Torebki gucci sklep internetowy


Torebki gucci sklep internetowy - sprawdź nasze produkty

 • Listonoszka Gucci bez dodatków z nadrukiem na ramię - zdjęcie produktu

  Plus Ophidia Crossbody Bag showroom.pl

  3598 zł
  Ten opis został przetłumaczony automatycznie: Aretrotale.com to zaufany sklep internetowy z siedzibą w Sztokholmie, który specjalizuje się w luksusowych akcesoriach vintage i używanych ekskluzywnych marek modowych, takich jak Chanel, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Balenciaga, Gucci i nie tylko. Aby uzyskać pełny wybór pozycji i więcej informacji na temat cen, ochrony kupujących, gwarancji autentyczności i nie tylko, odwiedź naszą stronę internetową. Beżowo-brązowe płótno powlekane GG Plus Torba crossbody Gucci Ophidia z - Złocistym sprzętem - Pojedynczym płaskim paskiem na ramię - Beżową płócienną wyściółką - Podwójne kieszenie na ścianach wewnętrznych;jeden z zamkiem błyskawicznym i zapięciem magnetycznym na przedniej klapie Ogólny stan preloved: dobry Stan zewnętrzny: bardzo dobry: Lekkie zadrapania na pasku i wykończeniu. Drobne ślady w całym tekście. Stan wnętrza: Dobry: Podszewka wewnętrzna jest lekko odbarwiona i porysowana. Sprzęt: Lekkie zadrapania powierzchni. Dostarczane bez żadnych akcesoriów Wyprodukowano we Włoszech Wymiary: Wysokość: 16 cm Szerokość: 25 cm Głębokość: 7 cm Spadek paska na ramię: 52 cm Pasjonaci kunsztu, luksusu i zrównoważonej mody, oferujemy wyjątkowe, sprawdzone pod względem jakości iw 100% autentyczne przedmioty z bezpiecznymi i szybka wysyłka międzynarodowa. Ponieważ większość naszych produktów jest w idealnym stanie, wszystkie mają do opowiedzenia wyjątkowe historie. Dlatego prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi zdjęciami, opisami i pomiarami, ponieważ dają one najlepsze wyobrażenie o tym, jakie historie ma każda konkretna pozycja. Dedykowany zespół ekspertów ds. Uwierzytelniania.
 • Shopper bag BOTTEGA VENETA - zdjęcie produktu

  Small Cabat Tote showroom.pl

  8998 zł
  Ten opis został przetłumaczony automatycznie: Aretrotale.com to zaufany sklep internetowy z siedzibą w Sztokholmie, który specjalizuje się w luksusowych akcesoriach vintage i używanych ekskluzywnych marek modowych, takich jak Chanel, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Balenciaga, Gucci i nie tylko. Aby uzyskać pełny wybór pozycji i więcej informacji na temat cen, ochrony kupujących, gwarancji autentyczności i nie tylko, odwiedź naszą stronę internetową. Brązowa skórzana torba Intrecciato Bottega Veneta Mała kabata z - Złocistym osprzętem - Podwójne płaskie paski na ramię - Tonalne wnętrze i otwarta góra Ogólny stan preloved: dobry Stan zewnętrzny: dobry. Lekka lepkość na szelkach. Lekkie zadrapania na rogach i podstawie. Stan wnętrza: bardzo dobry. Drobne przebarwienia i zarysowania we wnętrzu. Wyprodukowano we Włoszech Dostarczone bez żadnych akcesoriów Wymiary: Wysokość 23 cm Szerokość 30 cm Głębokość 15 cm Rączka Spadek 18 cm Pasjonaci rzemiosła, luksusu i zrównoważonej mody, oferujemy wyjątkowe, sprawdzone pod względem jakości iw 100% autentyczne produkty z bezpieczną i szybką wysyłką międzynarodową. Ponieważ większość naszych produktów jest w idealnym stanie, wszystkie mają do opowiedzenia wyjątkowe historie. Dlatego prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi zdjęciami, opisami i wymiarami, ponieważ dają one najlepsze wyobrażenie o opowieściach, jakie każdy przedmiot ma do powiedzenia.
 • Shopper bag Dior mieszcząca a5 na ramię - zdjęcie produktu

  Tote Bag showroom.pl

  3888 zł
  Ten opis został przetłumaczony automatycznie: Czerwone płótno powlekane Diorissimo Torba Christian Dior - Srebrna osprzęt - Burgundowe skórzane wykończenie - Podwójne płaskie górne uchwyty - Pojedyncza kieszeń zewnętrzna - Bordowa płócienna podszewka z pojedynczą wewnętrzną kieszenią na suwak Ogólny stan preloved: Bardzo dobry wygląd zewnętrzny Stan: bardzo dobry: w doskonałym stanie. Minimalne zużycie. Stan wnętrza: bardzo dobry. Stan bardzo dobry. Czyść z lekkim zużyciem. Sprzęt: Błyszczący z minimalnymi zarysowaniami powierzchni. Numer seryjny BM - 0012 Wyprodukowano we Włoszech Wymiary: Wysokość 30 cm 13 ″ Szerokość 31 cm 12,5 ″ Głębokość 13 cm 1,1 ″ Rączka Spadek 23 cm 7,8 "ARETROTALE to zaufany sklep internetowy z siedzibą w Sztokholmie, który specjalizuje się w luksusowych akcesoriach vintage i używanych ekskluzywnych marek modowych, takich jak Chanel, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Balenciaga, Gucci i nie tylko. Pasjonat rzemiosła i luksusu i zrównoważonej mody, oferujemy unikalne, sprawdzone pod względem jakości iw 100% autentyczne produkty z bezpieczną i szybką wysyłką międzynarodową. Ponieważ większość naszych produktów jest w idealnym stanie, wszystkie mają do opowiedzenia unikalne historie. Dlatego proszę spojrzeć na zdjęcia i opisy i pomiary podane, ponieważ dają najlepsze wyobrażenie o opowieściach, jakie ma każda konkretna pozycja. Aby uzyskać pełny wybór pozycji i więcej informacji na temat cen, ochrony kupujących, gwarancji autentyczności i nie tylko, odwiedź naszą stronę internetową.
 • Listonoszka Christian Dior bez dodatków na ramię zielona matowa - zdjęcie produktu

  Mini Saddle Bag showroom.pl

  4228 zł
  Ten opis został przetłumaczony automatycznie: Aretrotale.com to zaufany sklep internetowy z siedzibą w Sztokholmie, który specjalizuje się w luksusowych akcesoriach vintage i używanych ekskluzywnych marek modowych, takich jak Chanel, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Balenciaga, Gucci i nie tylko. Aby uzyskać pełny wybór pozycji i więcej informacji na temat cen, ochrony kupujących, gwarancji autentyczności i nie tylko, odwiedź naszą stronę internetową. Niebieska dżinsowa mini torebka pod siodło Christian Dior z - Srebrnym osprzętem - Brązowym skórzanym wykończeniem - Płaską rączką rozkładaną - Żółta nylonowa podszewka i zamek błyskawiczny u góry Ogólny stan preloved: dobry Stan zewnętrzny: dobry. Nieznaczne przebarwienia i plamy u podstawy. Lekkie zadrapania na wykończeniu i pasku. Stan wnętrza: bardzo dobry. Czyść z lekkim zużyciem. Sprzęt: Błyszczący z lekkimi zarysowaniami powierzchni. Zawiera worek na śmieci i kartę Wyprodukowano w Hiszpanii Numer seryjny: MC 0031 Wymiary: Wysokość 13 cm Szerokość 22 cm Głębokość 3 cm Pasek na ramię opadający 16 cm Pasjonaci rzemiosła, luksusu i zrównoważonej mody, oferujemy wyjątkowe, sprawdzone pod względem jakości iw 100% autentyczne przedmioty z bezpiecznym i szybka wysyłka międzynarodowa. Ponieważ większość naszych produktów jest w idealnym stanie, wszystkie mają do opowiedzenia wyjątkowe historie. Dlatego prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi zdjęciami, opisami i wymiarami, ponieważ dają one najlepsze wyobrażenie o opowieściach, jakie każdy przedmiot ma do powiedzenia.
 • Listonoszka Louis Vuitton bez dodatków na ramię - zdjęcie produktu

  Croissant GM showroom.pl

  6409 zł
  Ten opis został przetłumaczony automatycznie: Aretrotale.com to zaufany sklep internetowy z siedzibą w Sztokholmie, który specjalizuje się w luksusowych akcesoriach vintage i używanych ekskluzywnych marek modowych, takich jak Chanel, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Balenciaga, Gucci i nie tylko. Aby uzyskać pełny wybór pozycji i więcej informacji na temat cen, ochrony kupujących, gwarancji autentyczności i nie tylko, odwiedź naszą stronę internetową. Brązowo-brązowe płótno powlekane monogramem Louis Vuitton Croissant GM z - Mosiężnym sprzętem - Ozdobnym logo z przodu - Pojedynczy skórzany regulowany pasek na ramię - Jasnobrązowe skórzane wykończenie vachetta - Karmazynowa podszewka Alcantara, podwójne kieszenie z rozcięciami na ścianie wewnętrznej i zapięcie na suwak u góry Ogólny stan fabryczny: Dobry stan zewnętrzny: Dobry: Drobne znaki wodne i zadrapania na pasku i skórzanym wykończeniu. Stan wnętrza: Bardzo dobry: Niewielkie ślady i przebarwienia we wnętrzu. Sprzęt: Błyszczący z lekkimi zarysowaniami powierzchni. Dostarczane bez żadnych akcesoriów Wyprodukowano w Hiszpanii Wymiary: Wysokość: 30 cm Szerokość: 37 cm Głębokość: 4 cm Spadek uchwytu: 27 cm (regulowany) Pasjonaci kunsztu, luksusu i zrównoważonej mody, oferujemy wyjątkowe, sprawdzone pod względem jakości i w 100% autentyczne produkty z bezpieczna i szybka wysyłka międzynarodowa. Ponieważ większość naszych produktów jest w idealnym stanie, wszystkie mają do opowiedzenia wyjątkowe historie. Dlatego prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi zdjęciami, opisami i wymiarami, ponieważ dają one najlepsze wyobrażenie o opowieściach, jakie każdy przedmiot ma do powiedzenia.
 • Listonoszka Louis Vuitton skórzana - zdjęcie produktu

  Monogram Trocadero 27 showroom.pl

  4948 zł
  Ten opis został przetłumaczony automatycznie: Aretrotale.com to zaufany sklep internetowy z siedzibą w Sztokholmie, który specjalizuje się w luksusowych akcesoriach vintage i używanych ekskluzywnych marek modowych, takich jak Chanel, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Balenciaga, Gucci i nie tylko. Aby uzyskać pełny wybór pozycji i więcej informacji na temat cen, ochrony kupujących, gwarancji autentyczności i nie tylko, odwiedź naszą stronę internetową. Brązowo-brązowe płótno powlekane monogramem Louis Vuitton Trocadero 27 - Mosiężne elementy - Jasnobrązowe skórzane wykończenie vachetta - Pojedynczy regulowany płaski pasek na ramię z osłoną na ramię - Jasnobrązowe skórzane wykończenie vachetta, pojedyncza zewnętrzna wsuwana kieszeń z przodu, brązowa skórzana podszewka, pojedyncza kieszeń na suwak na ścianie wewnętrznej i zapięcie na suwak u góry Ogólny stan preloved: Bardzo dobry Stan zewnętrzny: Bardzo dobry: Umiarkowane przebarwienia i zadrapania na wykończeniach. Lekkie zadrapania i matowienie paska. Stan wnętrza: Bardzo dobry: Czysty z drobnymi śladami i zadrapaniami. Osprzęt: Lekko porysowany i zmatowiony. Dostarczane bez żadnych akcesoriów Wyprodukowano we Francji Wymiary: Wysokość: 18 cm Szerokość: 27 cm Głębokość: 7 cm Obniżenie ramion 46 cm Pasjonaci rzemiosła, luksusu i zrównoważonej mody, oferujemy wyjątkowe, sprawdzone pod względem jakości iw 100% autentyczne produkty z bezpiecznym i szybkim międzynarodowym Wysyłka . Ponieważ większość naszych produktów jest w idealnym stanie, wszystkie mają do opowiedzenia wyjątkowe historie. Dlatego prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi zdjęciami, opisami i wymiarami, ponieważ dają one najlepsze wyobrażenie o opowieściach, jakie każdy przedmiot ma do powiedzenia.
 • Shopper bag Chloé elegancka na ramię - zdjęcie produktu

  Średnia torba Paraty Satchel showroom.pl

  3823 zł
  Ten opis został przetłumaczony automatycznie: ARETROTALE.com to zaufany sklep internetowy z siedzibą w Sztokholmie, który specjalizuje się w luksusowych akcesoriach vintage i używanych ekskluzywnych marek modowych, takich jak Chanel, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Balenciaga, Gucci i nie tylko. Aby uzyskać pełny wybór pozycji i więcej informacji na temat cen, ochrony kupujących, gwarancji autentyczności i nie tylko, odwiedź naszą stronę internetową. Torba z czarnej skóry ziarnistej Chloé Medium Paraty z - Złocistym osprzętem - Podwójnymi płaskimi górnymi rączkami - Pojedynczy opcjonalny zwijany pasek na ramię - Tonalna tkana podszewka, podwójne kieszenie na ścianach wewnętrznych;jeden z zamknięciem na suwak i zamknięciem na suwak u góry Ogólny stan preloved: dobry Stan zewnętrzny: dobry: Lekkie zadrapania i odbarwienia w rogach iu podstawy. Lekkie matowienie na uchwytach. Stan wnętrza: bardzo dobry. Oczyść z jasnymi śladami i plamami. Sprzęt: Błyszczący z lekkimi zadrapaniami powierzchni Zawiera pasek na ramię Wyprodukowano we Włoszech Numer seryjny: 02-10-56-30 Wymiary: Wysokość 25 cm Szerokość 39 cm Głębokość 13 cm Opadanie rączki 14 cm Opadanie paska na ramię 40 cm Pasjonat kunsztu, luksusu i trwałości moda, oferujemy wyjątkowe, sprawdzone pod względem jakości iw 100% autentyczne produkty z bezpieczną i szybką wysyłką międzynarodową. Ponieważ większość naszych produktów jest w idealnym stanie, wszystkie mają do opowiedzenia wyjątkowe historie. Dlatego prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi zdjęciami, opisami i wymiarami, ponieważ dają one najlepsze wyobrażenie o opowieściach, jakie każdy przedmiot ma do powiedzenia.
 • Listonoszka Barberini's - Barberinis - zdjęcie produktu

  Praktyczna i stylowa listonoszka skórzana - Zielona ciemna Barberini`s Barberinis

  279 zł
  Praktyczna i stylowa listonoszka skórzana została wyprodukowana we Włoszech, wykonana ze skóry naturalnej licowej. Sklep internetowy Barberini's posiada szeroką ofertę wygodnych listonoszek - torebek idealnych do pracy, na spacer, zakupy. Praktyczna i stylowa listonoszka skórzana na regulowanym pasku, z dużą ilością kieszeni, w stonowanych kolorach idealnie uzupełni swobodne stylizacje, podkreśli styl kobiet aktywnych.  Wnętrze listonoszki: przestronne wnętrze wykończone jest podszewką. Komora główna listonoszki dzieli się na pół dużą zasuwaną kieszenią mieszczącą np. portfel, klucze, kosmetyki. Dodatkowo wewnątrz wyodrębniono mniejszą zasuwaną kieszonkę oraz miejsce na telefon. Na zewnątrz znajduje się poręczna zasuwana kieszeń oraz dwie zasuwane boczne kieszonki zakończone ozdobnymi skórzanymi paseczkami. Praktyczna i stylowa listonoszka skórzana posiada długi regulowany pasek (maksymalna dł. 105cm; maksymalna wys. 54cm) umożliwiający noszenie na ramieniu lub wygodnie przewieszonej przez ramię.  Wymiary listonoszki: wysokość 26cm, szerokość 27cm, szerokość dna 12,5cm  Kolor listonoszki: Zielony ciemny
 • Listonoszka Barberini`s na ramię mieszcząca a6 elegancka bez dodatków - zdjęcie produktu

  Klasyczna torebka listonoszka - Granatowa Barberini`s Barberinis

  199 zł
  Barberini's - klasyczna torebka listonoszka została wyprodukowana we Włoszech, wykonana ze skóry naturalnej licowej. Sklep internetowy Barberini's oferuje skórzane torebki z modnymi dodatkami, w pięknych stonowanych kolorach. Klasyczna torebka listonoszka urozmaicona srebrnymi dodatkami wyróżnia się w bogatej ofercie naszego sklepu. Wybierz model, kolor torebki oraz sposób dostawy - przesyłka GRATIS.  Wnętrze torebki: komora główna listonoszki wykończona jest podszewką, podzielona jest na pół szeroką zasuwaną kieszenią. Dodatkowo wewnątrz wyodrębniono mniejszą zasuwaną kieszonkę oraz miejsce na telefon. Klasyczna torebka listonoszka posiada srebrne okucia, całość jest zamykana na suwak. Poręczna i zasuwana kieszeń zewnętrzna ułatwi szybki dostęp np. do kluczy. Dopinany uchwyt torebki nie jest regulowany (długość 55cm; wysokość 29cm). Klasyczna torebka listonoszka posiada również dodatkowy pasek (długość 110cm; wysokość 55cm), który umożliwia noszenie na ramieniu.  Wymiary torebki: wysokość 21cm, szerokość 24cm (góra)/21cm (dół), szerokość dna 9,5cm  Kolor torebki: granatowy
 • Shopper bag Barberini`s duża - zdjęcie produktu

  Torby skórzane Shopper bag A4 - Zielona ciemna Barberini`s Barberinis

  319 zł
  Torby skórzane Shopper bag A4 zostały wykonane ze skóry naturalnej licowej miękkiej. Sklep internetowy oferuje pojemne i praktyczne torby skórzane Shopper bag mieszczące format A4. Torebki idealne do pracy lub na uczelnię. Z łatwością pomieszczą dokumenty, kalendarz oraz notes, a także niezbędne kobiece drobiazgi - kosmetyki, małą parasolkę oraz mała butelkę wody. Modne łączenie dwóch rodzajów skóry naturalnej - zamszowej oraz licowej - wyróżnia torby skórzane shopper bag w kategorii WORKI. Szeroka gama kolorystyczna, delikatne ozdoby oraz solidne wykonanie wyróżnia torebki skórzane oraz portfele damskie i męskie dostępne w sklepie internetowym.  Wnętrze torby: jednokomorowe wnętrze jest wykończone podszewką. Wewnątrz wyodrębniono mała zasuwana kieszonkę oraz miejsce na telefon. Z tyłu znajduje się poręczna zasuwana kieszonka umożliwiająca szybki dostęp np. do kluczy lub portfela. Torby skórzane Shopper bag A4 są zasuwane, posiadają srebrne okucia, uchwyt do ręki (długość 40cm, wysokość 12cm) oraz dodatkowy pasek bez możliwości regulacji (długość 100cm, wysokość 52cm). Zamszowa klapka ozdobiona jest skórzanym paseczkiem zakończonym srebrnymi nitami, przechodzącym przez szlufkę.  Wymiary torby: wysokość 35cm, szerokość 38cm (góra)/28cm (dół), szerokość dna 15cm  Kolor torby: zielony ciemny

Zobacz więcej produktów


Torebki damskie

Torebki damskie w Domodi to zarówno modele ze znanych sklepów premium, jak i z Twoich ulubionych sieciówek. Dzięki nam masz szansę zajrzeć do wszystkich butików jednocześnie, w dodatku w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Na jaki styl skusisz się tym razem? Przygotowaliśmy dla Ciebie tysiące torebek damskich na co dzień i na wieczór. Klasyczne shopper bags, praktyczne listonoszki, kopertówki na specjalne okazje, torebki-nerki i wiele innych. Zajrzyj do oferty Kazar, Wittchen, Michael Kors albo postaw na nowości ze sklepów Born2be, Mohito, Reserved czy Bonprix i skompletuj swój idealny look na każdą okazję! W końcu wiadomo, że damska stylizacja bez torebki to jak tort bez wisienki!

Zobacz torebki damskie


Wyszukaj podobne do "torebki gucci sklep internetowy"


 • Shopper bag Barberini`s skórzana wakacyjna - zdjęcie produktu

  Torby skórzane Shopper bag A4 - Bordowa Barberini`s Barberinis

  319 zł
  Torby skórzane Shopper bag A4 zostały wykonane ze skóry naturalnej licowej miękkiej. Sklep internetowy oferuje pojemne i praktyczne torby skórzane Shopper bag mieszczące format A4. Torebki idealne do pracy lub na uczelnię. Z łatwością pomieszczą dokumenty, kalendarz oraz notes, a także niezbędne kobiece drobiazgi - kosmetyki, małą parasolkę oraz mała butelkę wody. Modne łączenie dwóch rodzajów skóry naturalnej - zamszowej oraz licowej - wyróżnia torby skórzane shopper bag w kategorii WORKI. Szeroka gama kolorystyczna, delikatne ozdoby oraz solidne wykonanie wyróżnia torebki skórzane oraz portfele damskie i męskie dostępne w sklepie internetowym.  Wnętrze torby: jednokomorowe wnętrze jest wykończone podszewką. Wewnątrz wyodrębniono mała zasuwana kieszonkę oraz miejsce na telefon. Z tyłu znajduje się poręczna zasuwana kieszonka umożliwiająca szybki dostęp np. do kluczy lub portfela. Torby skórzane Shopper bag A4 są zasuwane, posiadają srebrne okucia, uchwyt do ręki (długość 40cm, wysokość 12cm) oraz dodatkowy pasek bez możliwości regulacji (długość 100cm, wysokość 52cm). Zamszowa klapka ozdobiona jest skórzanym paseczkiem zakończonym srebrnymi nitami, przechodzącym przez szlufkę.  Wymiary torby: wysokość 35cm, szerokość 38cm (góra)/28cm (dół), szerokość dna 15cm  Kolor torby: bordowy
 • Listonoszka Barberini`s średniej wielkości w stylu glamour ze zdobieniami ze skóry na ramię - zdjęcie produktu

  Modna torebka skórzana na ramię z nitami - Bordowa Barberini`s Barberinis

  319 zł
  Modna torebka skórzana na ramię z nitami została wykonana ze skóry naturalnej licowej. Propozycja sklepu internetowego w kategorii Torebki Klasyczne - modna torebka skórzana na ramię z nitami, ze skórzanym frędzelkiem na łańcuszku oraz dodatkowym regulowanym paskiem. Ofertę kierujemy do kobiet dbających o modne stylizacje do pracy lub na spotkanie, poszukujących stylowych dodatków codziennej garderoby. Sklep internetowy oferuje listonoszki, worki skórzane, aktówki oraz torby męskie i portfele ze skóry naturalnej licowej oraz lakierowanej.  Wnętrze torebki: przestronne wnętrze jest surowo wykończone. Wewnątrz znajduje się zasuwany wkład (wymiary wkładu: wys.21cm, szer. 30cm, dno 12cm) bez mocowania do torebki. Modna torebka skórzana na ramię z nitami jest zasuwana, posiada ciemne metalowe okucia, wygodnej długości uchwyt (łączenie skóry z łańcuszkiem) bez regulacji (długość 68cm, wysokość 30cm) oraz dodatkowy pasek z regulacją (maksymalna dł. 120cm, maksymalna wys. 60cm).  Wymiary torebki: wysokość 29cm, szerokość 34cm, szerokość dna 12cm  Kolor torebki: bordowy
 • Shopper bag Barberini's - Barberinis - zdjęcie produktu

  Modna torebka skórzana na ramię z nitami - Granatowa Barberini`s Barberinis

  319 zł
  Modna torebka skórzana na ramię z nitami została wykonana ze skóry naturalnej licowej. Propozycja sklepu internetowego w kategorii Torebki Klasyczne - modna torebka skórzana na ramię z nitami, ze skórzanym frędzelkiem na łańcuszku oraz dodatkowym regulowanym paskiem. Ofertę kierujemy do kobiet dbających o modne stylizacje do pracy lub na spotkanie, poszukujących stylowych dodatków codziennej garderoby. Sklep internetowy oferuje listonoszki, worki skórzane, aktówki oraz torby męskie i portfele ze skóry naturalnej licowej oraz lakierowanej.  Wnętrze torebki: przestronne wnętrze jest surowo wykończone. Wewnątrz znajduje się zasuwany wkład (wymiary wkładu: wys.21cm, szer. 30cm, dno 12cm) bez mocowania do torebki. Modna torebka skórzana na ramię z nitami jest zasuwana, posiada ciemne metalowe okucia, wygodnej długości uchwyt (łączenie skóry z łańcuszkiem) bez regulacji (długość 68cm, wysokość 30cm) oraz dodatkowy pasek z regulacją (maksymalna dł. 120cm, maksymalna wys. 60cm).  Wymiary torebki: wysokość 29cm, szerokość 34cm, szerokość dna 12cm  Kolor torebki: granatowy
 • Torebka damska Barberini`s - zdjęcie produktu

  Duży skórzany worek / shopper bag - A4 - Zielony ciemny Barberini`s Barberinis

  289 zł
  Duży skórzany worek / shopper bag - A4 został wykonany ze skóry naturalnej licowej miękkiej. Sklep internetowy oferuje pojemne i praktyczne torby skórzane Shopper bag mieszczące format A4. Torebki idealne do pracy lub na uczelnię. Z łatwością pomieszczą dokumenty, kalendarz oraz notes, a także niezbędne kobiece drobiazgi - kosmetyki, małą parasolkę oraz małą butelkę wody. Delikatne srebrne dodatki oraz kieszeń zasuwana z przodu, ozdobiona skórzanymi paseczkami wyróżnia duży skórzany worek / shopper bag - A4 z kolekcji wygodnych torebek skórzanych w kategorii WORKI. Szeroka gama kolorystyczna, delikatne ozdoby oraz solidne wykonanie wyróżnia torebki skórzane oraz portfele damskie i męskie dostępne w sklepie internetowym.  Wnętrze worka: jednokomorowe wnętrze jest wykończone podszewką. Wewnątrz wyodrębniono dużą zasuwaną kieszeń, która dzieli komorę główną na pół, a także małą zasuwaną kieszonkę oraz dwie kieszenie otwarte, do których zmieści się telefon, portfel lub mały kalendarz. Zewnętrzna kieszeń zasuwana, ozdobiona skórzanymi paseczkami, ułatwi szybki dostęp np. do kluczy. Duży skórzany worek / shopper bag - A4 jest zasuwany, posiada srebrne okucia, uchwyty na ramię bez regulacji (długość 42cm, wysokość 21cm) oraz dodatkowy regulowany pasek (maksymalna dł. 112cm, maksymalna wys. 49cm).  Wymiary worka: wysokość 36cm, szerokość 38cm, szerokość dna 12cm  Kolor worka: zielony ciemny
 • Listonoszka Barberini`s glamour skórzana - zdjęcie produktu

  Modna torebka skórzana na ramię z nitami - Brązowa jasna Barberini`s Barberinis

  319 zł
  Modna torebka skórzana na ramię z nitami została wykonana ze skóry naturalnej licowej. Propozycja sklepu internetowego w kategorii Torebki Klasyczne - modna torebka skórzana na ramię z nitami, ze skórzanym frędzelkiem na łańcuszku oraz dodatkowym regulowanym paskiem. Ofertę kierujemy do kobiet dbających o modne stylizacje do pracy lub na spotkanie, poszukujących stylowych dodatków codziennej garderoby. Sklep internetowy oferuje listonoszki, worki skórzane, aktówki oraz torby męskie i portfele ze skóry naturalnej licowej oraz lakierowanej.  Wnętrze torebki: przestronne wnętrze jest surowo wykończone. Wewnątrz znajduje się zasuwany wkład (wymiary wkładu: wys.21cm, szer. 30cm, dno 12cm) bez mocowania do torebki. Modna torebka skórzana na ramię z nitami jest zasuwana, posiada ciemne metalowe okucia, wygodnej długości uchwyt (łączenie skóry z łańcuszkiem) bez regulacji (długość 68cm, wysokość 30cm) oraz dodatkowy pasek z regulacją (maksymalna dł. 120cm, maksymalna wys. 60cm).  Wymiary torebki: wysokość 29cm, szerokość 34cm, szerokość dna 12cm  Kolor torebki: brązowy jasny
 • Listonoszka Barberini`s lakierowana skórzana - zdjęcie produktu

  Modna marszczona torebka damska - Czerwona Barberini`s Barberinis

  179 zł
  Modna marszczona torebka damska została wykonana ze skóry naturalnej licowej. Wyjątkowa propozycja dla kobiet poszukujących modnych dodatków garderoby na spotkanie z przyjaciółmi lub specjalne okazje. Modna marszczona torebka damska w szerokiej gamie stonowanych kolorów, dostępna w kategorii LISTONOSZKI. Sprawdź ofertę torebek skórzanych oraz portfeli ze skóry naturalnej licowej lub lakierowanej. Sklep internetowy oferuje wysokiej jakości galanterię skórzaną Dla Niej i Dla Niego.  Wnętrze torebki: jednokomorowe wnętrze jest wykończone podszewką. Wewnątrz znajduje się mała zasuwana kieszonka mieszcząca telefon, nieduży portfel lub drobne kosmetyki. Modna marszczona torebka damska jest zasuwana, posiada czarne metalowe okucia oraz długi regulowany pasek (maksymalna dł. 115cm, maksymalna wys. 59cm). Podkreśl styl i charakter Twojego outfitu wybierając torebkę oraz portfel w sklepie Barberini's. Odbierz rabat na pierwsze zakupy zapisując się do naszego newslettera.  Wymiary torebki: wysokość 21cm, szerokość 28cm, szerokość dna 7cm  Kolor torebki: czerwony
 • Listonoszka Barberini`s lakierowana - zdjęcie produktu

  Modna marszczona torebka damska - Szara ciemna Barberini`s Barberinis

  179 zł
  Modna marszczona torebka damska została wykonana ze skóry naturalnej licowej. Wyjątkowa propozycja dla kobiet poszukujących modnych dodatków garderoby na spotkanie z przyjaciółmi lub specjalne okazje. Modna marszczona torebka damska w szerokiej gamie stonowanych kolorów, dostępna w kategorii LISTONOSZKI. Sprawdź ofertę torebek skórzanych oraz portfeli ze skóry naturalnej licowej lub lakierowanej. Sklep internetowy oferuje wysokiej jakości galanterię skórzaną Dla Niej i Dla Niego.  Wnętrze torebki: jednokomorowe wnętrze jest wykończone podszewką. Wewnątrz znajduje się mała zasuwana kieszonka mieszcząca telefon, nieduży portfel lub drobne kosmetyki. Modna marszczona torebka damska jest zasuwana, posiada czarne metalowe okucia oraz długi regulowany pasek (maksymalna dł. 115cm, maksymalna wys. 59cm). Podkreśl styl i charakter Twojego outfitu wybierając torebkę oraz portfel w sklepie Barberini's. Odbierz rabat na pierwsze zakupy zapisując się do naszego newslettera.  Wymiary torebki: wysokość 21cm, szerokość 28cm, szerokość dna 7cm  Kolor torebki: szary ciemny
 • Listonoszka Kemer - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  MARCO MAZZINI Elegancka torebka skórzana italian chic czerwień makowa Mazzini okazja Bagażownia.pl

  270 zł 349 zł
  MARCO MAZZINI Elegancka torebka skórzana italian chic czerwień makowa Krok w stronę mody! Po najnowsze kolekcje włoskich projektantów nie trzeba już jeździć do Florencji czy Mediolanu. Nie ruszając się z domu możesz zostać szczęśliwą posiadaczką włoskiej galanterii skórzanej. Wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy i złowić galanteryjną perełkę. Takie zakupy zapowiadają się molto bene! Propozycja z linii torebek MAZZINI – idealnie sprawdzi się zarówno do biura jak i na co dzień. Torebka posiada zamknięcie na zamek. Funkcjonalne kieszenie: dwie otwarte i jedna zamykana, pozwolą na swobodne rozłożenie babskich drobiazgów a dopinany długi pasek zapewni wysoki komfort noszenia zwłaszcza do sportowych stylizacji. Zrób sobie wspaniały prezent na lata!
 • Listonoszka Barberini`s skórzana wakacyjna - zdjęcie produktu

  Duży skórzany worek / shopper bag - A4 - Brązowy jasny Barberini`s Barberinis

  289 zł
  Duży skórzany worek / shopper bag - A4 został wykonany ze skóry naturalnej licowej miękkiej. Sklep internetowy oferuje pojemne i praktyczne torby skórzane Shopper bag mieszczące format A4. Torebki idealne do pracy lub na uczelnię. Z łatwością pomieszczą dokumenty, kalendarz oraz notes, a także niezbędne kobiece drobiazgi - kosmetyki, małą parasolkę oraz małą butelkę wody. Delikatne srebrne dodatki oraz kieszeń zasuwana z przodu, ozdobiona skórzanymi paseczkami wyróżnia duży skórzany worek / shopper bag - A4 z kolekcji wygodnych torebek skórzanych w kategorii WORKI. Szeroka gama kolorystyczna, delikatne ozdoby oraz solidne wykonanie wyróżnia torebki skórzane oraz portfele damskie i męskie dostępne w sklepie internetowym.  Wnętrze worka: jednokomorowe wnętrze jest wykończone podszewką. Wewnątrz wyodrębniono dużą zasuwaną kieszeń, która dzieli komorę główną na pół, a także małą zasuwaną kieszonkę oraz dwie kieszenie otwarte, do których zmieści się telefon, portfel lub mały kalendarz. Zewnętrzna kieszeń zasuwana, ozdobiona skórzanymi paseczkami, ułatwi szybki dostęp np. do kluczy. Duży skórzany worek / shopper bag - A4 jest zasuwany, posiada srebrne okucia, uchwyty na ramię bez regulacji (długość 42cm, wysokość 21cm) oraz dodatkowy regulowany pasek (maksymalna dł. 112cm, maksymalna wys. 49cm).  Wymiary worka: wysokość 36cm, szerokość 38cm, szerokość dna 12cm  Kolor worka: brązowy jasny
 • Shopper bag Barberini`s skórzana duża na wakacje - zdjęcie produktu

  Torby skórzane Shopper bag A4 - Szara ciemna Barberini`s Barberinis

  319 zł
  Torby skórzane Shopper bag A4 zostały wykonane ze skóry naturalnej licowej miękkiej. Sklep internetowy oferuje pojemne i praktyczne torby skórzane Shopper bag mieszczące format A4. Torebki idealne do pracy lub na uczelnię. Z łatwością pomieszczą dokumenty, kalendarz oraz notes, a także niezbędne kobiece drobiazgi - kosmetyki, małą parasolkę oraz mała butelkę wody. Modne łączenie dwóch rodzajów skóry naturalnej - zamszowej oraz licowej - wyróżnia torby skórzane shopper bag w kategorii WORKI. Szeroka gama kolorystyczna, delikatne ozdoby oraz solidne wykonanie wyróżnia torebki skórzane oraz portfele damskie i męskie dostępne w sklepie internetowym.  Wnętrze torby: jednokomorowe wnętrze jest wykończone podszewką. Wewnątrz wyodrębniono mała zasuwana kieszonkę oraz miejsce na telefon. Z tyłu znajduje się poręczna zasuwana kieszonka umożliwiająca szybki dostęp np. do kluczy lub portfela. Torby skórzane Shopper bag A4 są zasuwane, posiadają srebrne okucia, uchwyt do ręki (długość 40cm, wysokość 12cm) oraz dodatkowy pasek bez możliwości regulacji (długość 100cm, wysokość 52cm). Zamszowa klapka ozdobiona jest skórzanym paseczkiem zakończonym srebrnymi nitami, przechodzącym przez szlufkę.  Wymiary torby: wysokość 35cm, szerokość 38cm (góra)/28cm (dół), szerokość dna 15cm  Kolor torby: szary ciemny

Zobacz więcej produktów