Zegarki damskie firmowe

Zegarki damskie firmowe - sprawdź dostępne produkty

 • Zegarek Michael Kors - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MICHAEL KORS MK6109 - 2 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! - SALON KRAKÓW happytime-com-pl bezowy elegancki

  730.00 zł 1290.00 zł
  Zegarek MICHAEL KORS MK6109 znanej amerykańskiej marki modowej. Michael Kors to dzisiaj synonim nowoczesności i luksusu. Ubrania, galanteria, biżuteria czy zegarki tego znanego projektanta zobaczymy nie tylko w drogich firmowych salonach czy na gwiazdach światowego formatu takich jak: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow lub Catherine Zety-Jones ale również wśród zwyczajnych osób ceniących dobry styl i śledzących światowe trendy. Zegarki Michaela Korsa wykonane są z bardzo wysokiej jakości stali szlachetnej, ceramiki, tytanu lub wytrzymałych materiałów pozyskanych sztucznie (akryl, octany). Do zegarków dołączamy 2 letnią gwarancję i specjalnie zaprojektowane firmowe pudełka – idealnie pasujące na prezent.
 • Zegarek Michael Kors - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MICHAEL KORS MINI RUNWAY MK3674 - 2 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS, FAKTURA VAT, POLSKI SKLEP, SALON W KRAKOWIE! happytime.com.pl

  1069.00 zł
  Zegarek znanej MICHAEL KORS MK3674 Mini Runway amerykańskiej marki modowej. Michael Kors to dzisiaj synonim nowoczesności i luksusu. Ubrania, galanteria, biżuteria czy zegarki tego znanego projektanta zobaczymy nie tylko w drogich firmowych salonach czy na gwiazdach światowego formatu takich jak: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow lub Catherine Zety-Jones ale również wśród zwyczajnych osób ceniących dobry styl i śledzących światowe trendy. Zegarki Michaela Korsa wykonane są z bardzo wysokiej jakości stali szlachetnej, ceramiki, tytanu lub wytrzymałych materiałów pozyskanych sztucznie (akryl, octany). Do zegarków dołączamy 2 letnią gwarancję i specjalnie zaprojektowane firmowe pudełka - idealnie pasujące na prezent.
 • Zegarek Michael Kors analogowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MICHAEL KORS MINI RUNWAY MK3548 - 2 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS, FAKTURA VAT, POLSKI SKLEP, SALON W KRAKOWIE! happytime.com.pl

  1160.00 zł
  Zegarek damski MICHAEL KORS MK3548 Mini Runway znanej amerykańskiej marki modowej. Michael Kors to dzisiaj synonim nowoczesności i luksusu. Ubrania, galanteria, biżuteria czy zegarki tego znanego projektanta zobaczymy nie tylko w drogich firmowych salonach czy na gwiazdach światowego formatu takich jak: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow lub Catherine Zety-Jones ale również wśród zwyczajnych osób ceniących dobry styl i śledzących światowe trendy. Zegarki Michaela Korsa wykonane są z bardzo wysokiej jakości stali szlachetnej, ceramiki, tytanu lub wytrzymałych materiałów pozyskanych sztucznie (akryl, octany). Do zegarków dołączamy 2 letnią gwarancję i specjalnie zaprojektowane firmowe pudełka - idealnie pasujące na prezent.
 • Zegarek Shengke srebrny analogowy - zdjęcie produktu

  Zegarek SK na bransolecie mesh - SK97 Shengke okazja niwatch.pl

  159.99 zł 299.99 zł
  Elegancja i niezawodność Zegarek damski SK97 na wygodnej bransolecie posiada przejrzystą tarczę o średnicy 34 mm. Został zaprojektowany tak, by jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Jest niezawodny, zawsze punktualny, bardzo uniwersalny, ponieważ jego wykończenie świetnie współgra z biżuterią. To zegarek dla pań, które przywiązują się do eleganckich przedmiotów, a swój ulubiony zegarek chcą nosić codziennie i przy każdej okazji.  Zegarek został wykonany bardzo starannie, z najlepszych materiałów - koperta oraz bransoleta ze stali nierdzewnej. Niezawodny zegarek na każdy dzień Tarcza zegarka chroniona jest szkłem mineralnym Hardlex. Dzięki niemu zegarek odporny jest na zarysowania oraz wstrząsy. Model jest wodoodporny 30M i zapakowany w estetyczne, firmowe pudełko. To fantastyczny zestaw prezentowy dla kobiety w każdym wieku, która otacza się praktycznymi i pięknymi przedmiotami.
 • Zegarek Gino Rossi analogowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK DAMSKI GINO ROSSI G.R8709B2-2B3 SALON W KRAKOWIE 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  149.00 zł 189.00 zł
  Zegarek polskiego producenta Gino Rossi. Zegarek GINO ROSSI G.R8709B2-2B3 CHIARA pochodzi z nowej damskiej kolekcji CLASSIC. Wykonany z wysokiej jakości stopu metali, koloryzowanego trwałą powłoką IPS na modny czekoladowy kolor. Naturalne szkiełko mineralne ma podwyższoną odporność na zarysowania. Tarcza zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami designerskimi. Klasyczna, okrągła koperta typu slim posiada jedynie 5,5mm grubości dzięki czemu zegarek jest lekki i wygodny w noszeniu a w połączeniu z modnym paskiem tworzą ponadczasowy i jednocześnie bardzo kobiecy zegarek. Model GINO ROSSI G.R8709B2-2B3 pakowany jest w elegnckie firmowe pudełko i torebkę prezentową Gino Rossi.
 • Zegarek Shengke - niwatch.pl - zdjęcie produktu

  Zegarek SK na bransolecie mesh - SK94 Shengke wyprzedaż niwatch.pl

  169.99 zł 299.99 zł
  Modna czerń i niezawodność Czarny zegarek damski SK94 na wygodnej bransolecie posiada przejrzystą tarczę o średnicy 36 mm. Został zaprojektowany tak, by jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Jest niezawodny, zawsze punktualny, bardzo uniwersalny, ponieważ czarne wykończenie świetnie współgra z biżuterią. To zegarek dla pań, które przywiązują się do eleganckich przedmiotów, a swój ulubiony zegarek chcą nosić codziennie i przy każdej okazji.  Zegarek został wykonany bardzo starannie, z najlepszych materiałów - koperta oraz bransoleta ze stali nierdzewnej. Niezawodny zegarek na każdy dzień Czarna, elegancka tarcza zegarka chroniona jest szkłem mineralnym Hardlex. Dzięki niemu zegarek odporny jest na zarysowania oraz wstrząsy. Model jest wodoodporny 30M i zapakowany w estetyczne, firmowe pudełko. To fantastyczny zestaw prezentowy dla kobiety w każdym wieku, która otacza się praktycznymi i pięknymi przedmiotami.
 • Zegarek Shengke - niwatch.pl - zdjęcie produktu

  Zegarek SK na bransolecie mesh - SK95 Shengke niwatch.pl wyprzedaż

  169.99 zł 299.99 zł
  Eleganckie różowe złoto i niezawodność Zegarek damski SK95 na wygodnej bransolecie typu mesh w kolorze rose gold posiada przejrzystą tarczę o średnicy 36 mm. Został zaprojektowany tak, by jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Jest niezawodny, zawsze punktualny, bardzo uniwersalny, ponieważ jego wykończenie świetnie współgra z biżuterią. To zegarek dla pań, które przywiązują się do eleganckich przedmiotów, a swój ulubiony zegarek chcą nosić codziennie i przy każdej okazji.  Zegarek został wykonany bardzo starannie, z najlepszych materiałów - koperta oraz bransoleta ze stali nierdzewnej. Niezawodny zegarek na każdy dzień Elegancka tarcza zegarka chroniona jest szkłem mineralnym Hardlex. Dzięki niemu zegarek odporny jest na zarysowania oraz wstrząsy. Model jest wodoodporny 30M i zapakowany w estetyczne, firmowe pudełko. To fantastyczny zestaw prezentowy dla kobiety w każdym wieku, która otacza się praktycznymi i pięknymi przedmiotami.
 • Zegarek Shengke analogowy - zdjęcie produktu

  Zegarek SK na bransolecie mesh - SK98 Shengke promocja niwatch.pl

  159.99 zł 299.99 zł
  Modna czerń i niezawodność Zegarek damski SK98 na wygodnej bransolecie posiada przejrzystą tarczę o średnicy 36 mm. Został zaprojektowany tak, by jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Jest niezawodny, zawsze punktualny, bardzo uniwersalny, ponieważ czarne wykończenie oraz tarcza w kolorze rose gold świetnie współgra z biżuterią. To zegarek dla pań, które przywiązują się do eleganckich przedmiotów, a swój ulubiony zegarek chcą nosić codziennie i przy każdej okazji.  Zegarek został wykonany bardzo starannie, z najlepszych materiałów - koperta oraz bransoleta ze stali nierdzewnej. Niezawodny zegarek na każdy dzień Elegancka choć wzorzysta tarcza zegarka chroniona jest szkłem mineralnym Hardlex. Dzięki niemu zegarek odporny jest na zarysowania oraz wstrząsy. Model jest wodoodporny 30M i zapakowany w estetyczne, firmowe pudełko. To fantastyczny zestaw prezentowy dla kobiety w każdym wieku, która otacza się praktycznymi i pięknymi przedmiotami.
 • Zegarek Shengke analogowy - zdjęcie produktu

  Zegarek SK na bransolecie mesh - SK99 Shengke okazja niwatch.pl

  159.99 zł 299.99 zł
  Modna czerń i niezawodność Zegarek damski SK98 na wygodnej bransolecie posiada przejrzystą tarczę o średnicy 36 mm. Został zaprojektowany tak, by jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Jest niezawodny, zawsze punktualny, bardzo uniwersalny, ponieważ czarne wykończenie oraz tarcza w kolorze srebrnym świetnie współgra z biżuterią. To zegarek dla pań, które przywiązują się do eleganckich przedmiotów, a swój ulubiony zegarek chcą nosić codziennie i przy każdej okazji.  Zegarek został wykonany bardzo starannie, z najlepszych materiałów - koperta oraz bransoleta ze stali nierdzewnej. Niezawodny zegarek na każdy dzień Elegancka choć wzorzysta tarcza zegarka chroniona jest szkłem mineralnym Hardlex. Dzięki niemu zegarek odporny jest na zarysowania oraz wstrząsy. Model jest wodoodporny 30M i zapakowany w estetyczne, firmowe pudełko. To fantastyczny zestaw prezentowy dla kobiety w każdym wieku, która otacza się praktycznymi i pięknymi przedmiotami.
 • Zegarek Shengke analogowy - zdjęcie produktu

  Zegarek SK na bransolecie mesh - SK96 Shengke okazyjna cena niwatch.pl

  159.99 zł 299.99 zł
  Eleganckie różowe złoto i niezawodność Zegarek damski SK96 na wygodnej bransolecie posiada przejrzystą tarczę o średnicy 34 mm. Został zaprojektowany tak, by jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Jest niezawodny, zawsze punktualny, bardzo uniwersalny, ponieważ jego wykończenie świetnie współgra z biżuterią. To zegarek dla pań, które przywiązują się do eleganckich przedmiotów, a swój ulubiony zegarek chcą nosić codziennie i przy każdej okazji.  Zegarek został wykonany bardzo starannie, z najlepszych materiałów - koperta oraz bransoleta ze stali nierdzewnej. Niezawodny zegarek na każdy dzień Tarcza zegarka chroniona jest szkłem mineralnym Hardlex. Dzięki niemu zegarek odporny jest na zarysowania oraz wstrząsy. Model jest wodoodporny 30M i zapakowany w estetyczne, firmowe pudełko. To fantastyczny zestaw prezentowy dla kobiety w każdym wieku, która otacza się praktycznymi i pięknymi przedmiotami.

Zegarki

Modny zegarek to nie tylko praktyczne akcesorium, ale przede wszystkim doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Niezależnie od tego, czy na co dzień wybierasz klasyczną elegancję czy sportowy luz, zegarek na rękę będzie kropką nad i w ubiorze. Na Domodi.pl znajdziesz modele z różnych półek cenowych, w różnych stylach, kolorach i wzorach. Możesz wybrać zegarek na lata od marki premium albo zaopatrzyć się w niedrogi dodatek z sieciówki wpisujący się w Twoje wyczucie smaku. Odkryj zegarki damskie i męskie na Domodi.pl i wybieraj wśród tysięcy wyjątkowych modeli w świetnych cenach! Wśród tych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyszukaj podobne do "zegarki damskie firmowe"

 • Zegarek Casio - zdjęcie produktu

  Zegarek CASIO LTP-E140DD-1BEF - DO 6 LAT GWARANCJI, PUDEŁKO GRATIS! SALON KRAKÓW happytime.com.pl

  168.00 zł 399.00 zł
  Zegarek damski CASIO Vintage Instashape LTP-E140DD-1BEF napędzany jest za pomocą mechanizmu kwarcowego, zasilanego baterią działającą około 3 lata. Zarówno bransoleta, jak i koperta zostały wykonane z hipoalergicznej stali szlachetnej, która nie koroduje i nie uczula. Maksymalny obwód bransolety to około 20cm, z możliwością regulacji poprzez przesunięcie zapięcia. Czytelny cyferblat w kolorze czarnym został pokryty szkiełkiem mineralnym. Wodoszczelność na poziomie 3 ATM sprawia, że czasomierz jest odporny na niewielkie zachlapania. Model CASIO Vintage Instashape LTP-E140DD-1BEF oferujemy w zestawie z oryginalnym kartonikiem CASIO, podbita Kartą Gwarancyjną i instrukcja obsługi w języku polskim. Czasomierz objęty jest gwarancją na 3 lata, z możliwością jej przedłużenia do 6 lat, za dopłatą 20 zł przy zakupie lub 30 dni od dnia otrzymania towaru. W celu przedłużenia gwarancji należy wpłacić dokładną kwotę na firmowe konto bankowe i zamieszczenie informacji w uwagach do zamówienia.
 • Zegarek Michael Kors - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MICHAEL KORS LADY NINI MK3148 - 2 LATA GWARACJI, ORYGINALNY, WYSYŁKA GRATIS, SALON KRAKÓW! happytime.com.pl

  1099.00 zł
  Zegarek znanej amerykańskiej marki modowej. Michael Kors to dzisiaj synonim nowoczesności i luksusu. Ubrania, galanteria, biżuteria czy zegarki tego znanego projektanta zobaczymy nie tylko w drogich firmowych salonach czy na gwiazdach światowego formatu takich jak: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow lub Catherine Zety-Jones, ale również wśród zwyczajnych osób ceniących dobry styl i śledzących światowe trendy. Zegarki Michaela Korsa wykonane są z bardzo wysokiej jakości stali szlachetnej, ceramiki, tytanu lub wytrzymałych materiałów pozyskanych sztucznie (akryl, octany). Do zegarków dołączamy 2 letnią gwarancję i specjalnie zaprojektowane firmowe pudełka - idealnie pasujące na prezent. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy – zasilany bateria; -SZKIEŁKO: Mineralne; -KOPERTA: Stal Szlachetna; -BRANSOLETA: Stal Szlachetna; -OBWÓD BRANSOLETY: Maksymalny mierzony wraz z kopertą 18cm z możliwością skrócenia u każdego zegarmistrza poprzez wybicie ogniw z bransolety; -TARCZA: srebrna; -WODOSZCZELNOŚĆ: 50m – odporny na zachlapania; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 2 lata; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE: Oryginalne opakowanie Michael Kors; -OKRES GWARANCJI; 2 lata.
 • Zegarek Shengke - niwatch.pl - zdjęcie produktu

  Czarny zegarek damski SK na bransolecie Shengke okazja niwatch.pl

  159.99 zł 249.99 zł
  Wyjątkowo piękny, chociaż minimalistyczny, zegarek damski SK powstał z myślą o kobietach, które kochają łączyć zalety przedmiotów ponadczasowych z eleganckim strojem i ich walorami użytkowymi. To model niezawodny, z czytelną, wyróżniającą się tarczą, na której przeważa głęboka czerń i niezwykle wyraźne, acz drobne oznaczenia w kolorze różowego złota. Czarny zegarek SK to znakomite uzupełnienie stroju codziennego, ale eleganckiego: do pracy, na zakupy, na randkę, a nawet do sukienki lub kostiumu. Modna czerń i niezawodność Czarny zegarek damski SK na wygodnej bransolecie posiada przejrzystą tarczę o średnicy 36 mm. Został zaprojektowany tak, by jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Jest niezawodny, zawsze punktualny, bardzo uniwersalny, ponieważ czarne wykończenie świetnie współgra z biżuterią. To zegarek dla pań, które przywiązują się do eleganckich przedmiotów, a swój ulubiony zegarek chcą nosić codziennie i przy każdej okazji.   Niezawodny zegarek na każdy dzień Czarna, znakomicie czytelna tarcza zegarka chroniona jest szkłem mineralnym Hardlex. Dzięki niemu zegarek odporny jest na zarysowania oraz wstrząsy. Model jest wodoodporny 30M i zapakowany w estetyczne, firmowe pudełko. To fantastyczny zestaw prezentowy dla kobiety w każdym wieku, która otacza się praktycznymi i pięknymi przedmiotami.
 • Zegarek Michael Kors - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MICHAEL KORS MK3352 DARCI - 2 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! SALON KRAKÓW. happytime.com.pl

  578.00 zł 980.00 zł
  Zegarek znanej amerykańskiej marki modowej. Michael Kors to dzisiaj synonim nowoczesności i luksusu. Ubrania, galanteria, biżuteria czy zegarki tego znanego projektanta zobaczymy nie tylko w drogich firmowych salonach czy na gwiazdach światowego formatu takich jak: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow lub Catherine Zety-Jones ale również wśród zwyczajnych osób ceniących dobry styl i śledzących światowe trendy. Zegarki Michaela Korsa wykonane są z bardzo wysokiej jakości stali szlachetnej, ceramiki, tytanu lub wytrzymałych materiałów pozyskanych sztucznie (akryl, octany). Do zegarków dołączamy 2 letnią gwarancję i specjalnie zaprojektowane firmowe pudełka - idealnie pasujące na prezent. Zegarek damski Michael Kors Darci MK3352 został wyposażony w niezawodny kwarcowy mechanizm zasilany baterią. Koperta czasomierza jak również bransoleta zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej 316l. Tarcza zegarka została przykryta odpornym na stłuczenia szkiełkiem mineralnym. Wodoszczelność czasomierza wynosi 50m (5Atm) co pozwala na krótkotrwałe zanurzenie w wodzie. Zewnętrzny pierścień okalający kopertę zwany lunetą (bezelem) został ozdobiony kryształkami co dodaje czasomierzowi klasy i urody. Informacje dodatkowe: Zegarek damski MK3352 jest fabrycznie nowy, w 100% oryginalny, oferowany w firmowym pudełku oraz instrukcją obsługi w języku polskim.
 • Zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MICHAEL KORS PARKER MK2277 - 2 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS, FAKTURA VAT, POLSKI SKLEP, SALON W KRAKOWIE! happytime.com.pl

  472.00 zł 1069.00 zł
  Zegarek znanej amerykańskiej marki modowej. Michael Kors to dzisiaj synonim nowoczesności i luksusu. Ubrania, galanteria, biżuteria czy zegarki tego znanego projektanta zobaczymy nie tylko w drogich firmowych salonach czy na gwiazdach światowego formatu takich jak: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow lub Catherine Zety-Jones ale również wśród zwyczajnych osób ceniących dobry styl i śledzących światowe trendy. Zegarki Michaela Korsa wykonane są z bardzo wysokiej jakości stali szlachetnej, ceramiki, tytanu lub wytrzymałych materiałów pozyskanych sztucznie (akryl, octany). Do zegarków dołączamy 2 letnią gwarancję i specjalnie zaprojektowane firmowe pudełka - idealnie pasujące na prezent. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy – zasilany bateria; -SZKIEŁKO: Mineralne; -KOPERTA: Stal Szlachetna; -PASEK: Skórzany koloru białego; -OBWÓD PASKA: Maksymalny mierzony wraz z kopertą 20cm; -TARCZA: Biała; -WODOSZCZELNOŚĆ: 100m – w zegarku można wejść do wody i pływać - nie wolno wchodzić do sauny; -DATOWNIK: Wskazuje aktualny dzień miesiąca; -TARCZA DOBOWA: wskazuje czas 24-godzinny; -STOPER: W formie chronografu odmierza czas do 60 minut; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 2 lata; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE: Oryginalne opakowanie Michael Kors; -OKRES GWARANCJI; 2 lata;
 • Zegarek Michael Kors - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MICHAEL KORS MK5612 MINI BLAIR - 2 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! - SALON KRAKÓW happytime.com.pl

  611.00 zł 1150.00 zł
  Zegarek znanej amerykańskiej marki modowej. Michael Kors to dzisiaj synonim nowoczesności i luksusu. Ubrania, galanteria, biżuteria czy zegarki tego znanego projektanta zobaczymy nie tylko w drogich firmowych salonach czy na gwiazdach światowego formatu takich jak: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow lub Catherine Zety-Jones ale również wśród zwyczajnych osób ceniących dobry styl i śledzących światowe trendy. Zegarki Michaela Korsa wykonane są z bardzo wysokiej jakości stali szlachetnej, ceramiki, tytanu lub wytrzymałych materiałów pozyskanych sztucznie (akryl, octany). Do zegarków dołączamy 2 letnią gwarancję i specjalnie zaprojektowane firmowe pudełka – idealnie pasujące na prezent. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy – zasilany bateria; -SZKIEŁKO: Mineralne; -KOPERTA: Stal Szlachetna; -BRANSOLETA: Stal Szlachetna; -OBWÓD BRANSOLETY: Maksymalny mierzony wraz z kopertą 18cm z możliwością skrócenia u każdego zegarmistrza poprzez wybicie ogniw z bransolety; -TARCZA: Biała; -WODOSZCZELNOŚĆ: 100m – w zegarku można wejść do wody i pływać - nie wolno wchodzić do sauny!; -MULTI DATOWNIK: Wskazuje aktualny dzień miesiąca oraz nazwę dnia tygodnia; -TARCZA DOBOWA: wskazuje czas 24-godzinny; -WSKAZÓWKI FOSFORYZUJĄCE: Wskazówki w zegarku zostały pokryte warstwą fosforyzująca, która po naświetleniu w dzień – delikatnie podświetla się w ciemnościach; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 2 lata; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE: Oryginalne opakowanie Michael Kors; -OKRES GWARANCJI; 2 lata;
 • Zegarek Zeppelin analogowy - zdjęcie produktu

  Zegarek damski Zeppelin Mandala 8131-5 Quarz (ZE-8131-5) T Zeppelin Militaria.pl

  806.41 zł 896.01 zł
  Oryginalny, damski zegarek naręczny wyposażony w szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 1069 . Koperta zegarka o średnicy 36 mm oraz koronka wykonane zostały ze stali szlachetnej, odpornej na zarysowania i korozję. Zegarek cechuje klasa wodoszczelności wynosząca 5 atmosfer (do 50 metrów nacisku słupa wody), która zapewnia odporność na zachlapania oraz wilgoć. Tarczę zegarka wykonano z prawdziwej masy perłowej w kształcie mandali. Chroni ją polerowane i utwardzone szkiełko mineralne, które jest odporne na zarysowania i lekkie uderzenia o twardą powierzchnię. Na tarczy umieszczono mały sekundnik w formie mandali oraz logo firmy. Wskazówki zegarka pokryto fluorescencyjną powłoką, która umożliwia precyzyjny odczyt także po zmroku. Kopertę połączono ze skórzanym paskiem w kolorze o wielu barwach. Zeppelin to klasyczne niemieckie zegarki ze szwajcarskimi mechanizmami o wzornictwie z elementami typowymi dla słynnych sterowców z początku XX w. Zegarki są numerowane, a na stalowych denkach wygrawerowany jest sterowiec. W zestawie: - zegarek, - oryginalne, firmowe opakowanie, - instrukcja, - certyfikat oryginalności. Dane techniczne Seria: Mandala Kolor tarczy: beżowa Mechanizm: kwarcowy, Ronda 1069 Typ baterii: Renata 321 Koperta: stal nierdzewna Szkiełko: mineralne utwardzane Pasek: skórzany, wiele barw Wodoszczelność: 5 atm Datownik: analogowy - dzień miesiąca, mały sekundnik w formie mandali Średnica koperty: 36 mm Grubość koperty: 10 mm Waga: 33 g Producent: Zeppelin , Niemcy
 • Zegarek Chronos - niwatch.pl - zdjęcie produktu

  Zegarek CHRONOS 0107 Chronos okazyjna cena niwatch.pl

  89.99 zł 149.99 zł
  Chcesz, aby Twój zegarek damski przyciągał wzrok? Zależy Ci na czymś niebanalnym? Taki właśnie jest zegarek Chronos 0107! Z jednej strony wygląda bardzo elegancko, z drugiej zaś świetnie sprawdzi się w połączeniu z casualową stylizacją. Modny, wykonany z nylonu biało-granatowy pasek pasuje kolorystycznie niemalże do wszystkiego, dzięki czemu ten elegancki zegarek będzie jednym z najbardziej uniwersalnych dodatków w Twojej szafie! Precyzja wykonania i wysoka jakość – pokochasz ten zegarek Ten modny zegarek ma metalową kopertę o grubości 6,5 mm i średnicy 40 mm. Została ona wykonana z metalu, a jej wierzchnią warstwę pokryto wysokiej jakości szkłem mineralnym. Ten surowiec jest niezwykle odporny na zarysowania, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twój zegarek damski posłuży Ci przez wiele długich lat. Tarcza zegarka jest stosunkowo duża, co bardzo ułatwia szybkie spoglądanie na godzinę. Klasyka broni się sama – zegarek o ponadczasowym fasonie Ten zegarek dla niej został zaprojektowany z myślą o współczesnej kobiecie, która może mieć wiele twarzy. Śmiało twórz różnorodne stylizacje – zegarek Chronos będzie pasować do każdej! Pokochasz ten dodatek za możliwość dopasowania go do siebie. Nylonowy pasek ma możliwość regulacji, dzięki czemu na Twoim nadgarstku będzie leżeć idealnie. Ten zegarek damskiświetnie nada się na prezent – każdy egzemplarz jest zapakowany w piękne, firmowe pudełko Niwatch, które wystarczy owinąć ozdobną wstążką, aby uzyskać gotowy pomysł na upominek!
 • Zegarek Michael Kors - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MICHAEL KORS MK6169 - 2 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! - ORYGINAŁ rozowy happytime.com.pl

  559.00 zł 1290.00 zł
  Zegarek MICHAEL KORS MK6169 z kolekcji Parker znanej amerykańskiej marki modowej. Napędzany jest przez mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Zarówno koperta jak i bransoleta wykonane zostały ze stali szlachetnej 316L w kolorze różowego złota. Przyciągającą wzrok w kolorze delikatnie fioletowym tarczę pokrywa szkiełko mineralne. Zewnętrzny pierścień okalający kopertę zwany lunetą (bezelem) został ozdobiony kryształkami co dodaje czasomierzowi klasy i urody. Na cyferblacie widoczne są trzy mniejsze tarcze. Jedna pełni rolę czasu 24-godzinnego, a dwie pozostałe spełniają funkcję chronografu. Dodatkowym atutem jest praktyczny datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Wodoszczelność na poziomie 10atm pozwala na swobodne pływanie. Model MK6169 to elegancki i modny zegarek na każdą okazję. Zegarek da damskim nadgarstku wygląda zachwycająco i z pewnością będzie ulubionym elementem garderoby każdej kobiety z klasą. Informacje dodatkowe: Zegarek damski MK6169 jest fabrycznie nowy, w 100% oryginalny, oferowany w firmowym pudełku oraz instrukcją obsługi w języku polskim. Michael Kors to synonim nowoczesności i luksusu. Ubrania, galanteria, biżuteria czy zegarki tego znanego projektanta zobaczymy nie tylko w drogich firmowych salonach czy na gwiazdach światowego formatu takich jak: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow lub Catherine Zety-Jones ale również wśród zwyczajnych osób ceniących dobry styl i śledzących światowe trendy. Zegarki Michaela Korsa wykonane są z bardzo wysokiej jakości stali szlachetnej, ceramiki, tytanu lub wytrzymałych materiałów pozyskanych sztucznie (akryl, octany). Do zegarków dołączamy 2 letnią gwarancję i specjalnie zaprojektowane firmowe pudełka – idealnie pasujące na prezent.
 • Zegarek Michael Kors - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MICHAEL KORS MK5055 - 2 LATA GWARANCJI, FIRMOWE PUDEŁKO, WYSYŁKA GRATIS! happytime-com-pl zolty elegancki

  460.00 zł 1065.00 zł
  Zegarek MICHAEL KORS MK5055 znanej amerykańskiej marki modowej. Michael Kors to dzisiaj synonim nowoczesności i luksusu. Ubrania, galanteria, biżuteria czy zegarki tego znanego projektanta zobaczymy nie tylko w drogich firmowych salonach czy na gwiazdach światowego formatu takich jak: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow lub Catherine Zety-Jones ale również wśród zwyczajnych osób ceniących dobry styl i śledzących światowe trendy. Zegarki Michaela Korsa wykonane są z bardzo wysokiej jakości stali szlachetnej, ceramiki, tytanu lub wytrzymałych materiałów pozyskanych sztucznie (akryl, octany). Do zegarków dołączamy 2 letnią gwarancję i specjalnie zaprojektowane firmowe pudełka - idealnie pasujące na prezent. Oryginalny damski zegarek MICHAEL KORS MK5055 to flagowy i jeden z najbardziej rozchwytywanych modeli tego amerykańskiego projektanta. Całkowicie złocony opatentowaną technologią PVD produkt charakteryzuje się stosunkowo dużą kopertą na której złota tarcza została wyposażona w trzy dodatkowe subtarcze. Dolna i lewa tarcza służy do wskazań chronografu - analogowego stopera, natomiast tarcza z prawej strony wskazuje czas w systemie 24 godzinnym. W modelu Michael Kors MK5055 producent nie zapomniał o datowniku umiejscowionym na wysokości godz 4:30 wskazującym aktualny dzień miesiąca. Dodatkowym atutem są czytelne wskazówki pokryte specjalną warstwą fosforyzującą dzięki czemu można odczytać aktualną godzinę w ciemnościach. Warto dodać że Michael Kors model MK5055 jest całkowicie wodoszczelny na poziomie 10atm (100m) co oznacza że z zegarkiem możemy wchodzić do wody nie tylko podczas kąpieli ale również wszędzie tam, gdzie mamy ochotę popływać. Oznaczenie producenta Michael Kors znajdziemy ułożone centralnie w górnej części tarczy oraz logo na koronce. Zegarek da damskim nadgarstku wygląda zachwycająco i z pewnością będzie ulubionym elementem garderoby każdej kobiety z klasą.

Zegarki damskie firmowe - zobacz nasze artykuły