1. Strona główna
 2. torba juchtowa

Torba juchtowa

Torba juchtowa - sprawdź nasze produkty

 • Torba męska VOOC - vooc.pl - zdjęcie produktu

  Designerska torba skóra Vintage P3 vooc-pl pomaranczowy łatki

  299 zł

  Skórzana torba na Tablet typu Messenger VOOC Vintage P3 MODEL: P3 Twój ulubiony i drogocenny tablet wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego projektanci VOOC stworzyli niecodzienny wzór łącząc styl Vintage z najnowszymi trendami modowymi. Charakterystyczne przeszycie boków torby grubą nicią i oryginale zapięcie doskonale podkreślają niepowtarzalny, ekstrawagancki charakter torby skórzanej typu Messenger  VOOC  Vintage P3. Najwyższej klasy skóra juchtowa, oryginalny design i funkcjonalność  czynią P3 wyjątkową. Torba mieści format A4. Najnowszy europejski trend w zasięgu twojej ręki. Produkt HAND MADE ręcznie wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Boki torebki zszyte grubymi nićmi, Zapinana na paseczek przekładany przez przelotkę, Wewnątrz jedna komora, Pasek na ramię o regulowanej długości, Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: wysokość 34 cm x długość 33 cm. Dostępne kolory: czarny, naturalny, ciemny brąz, koniak. Waga: 0,7 kg Oferta dotyczy tylko torby skórzanej. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - vooc.pl - zdjęcie produktu

  Raportówka skórzana Vintage P20 vooc-pl pomaranczowy łatki

  399 zł

  Raportówka skórzana VOOC Vintage P20 klasyk MODEL: P20 Torba skórzana na ramię, stylizowana na wzór oficerskich raportówek z okresu pierwszej połowy XX wieku. Szczególnie polecana miłośnikom klasyki. Ponadczasowy, wyjątkowy design sprawił, że zakochało się w niej wiele pokoleń. Torba UNISEX dwukomorowa, o pięknym zaokrąglonym kształcie. Zapinana na pasek przekładany przez przelotkę. Bezawaryjne zapięcie będzie służyć przez wiele lat. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Dwie komory, 2 x 6 cm Zapinana na pasek przekładany przez przelotkę, Kieszonka na telefon, Dwa uchwyty na długopisy, Pasek na ramię o regulowanej długości max. 140 cm, Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: 22,5 cm x 29 cm x 12 cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Waga: 0,7 kg Oferta dotyczy tylko raportówki. Vintage to styl dla indywidualistów chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  748 zł 896 zł

  Torba/ plecak 3-komory KEMER VOOC Vintage P22 czarny Torba skórzana / plecak 3-komory VOOC Vintage P22 MODEL : P22 Trzykomorowa torba skórzana polecana miłośnikom vintage lubującym się w modnych stylizacjach casualowych . Teczka jest mniejszym odpowiednikiem modelu VOOC Vintage P23 . Mniejsza nie oznacza, że brak w niej miejsca. Torba mieści bez problemu laptopa 15,6” , posiada trzy komory w tym jedna zapinana na zamek, przednia duża kieszeń służąca za organizer oraz dwie boczne kieszonki na drobiazgi. Torba posiada również funkcję plecaka oraz odczepiany pas nośny na ramię. Kolejne atrybuty to jej funkcje . Dzięki odpinanym szelkom oraz paskowi będącemu w zestawie, teczkę można nosić w ręku, na ramieniu oraz jako plecak. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Zamykana na klamry. Wewnątrz posiada trzy komory, w tym jedną na suwak. Z przodu, częściowo zakryta klapą, naszyta kieszeń. Po bokach umieszczone dwie duże kieszenie zamykane na klamry. Rączka wykonana z podwójnej warstwy skóry. Od spodu umieszczone zaczepy na szelki, po bokach nad kieszeniami klamry do przypięcia paska. Szelki do funkcji plecaka. Odpinany i regulowany pas nośny. Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: wysokość 25 cm x długość 36 cm x szerokość 22 cm Dostępne kolory: czarny, naturalny, ciemny brąz, koniak Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  748 zł 896 zł

  Torba/ plecak 3-komory KEMER VOOC Vintage P22 brąz Torba skórzana / plecak 3-komory VOOC Vintage P22 MODEL : P22 Trzykomorowa torba skórzana polecana miłośnikom vintage lubującym się w modnych stylizacjach casualowych . Teczka jest mniejszym odpowiednikiem modelu VOOC Vintage P23 . Mniejsza nie oznacza, że brak w niej miejsca. Torba mieści bez problemu laptopa 15,6” , posiada trzy komory w tym jedna zapinana na zamek, przednia duża kieszeń służąca za organizer oraz dwie boczne kieszonki na drobiazgi. Torba posiada również funkcję plecaka oraz odczepiany pas nośny na ramię. Kolejne atrybuty to jej funkcje . Dzięki odpinanym szelkom oraz paskowi będącemu w zestawie, teczkę można nosić w ręku, na ramieniu oraz jako plecak. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Zamykana na klamry. Wewnątrz posiada trzy komory, w tym jedną na suwak. Z przodu, częściowo zakryta klapą, naszyta kieszeń. Po bokach umieszczone dwie duże kieszenie zamykane na klamry. Rączka wykonana z podwójnej warstwy skóry. Od spodu umieszczone zaczepy na szelki, po bokach nad kieszeniami klamry do przypięcia paska. Szelki do funkcji plecaka. Odpinany i regulowany pas nośny. Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: wysokość 25 cm x długość 36 cm x szerokość 22 cm Dostępne kolory: czarny, naturalny, ciemny brąz, koniak Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  438 zł 517 zł

  Stylowa torba kuferek KEMER VOOC Vintage P30 naturalny Stylowa torebka skórzana VOOC Vintage P30 MODEL: P30 Torba unisex o unikalnym design w stylu VINTAGE . Stylowa torba kuferek jest odpowiedzią VOOC na wciąż zmieniającą się modę. Torba stylizowana na teczkę / kuferek jest pomniejszoną wersją modnych w ostatnim czasie teczek z kolekcji VINTAGE . Torbę można nosić zarówno w ręku jak i na ramieniu. Dedykowana nie tylko młodzieży, ale również dla szerokiego grona osób ceniących sobie klasyczne wzory oraz ręczne wykonanie. Pomimo rozmiarów torba jest bardzo pojemna posiada jedną dużą komorę oraz dużą kieszeń zamykaną na zamek, gdzie zmieszczą się dokumenty oraz tablet. Dwie przednie kieszonki służą do przechowania drobniejszych przedmiotów tj. smartfon, portfel, klucze itd. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Teczka zamykana na zamki typu tic-tac wyposażone w ozdobne klamry. Z przodu dwie pojemne kieszenie. W środku dwie komory, główna o wymiarach 24 x 17 x 6 cm (dł. x wys. x szer.) oraz jedna zasuwana na suwak. Dodatkowa zasuwana kieszonka umieszczona z tyłu torby. Pasek na ramię o regulowanej długości. Rączka skórzana. Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: długość 27 cm x wysokość 20 cm x szerokość 12 cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - zdjęcie produktu

  Stylowa torba kuferek Vintage P30 czarny VOOC okazja Bagażownia.pl

  438 zł 517 zł

  Stylowa torba kuferek KEMER VOOC Vintage P30 czarny Stylowa torebka skórzana VOOC Vintage P30 MODEL: P30 Torba unisex o unikalnym design w stylu VINTAGE . Stylowa torba kuferek jest odpowiedzią VOOC na wciąż zmieniającą się modę. Torba stylizowana na teczkę / kuferek jest pomniejszoną wersją modnych w ostatnim czasie teczek z kolekcji VINTAGE . Torbę można nosić zarówno w ręku jak i na ramieniu. Dedykowana nie tylko młodzieży, ale również dla szerokiego grona osób ceniących sobie klasyczne wzory oraz ręczne wykonanie. Pomimo rozmiarów torba jest bardzo pojemna posiada jedną dużą komorę oraz dużą kieszeń zamykaną na zamek, gdzie zmieszczą się dokumenty oraz tablet. Dwie przednie kieszonki służą do przechowania drobniejszych przedmiotów tj. smartfon, portfel, klucze itd. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Teczka zamykana na zamki typu tic-tac wyposażone w ozdobne klamry. Z przodu dwie pojemne kieszenie. W środku dwie komory, główna o wymiarach 24 x 17 x 6 cm (dł. x wys. x szer.) oraz jedna zasuwana na suwak. Dodatkowa zasuwana kieszonka umieszczona z tyłu torby. Pasek na ramię o regulowanej długości. Rączka skórzana. Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: długość 27 cm x wysokość 20 cm x szerokość 12 cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  748 zł 896 zł

  Torba/ plecak 3-komory KEMER VOOC Vintage P22 naturalny Torba skórzana / plecak 3-komory VOOC Vintage P22 MODEL : P22 Trzykomorowa torba skórzana polecana miłośnikom vintage lubującym się w modnych stylizacjach casualowych . Teczka jest mniejszym odpowiednikiem modelu VOOC Vintage P23 . Mniejsza nie oznacza, że brak w niej miejsca. Torba mieści bez problemu laptopa 15,6” , posiada trzy komory w tym jedna zapinana na zamek, przednia duża kieszeń służąca za organizer oraz dwie boczne kieszonki na drobiazgi. Torba posiada również funkcję plecaka oraz odczepiany pas nośny na ramię. Kolejne atrybuty to jej funkcje . Dzięki odpinanym szelkom oraz paskowi będącemu w zestawie, teczkę można nosić w ręku, na ramieniu oraz jako plecak. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Zamykana na klamry. Wewnątrz posiada trzy komory, w tym jedną na suwak. Z przodu, częściowo zakryta klapą, naszyta kieszeń. Po bokach umieszczone dwie duże kieszenie zamykane na klamry. Rączka wykonana z podwójnej warstwy skóry. Od spodu umieszczone zaczepy na szelki, po bokach nad kieszeniami klamry do przypięcia paska. Szelki do funkcji plecaka. Odpinany i regulowany pas nośny. Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: wysokość 25 cm x długość 36 cm x szerokość 22 cm Dostępne kolory: czarny, naturalny, ciemny brąz, koniak Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  438 zł 517 zł

  Stylowa torba kuferek KEMER VOOC Vintage P30 brąz Stylowa torebka skórzana VOOC Vintage P30 MODEL: P30 Torba unisex o unikalnym design w stylu VINTAGE . Stylowa torba kuferek jest odpowiedzią VOOC na wciąż zmieniającą się modę. Torba stylizowana na teczkę / kuferek jest pomniejszoną wersją modnych w ostatnim czasie teczek z kolekcji VINTAGE . Torbę można nosić zarówno w ręku jak i na ramieniu. Dedykowana nie tylko młodzieży, ale również dla szerokiego grona osób ceniących sobie klasyczne wzory oraz ręczne wykonanie. Pomimo rozmiarów torba jest bardzo pojemna posiada jedną dużą komorę oraz dużą kieszeń zamykaną na zamek, gdzie zmieszczą się dokumenty oraz tablet. Dwie przednie kieszonki służą do przechowania drobniejszych przedmiotów tj. smartfon, portfel, klucze itd. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Teczka zamykana na zamki typu tic-tac wyposażone w ozdobne klamry. Z przodu dwie pojemne kieszenie. W środku dwie komory, główna o wymiarach 24 x 17 x 6 cm (dł. x wys. x szer.) oraz jedna zasuwana na suwak. Dodatkowa zasuwana kieszonka umieszczona z tyłu torby. Pasek na ramię o regulowanej długości. Rączka skórzana. Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: długość 27 cm x wysokość 20 cm x szerokość 12 cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  748 zł 896 zł

  Torba/ plecak 3-komory KEMER VOOC Vintage P22 koniak Torba skórzana / plecak 3-komory VOOC Vintage P22 MODEL : P22 Trzykomorowa torba skórzana polecana miłośnikom vintage lubującym się w modnych stylizacjach casualowych . Teczka jest mniejszym odpowiednikiem modelu VOOC Vintage P23 . Mniejsza nie oznacza, że brak w niej miejsca. Torba mieści bez problemu laptopa 15,6” , posiada trzy komory w tym jedna zapinana na zamek, przednia duża kieszeń służąca za organizer oraz dwie boczne kieszonki na drobiazgi. Torba posiada również funkcję plecaka oraz odczepiany pas nośny na ramię. Kolejne atrybuty to jej funkcje . Dzięki odpinanym szelkom oraz paskowi będącemu w zestawie, teczkę można nosić w ręku, na ramieniu oraz jako plecak. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Zamykana na klamry. Wewnątrz posiada trzy komory, w tym jedną na suwak. Z przodu, częściowo zakryta klapą, naszyta kieszeń. Po bokach umieszczone dwie duże kieszenie zamykane na klamry. Rączka wykonana z podwójnej warstwy skóry. Od spodu umieszczone zaczepy na szelki, po bokach nad kieszeniami klamry do przypięcia paska. Szelki do funkcji plecaka. Odpinany i regulowany pas nośny. Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: wysokość 25 cm x długość 36 cm x szerokość 22 cm Dostępne kolory: czarny, naturalny, ciemny brąz, koniak Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  438 zł 517 zł

  Stylowa torba kuferek KEMER VOOC Vintage P30 koniak Stylowa torebka skórzana VOOC Vintage P30 MODEL: P30 Torba unisex o unikalnym design w stylu VINTAGE . Stylowa torba kuferek jest odpowiedzią VOOC na wciąż zmieniającą się modę. Torba stylizowana na teczkę / kuferek jest pomniejszoną wersją modnych w ostatnim czasie teczek z kolekcji VINTAGE . Torbę można nosić zarówno w ręku jak i na ramieniu. Dedykowana nie tylko młodzieży, ale również dla szerokiego grona osób ceniących sobie klasyczne wzory oraz ręczne wykonanie. Pomimo rozmiarów torba jest bardzo pojemna posiada jedną dużą komorę oraz dużą kieszeń zamykaną na zamek, gdzie zmieszczą się dokumenty oraz tablet. Dwie przednie kieszonki służą do przechowania drobniejszych przedmiotów tj. smartfon, portfel, klucze itd. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Teczka zamykana na zamki typu tic-tac wyposażone w ozdobne klamry. Z przodu dwie pojemne kieszenie. W środku dwie komory, główna o wymiarach 24 x 17 x 6 cm (dł. x wys. x szer.) oraz jedna zasuwana na suwak. Dodatkowa zasuwana kieszonka umieszczona z tyłu torby. Pasek na ramię o regulowanej długości. Rączka skórzana. Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: długość 27 cm x wysokość 20 cm x szerokość 12 cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

Zobacz więcej produktów

Torby męskie

Zobacz Torby męskie

Wyszukaj podobne do Torba juchtowa

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  498 zł 584 zł

  TECZKA SKÓRZANA 2W1 KEMER VOOC Vintage P112 BRĄZOWA Teczka skórzana 2w1 VOOC VINTAGE P112 Model: P112 Modna torba skórzana w stylu Vintage doskonała jako dodatek do codziennej stylizacji. Torba wykonana z naturalnej, garbowanej roślinnie skóry juchtowej. Wewnątrz posiada dwie przegrody, w tym jedną większą mieszczącą np. laptop. Duża ilość kieszeni oraz mini organizer na długopisy i wizytówki zapewnia funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Teczki VOOC z kolekcji VINTAGE dedykowane są osobom poszukującym własnego stylu. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Dwie komory w tym jedna przystosowana do laptopa. Dwie przednie kieszenie. Kieszeń na dokumenty zamykana na zamek. Klapa zamykana na klamry typu tic-tac. Odpinany pas na ramię z możliwością regulacji długości. Naturalna skóra juchtowa Wymiary: 33,5 cm x 25 cm x 9* cm * szerokość podstawy mierzona bez przedniej kieszeni. Dostępne kolory: brązowy Waga: 1,0 kg

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  498 zł 584 zł

  TECZKA SKÓRZANA 2W1 KEMER VOOC Vintage P112 RUDA Teczka skórzana 2w1 VOOC VINTAGE P112 Model: P112 Modna torba skórzana w stylu Vintage doskonała jako dodatek do codziennej stylizacji. Torba wykonana z naturalnej, garbowanej roślinnie skóry juchtowej. Wewnątrz posiada dwie przegrody, w tym jedną większą mieszczącą np. laptop. Duża ilość kieszeni oraz mini organizer na długopisy i wizytówki zapewnia funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Teczki VOOC z kolekcji VINTAGE dedykowane są osobom poszukującym własnego stylu. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Dwie komory w tym jedna przystosowana do laptopa. Dwie przednie kieszenie. Kieszeń na dokumenty zamykana na zamek. Klapa zamykana na klamry typu tic-tac. Odpinany pas na ramię z możliwością regulacji długości. Naturalna skóra juchtowa Wymiary: 33,5 cm x 25 cm x 9* cm * szerokość podstawy mierzona bez przedniej kieszeni. Dostępne kolory: rudy (koniak) Waga: 1,0 kg

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  498 zł 584 zł

  TECZKA SKÓRZANA 2W1 KEMER VOOC Vintage P112 BEŻOWA Teczka skórzana 2w1 VOOC VINTAGE P112 Model: P112 Modna torba skórzana w stylu Vintage doskonała jako dodatek do codziennej stylizacji. Torba wykonana z naturalnej, garbowanej roślinnie skóry juchtowej. Wewnątrz posiada dwie przegrody, w tym jedną większą mieszczącą np. laptop. Duża ilość kieszeni oraz mini organizer na długopisy i wizytówki zapewnia funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Teczki VOOC z kolekcji VINTAGE dedykowane są osobom poszukującym własnego stylu. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Dwie komory w tym jedna przystosowana do laptopa. Dwie przednie kieszenie. Kieszeń na dokumenty zamykana na zamek. Klapa zamykana na klamry typu tic-tac. Odpinany pas na ramię z możliwością regulacji długości. Naturalna skóra juchtowa Wymiary: 33,5 cm x 25 cm x 9* cm * szerokość podstawy mierzona bez przedniej kieszeni. Dostępne kolory: beżowa (skóra naturalna) Waga: 1,0 kg

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  498 zł 584 zł

  TECZKA SKÓRZANA 2W1 KEMER VOOC Vintage P112 CZARNA Teczka skórzana 2w1 VOOC VINTAGE P112 Model: P112 Modna torba skórzana w stylu Vintage doskonała jako dodatek do codziennej stylizacji. Torba wykonana z naturalnej, garbowanej roślinnie skóry juchtowej. Wewnątrz posiada dwie przegrody, w tym jedną większą mieszczącą np. laptop. Duża ilość kieszeni oraz mini organizer na długopisy i wizytówki zapewnia funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Teczki VOOC z kolekcji VINTAGE dedykowane są osobom poszukującym własnego stylu. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Dwie komory w tym jedna przystosowana do laptopa. Dwie przednie kieszenie. Kieszeń na dokumenty zamykana na zamek. Klapa zamykana na klamry typu tic-tac. Odpinany pas na ramię z możliwością regulacji długości. Naturalna skóra juchtowa Wymiary: 33,5 cm x 25 cm x 9* cm * szerokość podstawy mierzona bez przedniej kieszeni. Dostępne kolory: czarny Waga: 1,0 kg

 • Torba męska VOOC - vooc.pl - zdjęcie produktu

  BIG kufer/plecak/torba Vintage P23 vooc-pl pomaranczowy łatki

  799 zł

  Duża torba skórzana / plecak VOOC Vintage P23 MODEL: P23 Największa torba skórzana VOOC z kolekcji VINTAGE z funkcją plecaka oraz specjalną przegrodą na laptop. Jej wyjątkowy wygląd zawdzięczamy projektantom, którzy połączyli klasykę w stylu vintage z modnym casualowym designem. Polecana zarówno dla biznesmenów jak i studentów potrzebujących dużej torby / kufra z licznymi przegrodami i kieszeniami umożliwiającymi umieszczenie wielu gabarytowych przedmiotów takich jak laptop, segregatory oraz mnóstwa dokumentów. Nie zapomniano też o miejscu na portfel, smartfon oraz inne drobiazgi, które można umieścić w dwóch zapinanych kieszeniach po obu bokach teczki. Kolejne atrybuty to jej funkcje . Dzięki odpinanym szelkom oraz paskowi w zestawie, teczkę można nosić w ręku, na ramieniu oraz jako plecak. Produkt HAND MADE ręcznie wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Klapa zamykana na klamry, Wewnątrz posiada dwie komory (29 x 37 cm), Kieszeń na suwak (27 x 33 cm), Z przodu, częściowo zakryta klapą, naszyta kieszeń (24 x 32 cm), Po bokach umieszczone dwie duże kieszenie zamykane na klamry, Rączka wykonana z podwójnej warstwy skóry, Odczepiany pas na ramię, Szelki do noszenia teczki jako plecaka, Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: długość 41 cm x wysokość 30 cm x głębokość 16 cm Dostępne kolory: czarny, naturalny, ciemny brąz, koniak Waga: 2,0 kg Oferta dotyczy tylko kufra skórzanego. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - vooc.pl - zdjęcie produktu

  Raportówka 2-komorowa Vintage P37 vooc-pl pomaranczowy łatki

  499 zł

  Raportówka skórzana na ramię VOOC Vintage P37 MODEL: P37 Duża dwukomorowa skórzana raportówka w stylu vintage mieszcząca format A4 . Torba dedykowana dla biznesmenów i studentów. Klapa zamykana na tradycyjną klamrę. Pod klapą ukryte mini biuro kieszeń zapinana na zamek, kieszonka na smartfon, miejsce na wizytówki, cztery miejsca na długopisy. Dwie komory z łatwością pomieszczą gabarytowe przedmioty typu: laptop, segregator, teczkę z dokumentami, skoroszyt, itp. Pas nośny z regulowaną długością można odpiąć i dzięki uchwytowi możemy nosić torbę w ręku. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Dwie duże komory, Kieszonka zapinana na zamek, Zapięcie torby na klamrę, Kieszonka na smartfon, Miejsce na wizytówki, Cztery miejsca na długopisy, Regulowany odpinany pas nośny, Rączka do trzymania torby w ręku, Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: 26,5 cm x 32 cm x 13,5 cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, koniak, czarna Waga: 1,1 kg Oferta dotyczy tylko raportówki. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - vooc.pl - zdjęcie produktu

  Stylowa torba kuferek Vintage P30 vooc-pl brazowy abstrakcyjne wzory

  439 zł

  Stylowy kuferek - torebka skórzana Retro VOOC Vintage P30 MODEL: P30 Stylowy kuferek-torebka Retro dedykowana jest osobom ceniącym ponadczasowe klasyczne wzornictwo oraz tradycyjne, solidne wykonanie. Kuferek  wpisuje się w najnowsze trendy w modzie. Idealnie podkreśla i uzupełnia stylizację nadając je charakteru. Kuferek-torebka jest niewielka i zgrabna, ale pojemna i dobrze zorganizowana. Posiada jedną komorę oraz dużą kieszeń zamykaną na suwak mieszczącą dokumenty oraz tablet. Dwie przednie kieszonki służą do przechowania mniejszych przedmiotów tj. smartfon, portfel, klucze i inne drobiazgi. Torba unisex w stylu VINTAGE jest odpowiedzią VOOC na wciąż zmieniającą się modę. Stylizowana na teczkę/kuferek jest pomniejszoną wersją modnych w ostatnim czasie teczek z kolekcji VINTAGE . Duży model Vintage P23 Średni model Vintage P22 Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Torebka zamykana na zamki typu tic-tac wyposażone w ozdobne klamry, dwie pojemne kieszenie na przodzie torby, w środku dwie komory, główna o wymiarach 24 x 17 x 6 cm (dł. x wys. x szer.) oraz jedna zasuwana na suwak, dodatkowa zasuwana kieszonka umieszczona z tyłu torby, wygodny pasek na ramię o regulowanej długości, rączka skórzana, Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: długość 27 cm x wysokość 20 cm x szerokość 12 cm. Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak. Waga: 0,8 kg Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - vooc.pl - zdjęcie produktu

  Torba z juchtu na ramię 3w1 Vintage P43 VOOC brazowy vooc.pl

  699 zł

  Duża Torba skórzana VOOC Vintage P43 MODEL: P43 Lubisz klasykę, ale jednocześnie chcesz się odróżniać w tłumie. Mamy coś dla ciebie. Pojemna młodzieżowa teczka na ramię. Przypinając szelki można ja nosić jak plecak. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i klasycznym materiałom stworzyliśmy torbę o niepowtarzalnym wyglądzie. Doskonale sprawdzi się w szkole, uczelni oraz jako torba do biura. Jej przestronne wnętrze pomieści wszystko co potrzebujesz na co dzień mając wszystko pod ręką. Zmieści format A4. Kieszeń na froncie torby pozwoli przechowywać drobiazgi typu portfel, telefon, klucze czy kosmetyki. W ofercie występują jeszcze mniejsza teczka: Mały - model: P13 Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. specjalna komora mieści laptopa o max. wielkości (38,5 x 29 cm) 15,6" Teczka zamykana na klamrę, Dwie duże komory, Wąska kieszeń zamykana na zamek typu ZIP pomiędzy komorami, Otwarta kieszeń na froncie torby, Cztery uchwyty na długopisy na froncie torby, Regulowany pas nośny o długości max. 120 cm, Szelki w zestawie, Mieści format A4 Naturalna skóra juchtowa. Wymiary: 40 x 30 x 11 cm (szer., wys., gł.) Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Waga: 1,4 kg Oferta dotyczy tylko teczki skórzanej. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  538 zł 616 zł

  Klasyczna teczka / plecak KEMER VOOC Vintage P12 brąz Klasyczna teczka skórzana VOOC Vintage P12 MODEL: P12 Modna skórzana torba w stylu Vintage idealnie wpisuje się do casualowych stylizacji. Torba z funkcją plecaka ze specjalną przegrodą na laptop. Posiada odpinany pas nośny oraz szelki do noszenia jako plecak, dzięki temu torbę można dowolnie konfigurować według potrzeb. Teczkę można nosić w ręku, na ramieniu oraz jako plecak. Duża ilość kieszeni, przegród oraz mini organizer na długopisy i wizytówki sprawia, że torba jest bardzo funkcjonalna. Teczki VOOC z kolekcji VINTAGE dedykowane są osobom poszukującym własnego stylu. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Dwie komory w tym jedna przystosowana do laptopa Dwie przednie kieszenie. Kieszeń na dokumenty zamykana na zamek. Klapa zamykana na klamry typu tic-tac. Odpinany pas na ramię z możliwością regulacji długości. Szelki do noszenia torby, jako plecak. Naturalna skóra juchtowa Wymiary: 33,5 cm x 25 cm x 9* cm * szerokość podstawy mierzona bez przedniej kieszeni. Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Oferta dotyczy tylko teczki. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Torba męska VOOC - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torba męska VOOC - Bagażownia.pl

  538 zł 616 zł

  Klasyczna teczka / plecak KEMER VOOC Vintage P12 koniak Klasyczna teczka skórzana VOOC Vintage P12 MODEL: P12 Modna skórzana torba w stylu Vintage idealnie wpisuje się do casualowych stylizacji. Torba z funkcją plecaka ze specjalną przegrodą na laptop. Posiada odpinany pas nośny oraz szelki do noszenia jako plecak, dzięki temu torbę można dowolnie konfigurować według potrzeb. Teczkę można nosić w ręku, na ramieniu oraz jako plecak. Duża ilość kieszeni, przegród oraz mini organizer na długopisy i wizytówki sprawia, że torba jest bardzo funkcjonalna. Teczki VOOC z kolekcji VINTAGE dedykowane są osobom poszukującym własnego stylu. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Dwie komory w tym jedna przystosowana do laptopa Dwie przednie kieszenie. Kieszeń na dokumenty zamykana na zamek. Klapa zamykana na klamry typu tic-tac. Odpinany pas na ramię z możliwością regulacji długości. Szelki do noszenia torby, jako plecak. Naturalna skóra juchtowa Wymiary: 33,5 cm x 25 cm x 9* cm * szerokość podstawy mierzona bez przedniej kieszeni. Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Oferta dotyczy tylko teczki. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

Zobacz więcej produktów