Agata Duda inaczej niż zwykle. Tak pierwsza dama ubrała się na spotkanie z uczniami

Pierwszego dnia wiosny Agata Duda odwiedziła polską szkołę w Tbilisi. Jej kolorowy ubiór wyróżniał się wśród tradycyjnych strojów, w które ubrani byli uczniowie. Pierwsza dama zaskoczyła nie tylko odważnym kolorem, ale i niecodziennym krojem swojej stylizacji. Zobacz, w co się ubrała.

Modowe wybory pierwszej damy bacznie śledzi wiele osób. Zwraca się uwagę nie tylko na to, czy dany strój był odpowiedni do okazji, ale także ocenia wybór kolorów, krojów i dodatków. Agata Duda przez długi czas stawiała raczej na klasyczne fasony i stonowane odcienie. Ostatnio jednak można zauważyć, że pierwsza dama zaczęła odważniej eksperymentować z modą i chętniej niż kiedykolwiek wybiera bardziej odważne, nowoczesne stylizacje. 

Neonowe kolory i asymetryczny dekolt – niecodzienny wybór pierwszej damy

Na wizytę w polskiej szkole w Tbilisi, Agata Duda zdecydowała się włożyć długą bluzkę z baskinką oraz proste garniturowe spodnie. Niby klasycznie i prosto, ale jednak zaskakująco nowocześnie jak na pierwszą damę – charakteru całości dodał odważny kolor i oryginalny krój. Bluzka pierwszej damy wyróżniała się nie tylko neonowo pomarańczowym kolorem, ale też asymetrycznym dekoltem i baskinką. Stylizację uzupełniły pomarańczowe, klasyczne szpilki. 

Oto sukienki w stylu Agaty Dudy. Kosztują grosze

Czarno-biały garnitur w stylizacji Agaty Dudy

Innym przykładem, tego, jak Agata Duda eksperymentuje z modą, może być jej stylizacja ze spotkania z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych, Jill Biden. Żona prezydenta Polski zastąpiła oficjalną garsonkę modnym w tym sezonie garniturem. Urozmaiceniem klasycznego kroju znowu były kolory: modowego pazura dodał w tym przypadku kontrast czerni i bieli na klasycznej z pozoru, jednorzędowej marynarce

Odkryj modne bluzki na wiosnę w stylu Agaty Dudy

Jak się ubrać na wesele wiosną 2023? Sześć najmodniejszych stylizacji dla mężczyzny Jak się ubrać na wesele wiosną 2023? Sześć najmodniejszych stylizacji dla mężczyzny 60-latki uwielbiają te buty. Są tanie i wygodne, a wiosną będą pasować do wszystkiego 60-latki uwielbiają te buty. Są tanie i wygodne, a wiosną będą pasować do wszystkiego