Tornistry dla pierwszoklasisty


Tornistry dla pierwszoklasisty - sprawdź nasze produkty

 • Topgal plecak dla dzieci z nadrukami - zdjęcie produktu

  Tornister Topgal BEBE 19011 B Topgal

  319 zł
  Tornister z motywem dinozaurów robotów do 1-2 klasy. dla dzieci od 120 cm wzrostu stabilna konstrukcja podwójnie regulowane szelki i pas piersiowy sztywne plecy z lekkim stelażem aluminiowym Robotyczne dinozaury będą wspaniałym kompanem na początku przygody ze szkołą. Tornister ma stabilną konstrukcję , więc przy prawidłowym rozłożeniu książek nie przewraca się po postawieniu na ziemię. Tornister ma mniejsze wymiary niż pozostałe plecaki szkolne z naszej oferty. Wysokość tornistra to 37 cm. Dzięki niewielkim wymiarom i możliwości dopasowania szelek tornister będzie idealnym wyborem dla małych, drobnych dzieci . Ale bez obaw! Tornister zmieści wszystkie niezbędne książki oraz teczki A4 . Tornister ma jedną komorę, która jest tak podzielona, aby dziecko miało możliwość łatwej organizacji podręczników i akcesoriów. Wewnętrzne podziały są wodoszczelne, dodatkowo wewnątrz znajduje się organizer np. na kartę obiadową, miejsce na długopisy i mała kieszonka na drobne przedmioty. Kieszeń na butelkę znajduje się na zewnątrz tornistra. Z przodu tornistra są dwie małe kieszonki . W górnej kieszeni jest miejsce na wpisanie danych ucznia, kieszeń jest tak duża, że zmieści piórnik PENN 19011 lub śniadaniówkę (oba elementy nie są wyposażeniem). W dolnej kieszeni znajduje się mała kieszonka z siateczki zamykana na zamek. System pleców w plecaku BEBE jest anatomicznie ukształtowany, sztywny . Wewnątrz pleców znajduje się lekki stelaż , który można wyjąć. Stelaż powoduje równomierne rozłożenie ciężaru na plecach dziecka, wspomaga prawidłową postawę ciała . Tornister posiada mnóstwo odblasków – są duże i wyraźne, umieszczone na szelkach, z boków i na przodzie. Ten krój plecaka wygrał test tornistrów przeprowadzony przez gazetę MF DNES, spośród dwunastu innych producentów nasz tornister był najlepszy! Co jeszcze fajnego znajduje się w tornistrze? uchwyt do przenoszenia plecaka w dłoni i drugi- do powieszenia tornistra na haczyku ławki w szkole, plecak nie stoi samodzielnie impregnowany wodoodporny materiał wytrzymałe dno wykonane z materiału TOPDURA (atestowane przez Instytut Badań i Certyfikacji w Zlinie) plastikowe nóżki na dnie przeciw przewracaniu tornistra Porada: Końce pasków przy szelkach mają wszyte magnesy. To wygodne rozwiązanie do przypięcia pasków, które nie będą zwisać wzdłuż rąk dziecka.
 • Plecak dla dzieci Topgal w groszki - zdjęcie produktu

  Tornister Topgal BEBE 20001 G Topgal Topgal

  329 zł
  Tornister przeznaczony dla drobnych dziewczynek. dla dziewcznek do 1-2 klasy stabilna konstrukcja podwójnie regulowane szelki z pasem piersiowym wyprofilowane plecy z lekkim stelażem aluminiowym Jeśli Twoja pierwszoklasistka ma około 120 cm wzrostu to jednokomorowy tornister BEBE będzie idealnym wyborem. Tornister jest zaprojektowany z myślą o dziewczynkach z drobną postawą ciała. Tornister ma najmniejsze wymiary wśród plecaków szkolncyh z naszej oferty - wysokość pleców tornistra to 37 cm. Mimo to swobodnie mieści format A4. Tornister można dopasować do indywidualnych potrzeb dziecka dzięki podwójnej regulacji szelek . Najpierw należy wyregulować szelki na dole w celu dopasowania do długości, a potem górę szelek, aby dopasować odległość od pleców. Długie końce pasków regulacji można przypiąć do szelek dzięki wszytym magnesom. Szelki są grubo wyściełane i posiadają pas piersiowy - nie będą się dzięki niemu zsuwać nawet z wąskich ramion dziecka. Tornister ma jedną komorę, która wewnątrz jest podzielona – ułatwia to dzieciom organizację podręczników i akcesoriów szkolnych. Wewnętrzne podziały są wodoszczelne (np. mokre jabłko nie zabrudzi książek). Dodatkowo wewnątrz znajduje się organizer (np. na kartę obiadową) miejsce na długopisy i mała kieszonka zamykana na zamek na drobne przedmioty. Specjalna kieszeń na butelkę na napój znajduje się z boku plecaka. W razie czego zawartość nie zaleje książek. Z przodu tornistra są dwie małe kieszonki zapinane na zamek. W górnej kieszeni jest miejsce na wpisanie danych właścicielki, kieszeń jest tak duża, że zmieści piórnik PENN 20001 lub śniadaniówkę (oba elementy nie są wyposażeniem). Na kieszeni jest naszyte migające światełko, które łatwo włączyć przez kliknięcie. W dolnej kieszeni znajduje się mała kieszonka z siateczki zamykana na zamek. Plecy w tornistrze są anatomicznie wyprofilowane i sztywne . Wewnątrz pleców znajduje się lekki stelaż, który można wyjąć. Stelaż powoduje równomierne rozłożenie ciężaru na plecach dziecka, wspomaga prawidłową postawę ciała. Tornister posiada mnóstwo odblasków – są duże i wyraźne, umieszczone na szelkach, z boków i na przodzie. Ten krój plecaka wygrał test tornistrów przeprowadzony przez gazetę MF DNES. Inne fajne elementy w tornistrze to: uchwyt do zawieszenia tornistra i uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce, plecak nie stoi samodzielnie materiał z warstwą przeciwdeszczową wytrzymałe dno wykonane z materiału TOPDURA plastikowe nóżki na dnie przeciw przewracaniu tornistra tornister z certyfikatem jakości ITC Zlin Porada: Jak zmniejszyć wagę tornistra? Jeśli jest możliwość w szkole uzupełnienia butelki wodą to wkładaj do tornistra pustą butelkę lub z odrobiną soku. Dzięki temu tornister może być lżejszy nawet o pół kilograma.
 • Plecak dla dzieci Topgal - zdjęcie produktu

  Niebieski tornister szkolny z kwiatkami Topgal BEBE 21001 G Topgal Topgal

  329 zł
  Cechy główne: anatomicznie wyprofilowane plecy plecy z lekkim stelażem aluminiowym stabilna konstrukcja regulowany pas piersiowy i szelki Tornister jest zaprojektowany z myślą o dzieciach z drobną postawą ciała . Znajdziesz w nim specjalne funkcjonalne udogodnienia dla dzieci do 1-3 klasy . Wysokość tornistra to 37 cm. Jest to najniższy plecak z naszej oferty, a mimo to swobodnie mieści format A4 . Plecy tornistra są anatomicznie wyprofilowane, a wewnątrz posiadają lekki stelaż aluminiowy (który można wyjąć). Szelki tornistra są grubo wyściełane i również anatomicznie wyprofilowane. Tornister można dopasować do dziecka dzięki podwójnej regulacji szelek. Najpierw wyreguluj dolną regulację wysokości tornistra do pleców. Następnie wyreguluj górną regulację odległości tornistra od pleców. Końcówki pasków szelek możesz zapiąć do magnesów , które są wszyte wewnątrz pasków. Dzięki temu będą estetycznie zapięte i nie będą zwisały wzdłuż rąk dziecka. Jedna komora główna tornistra BEBE ułatwi dziecku organizację i rozdzielenie książek, wyposażenia do szkoły. Wnętrze tornistra jest podzielone na trzy części żółtymi przegródkami, które są wodoodporne . Dlaczego? rozlane farby, rozgnieciony banan nie przedostaną się do innej przegrody, w Topgalu myślimy o takich detalach. Wewnątrz komory głównej znajdziesz także organizer na np. kartę obiadową, kredki itd. Jest tu też mała kieszonka zamykana na zamek. Butelkę z napojem polecamy umieścić w kieszeni zewnętrznej z boku tornistra, która jest zapinana na zamek. Butelka nie jest wyposażeniem tornistra. Z przodu tornistra znajdują się dwie praktyczne kieszenie zamykane na zamek. Na górnej kieszeni jest naszyte światełko - lampka migająca w trzech programach. Wewnątrz kieszeni znajduje się identyfikator na dane właścicielki tornistra i kieszonka na zamek. Do górnej kieszeni można umieścić piórnik PENN 21001 lub śniadaniówkę ZOLA . Dolna kieszeń jest mniejsza, zmieszczą się tam np. klucze, chusteczki. Oczywiście tornister posiada dużą ilość odblasków na wszystkich stronach i na szelkach. Ten sam krój tornistra zajął pierwsze miejsce w teście tornistrów w 2017 roku! Funkcje dodatkowe: uchwyt do powieszenia tornistra na haczyku ławki i drugi - do przenoszenia w ręce, tornister nie stoi samodzielnie wodoodporna membrana dno odporne na uszkodzenia z materiału TOPDURA plastikowe nóżki tornister był testowany w ITC Zlin i przeszedł test celująco Porada: Tornister BEBE ma stabilną konstrukcję w odróżnieniu od plecaka. Jednak może się przewracać. Aby uniknąć przewracania się tornistra polecamy układać najcięższe książki i zeszyty jak najbliżej pleców.
 • Plecak dla dzieci Topgal w nadruki - zdjęcie produktu

  Tornister z jedną komorą, migającym światełkiem i wzorem dinozaurów! Topgal BEBE 21012 B Topgal Topgal

  329 zł
  Cechy główne: dla najmniejszych dzieci od około 115 cm wzrostu stabilny kształt - jedna komora sztywne plecy z lekkim stelażem aluminiowym mnóstwo elementów odblaskowych Totalny hit dla małych paleontologów! Tornister do szkoły z wzorem dinozaurów i migającym światełkiem . Świetny kompan szkolnych wypraw do 1-3 klasy . Tornister ma jedną komorę wewnątrz podzieloną na strefy. Tornister jest niższy niż pozostałe plecaki z naszej oferty - ma 37 cm wysokości pleców. Dlatego polecamy go dla pierwszoklasistów od 115 cm wzrostu. Tornister można dopasować do indywidualnej postawy ciała dziecka dzięki szelkom, które są podwójnie regulowane . Górna regulacja służy do ustawienia odległości tornistra od pleców, a dolna - do ustawienia wysokości tornistra na plecach. Pas piersiowy na szelkach ustabilizuje je - nie będą zsuwać się z wąskich ramion dziecka, czy śliskiej kurtki. Tornister swobodnie mieści format A4 . Główna komora tornistra jest tak podzielona przegródkami, aby pierwszak miał łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych książek i wyposażenia. Trzy przegródki są wodoodporne, także książki będą bezpieczne. Wewnątrz komory znajduje się także mała kieszeń na zamek oraz organizer (na np. karty obiadowe, kredki). Ciężkie książki, segregatory ułóż jak najbliżej pleców. Tornister ma także zewnętrzną kieszeń na butelkę z boku tornistra, aby nie zabierała miejsca w środku. Z przodu tornistra znajdziesz dwie kieszenie . Górna kieszeń jest większa od dolnej, zmieści piórnik lub śniadaniówkę (nie są wyposażeniem). Znajduje się tu mała kieszonka na zamek i identyfikator na dane właściciela. Na tej kieszonce jest naszyte światełko, które ma funkcję migania - przydatne zwłaszcza w okresie zimowym. Światełko uruchamia się jednym kliknięciem. System pleców w tornistrze BEBE ma anatomiczny kształt i wewnętrzny stelaż aluminiowy. Można go wyjąć, ale nie polecamy - stelaż wspiera prawidłowy rozwój pleców dziecka. Dbamy także o widoczność dziecka na drodze- tornister posiada mnóstwo odblasków . Są to szare pola na lamówkach, z przodu, z boków i na szelkach. Ten sam krój tornistra zajął pierwsze miejsce w teście tornistrów w 2017 roku! To co? Nie możecie doczekać się do szkoły? Funkcje dodatkowe: uchwyt do przenoszenia tornistra w ręce i drugi- do powieszenia na haczyku, tornister nie stoi samodzielnie materiał z membraną woododporną wytrzymałe grube dno z materiału TOPDURA plastikowe nóżki dystansujące dno od podłoża tornister był testowany w laboratorium ITC Zlin i przeszedł test na szósteczkę Porada: Końcówki szelek i pasków regulujących mają wszyte magnesy. Po wyregulowaniu szelek możesz je przypiąć, nie będą plątały się wokół rączek dziecka.
 • Plecak dla dzieci wielokolorowy Topgal - zdjęcie produktu

  Tornister Topgal BEBE 20012 B Topgal Topgal

  329 zł
  Tornister dla najmłodszych uczniów do 1-2 klasy. dla dzieci od 120 cm wzrostu stabilna konstrukcja – jedna komora podwójnie regulowane szelki i pas piersiowy sztywne plecy z lekkim stelażem aluminiowym Tornister BEBE 20012 ma najniższe wymiary z naszych wszystkich plecaków i konstrukcyjnie jest dopasowany do małych, drobnych dzieci nawet o wzroście 115-120 cm. Mimo niewielkich wymiarów tornister swobodnie mieści format A4 - zobacz zdjęcia szczegółowe. Tornister ma jedną komorę, która jest tak podzielona, aby dziecko miało możliwość łatwej organizacji podręczników i akcesoriów. Wewnętrzne podziały są wodoszczelne, dodatkowo wewnątrz znajduje się organizer np. na kartę obiadową, miejsce na długopisy i mała kieszonka na drobne przedmioty. Kieszeń na butelkę znajduje się na zewnątrz tornistra. Z przodu tornistra są dwie małe kieszonki . W górnej kieszeni jest miejsce na wpisanie danych ucznia, kieszeń jest tak duża, że zmieści piórnik PENN 20012 lub śniadaniówkę (oba elementy nie są wyposażeniem). W dolnej kieszeni znajduje się mała kieszonka z siateczki zamykana na zamek. Na górnej kieszeni umiejscowiliśmy światełko które miga. Nawet pierwszak poradzi sobie z jego włączeniem- wystarczy kliknięcie w sam środek światełka. System pleców w plecaku BEBE jest anatomicznie ukształtowany, sztywny . Wewnątrz pleców znajduje się lekki stelaż , który można wyjąć. Stelaż powoduje równomierne rozłożenie ciężaru na plecach dziecka, wspomaga prawidłową postawę ciała . Szelki w tornistrze są podwójnie regulowane - dolna regulacja pozwala na dopasowanie wysokości tornistra, a górna - odległości od pleców dziecka. Szelki są wyposażone w pas piersiowy, więc będą stabilne w przypadku wąskich ramion dziecka i drobnej postawy ciała. Tornister posiada mnóstwo odblasków – są duże i wyraźne, umieszczone na szelkach, z boków i na przodzie. Ten krój plecaka wygrał test tornistrów przeprowadzony przez gazetę MF DNES, spośród dwunastu innych producentów nasz tornister był najlepszy! Co jeszcze fajnego znajduje się w tornistrze? uchwyt do przenoszenia plecaka w dłoni i drugi- do powieszenia tornistra na haczyku ławki w szkole, plecak nie stoi samodzielnie impregnowany wodoodporny materiał wytrzymałe dno wykonane z materiału TOPDURA (atestowane przez Instytut Badań i Certyfikacji w Zlinie) plastikowe nóżki na dnie przeciw przewracaniu tornistra Porada: Końce pasków przy szelkach mają wszyte magnesy. To wygodne rozwiązanie do przypięcia pasków, które nie będą zwisać wzdłuż rąk dziecka.
 • Plecak dla dzieci Reisenthel - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Plecak backpack kids greenwood Zielony Reisenthel promocyjna cena Bagażownia.pl

  198 zł 233 zł
  Plecak backpack kids greenwood Zielony Plecak dziecięcy Backpack od marki reisenthel. Zamykany na zamek błyskawiczny i rzepy. Plecak został wykonany z wysokiej jakości, wodoodpornej tkaniny poliestrowej. Dodatkowo wyposażony w odblaskowe elementy zapewniające Twojemu dziecku bezpieczeństwo na drodze. Wewnątrz plecaka przestronna komora główna, duża tylna kieszeń zapinana na rzep, karabińczyk do przypięcia kluczy oraz wkładka usztywniająca, która może pełnić również rolę siedziska. Plecak wyposażony został także w dwie mniejsze kieszenie na zamek oraz boczną komorę, idealną do przechowywania napoju. Dużym atutem plecaka dziecięcego marki reisenthel są ponadto regulowane ramiączka oraz specjalna etykietka, na której można umieścić imię i nazwisko jego właściela. Wszystkie to sprawia, że plecak Backpack to niezawodne rozwiązanie do szkoły i na wycieczkę. Wysokość: 28 cm Szerokość: 21 cm Głębokość: 12 cm Pojemność: 5 l Materiał: poliester
 • Plecak dla dzieci Reisenthel - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Plecak backpack kids cactus blue Reisenthel wyprzedaż Bagażownia.pl

  198 zł 233 zł
  Plecak backpack kids cactus blue Plecak dziecięcy Backpack od marki reisenthel. Zamykany na zamek błyskawiczny i rzepy. Plecak został wykonany z wysokiej jakości, wodoodpornej tkaniny poliestrowej. Dodatkowo wyposażony w odblaskowe elementy zapewniające Twojemu dziecku bezpieczeństwo na drodze. Wewnątrz plecaka przestronna komora główna, duża tylna kieszeń zapinana na rzep, karabińczyk do przypięcia kluczy oraz wkładka usztywniająca, która może pełnić również rolę siedziska. Plecak wyposażony został także w dwie mniejsze kieszenie na zamek oraz boczną komorę, idealną do przechowywania napoju. Dużym atutem plecaka dziecięcego marki reisenthel są ponadto regulowane ramiączka oraz specjalna etykietka, na której można umieścić imię i nazwisko jego właściela. Wszystkie to sprawia, że plecak Backpack to niezawodne rozwiązanie do szkoły i na wycieczkę. Wysokość: 28 cm Szerokość: 21 cm Głębokość: 12 cm Pojemność: 5 l Materiał: poliester
 • Plecak dla dzieci Lego - zdjęcie produktu

  Tornister LEGO Friends Hearts 20043-2005 Fioletowy Lego wyprzedaż Bagażownia.pl

  338 zł 441 zł
  Tornister LEGO Friends Hearts 20043-2005 Fioletowy Lekki plecak szkolny, który oferuje dużo miejsca na wszystkie książki, pudełko na lunch i butelkę z wodą. Ma dwie boczne kieszenie z siatki i małą kieszeń z przodu, która idealnie pasuje do naszego piórnika z klapką. Aby zapewnić wysoki komfort noszenia, torba ma wewnętrzną przegrodę do przechowywania najcięższych książek w szafie, ergonomicznie ukształtowany panel tylny oraz regulowane paski na ramiona i mostek. Wewnątrz można przymocować klucze lub nasze portfele LEGO® z wymiennym systemem klamer. Torba szkolna Easy ma stabilne wieko z systemem zapinania na jedną rękę dla łatwego otwierania i wkładką rozkładową. Aby zachować stabilność, gdy górna klapa jest otwarta, torba ma kołki na dolnym panelu, co również podnosi torbę do poziomu bezpiecznego przed brudem i małymi kałużami. Torba jest wykonana z materiału odpornego na zabrudzenia i wodę i ma odblaski ze wszystkich czterech stron, zapewniając dobrą widoczność w ruchu ulicznym. Świetna i pojemna torba szkolna z wieloma funkcjami. Opis plecaka: Boczne kieszenie z siatki Regulowane paski na ramiona z paskiem mostka Name tag dla łatwej identyfikacji Reflektyczne elementy ze wszystkich stron Jasna klamra na jedną rękę -Przedział na piórnik Wewnętrzna przegroda umożliwia trzymanie najcięższych książek najbliżej tyłu Trafiny na dolnym panelu dla optymalnej stabilności Materiałowy i ergonomicznie ukształtowany panel tylny Tymetryczna wkładka Wymienny system klamer umożliwia mocowanie kluczy lub naszych portfeli LEGO® Lekka torba Wykonane z materiału hydrofobowego
 • Plecak dla dzieci OFF&OFF - zdjęcie produktu

  TORNISTER ERGONOMICZNY PLECAK SZKOLNY ZESTAW promocyjna cena OFF&OFF

  99 zł 198 zł
  TORNISTER ERGONOMICZNY PLECAK SZKOLNY ZESTAW
 • Plecak dla dzieci OFF&OFF - zdjęcie produktu

  TORNISTER ERGONOMICZNY PLECAK SZKOLNY PONY wyprzedaż OFF&OFF

  99 zł 198 zł
  TORNISTER ERGONOMICZNY PLECAK SZKOLNY PONY

Zobacz więcej produktów


Tornistry

Zobacz tornistry


Wyszukaj podobne do "tornistry dla pierwszoklasisty"


Zobacz więcej produktów


Tornistry dla pierwszoklasisty - zobacz nasze artykuły

Zobacz wszystkie artykuły