Szlafrok damski Vena - zdjęcie produktu

  Szlafrok VENA VSZL-02 ecru Vena Świat Bielizny

  165 zł
  Typ: szlafrok kąpielowy Opis: – szlafrok kąpielowy wykonany z poliestru, – bardzo przytulny w dotyku, – szlafrok z kapturem, – posiada duże kieszenie, – długi rękaw, – długość szlafroka za kolano (na modelce ok. 170cm wysokości) – zawiązywany pasem. Kolor: pudrowy róż, ecru Rozmiary: S M L XL XXL
 • Szlafrok damski Cellbes - zdjęcie produktu

  Welurowy szlafrok Cellbes cellbes

  229 zł
  Szlafrok z wygodnego weluru. Swobodny fason z wysokim kołnierzem i praktycznym suwakiem dwukierunkowym. Duże kieszenie z przodu. Długość z tyłu zależna od rozmiaru, ok. 135 cm. - Suwak dwukierunkowy - Duże kieszenie Produkt z bawełny organicznej. Podczas produkcji bawełny organicznej nie używa się chemicznych środków ochrony roślin, nawozów sztucznych ani surowców modyfikowanych genetycznie, co jest korzystniejsze dla środowiska i osób pracujących na plantacjach.
 • Szlafrok damski DKAREN w nadruki - zdjęcie produktu

  Szlafrok Podomka Model DK PP 019 - DKaren Mywear

  267 zł
  Oto piękna, satynowa propozycja z najnowszej kolekcji marki DKaren, która pozwoli Ci cieszyć się latem właściwie przez cały rok. Szlafrok pokryto efektownym nadrukiem idealnym na lato. Przód podkreślony lamówką w białym kolorze. W talii wiązanie, także białe. Krój asymetryczny, krótszy z przodu, dłuższy z tyłu. Rękawy w stylu kimono. Polyester 100 % RozmiarObwód w biodrachObwód w biuścieL100-105 cm90-95 cmM95-100 cm85-90 cmS90-95 cm80-85 cmXL105-110 cm95-100 cmXS85-90 cm75-80 cmXXL110-115 cm100-105 cm...
 • Szlafrok damski z lycry - zdjęcie produktu

  Czarny tiulowy szlafrok z koronką iris xl (46-48) Sklep XL-ka

  124 zł
  Rozmiar: XL (46-48), Zmysłowy, czarny tiulowy szlafrok z koronką - IRIS Szczegółowe informacje:  Śliczny szlafrok IRIS został wykonany z tiulu wysokiej jakości. Delikatny, gładki tiul został wzbogacony wstawkami z dekoracyjnej koronki. Elementy koronkowe pojawiają się pod biustem i w wykończeniu rękawów. Koronka nadaje produktowi wyjątkowy charakter. Szlafrok można związać za pomocą cienkich tasiemek. Produkt pochodzi z Polski. W składzie surowcowym: 90% poliamid, 10% lycra. W komplecie: zmysłowy szlafrok IRIS oraz tiulowe stringi. Naszym zdaniem: Czarny tiulowy szlafrok doskonale sprawdzi się podczas wieczoru tylko we dwoje. Możesz pod nim ukryć pewne niedociągnięcia sylwetki i czuć się pięknie i zmysłowo. Lekki materiał sprawi, że będziesz czuła się swobodnie i komfortowo.
 • Szlafrok damski - zdjęcie produktu

  Zmysłowy szlafrok damski w dużych rozmiarach kamila 2 38 Sklep XL-ka

  123 zł
  Rozmiar: 38, Śliczny, czarny szlafrok w dużych rozmiarach KAMILA II. Szczegółowe informacje:  Szlafrok został wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku wiskozy. Szlafrok w kolorze głębokiej czerni optycznie maskuje niedoskonałości sylwetki i ładnie podkreśla kobiece kształty. W talii pasek, którym można się przewiązać, natomiast po bokach kieszonki na drobiazgi. Szlafrok został wykończony obszyciem z koronki, które znajduje się przy dekolcie i rękawkach o długości 3/4. Skład surowcowy: 95% wiskoza, 5% elastan. Produkt pochodzi z Polski. Naszym zdaniem: Zmysłowy szlafrok damski przyjemnie otula ciało, a przy tym jest w bardzo ekskluzywnym stylu. Szlafroczek zapakowany jest w ładne pudełko może być świetnym prezentem na urodziny, imieniny bądź święta.

Szlafroki damskie duże rozmiary - zobacz nasze artykuły