Anna Lewandowska urodziła! Zobacz wzruszający post Roberta

Anna Lewandowska po raz drugi została mamą. Robert pochwalił się swoim szczęściem na Instagramie, a w poście zdradził też płeć dziecka. Zobacz ten poruszający wpis i sprawdź, jakie imię wybrała polska power couple dla swojej kolejnej pociechy.

Anna Lewandowska urodziła! Zobacz wzruszający post Roberta

fot. Ons.pl

Anna Lewandowska urodziła. Chłopczyk czy dziewczynka?

Anna Lewandowska właśnie po raz kolejny została mamą. Poinformował o tym szczęśliwy Robert Lewandowski za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. W środę rano opublikował zdjęcie, na którym pogratulował małżonce i zdradził, że rodzinne grono powiększyło się o kolejną córeczkę. Najpopularniejsza polska power couple postanowiła dać jej na imię Laura. Uradowany piłkarz Bayern Monachium napisał: “Cześć moja mała córeczko, witaj na świecie Lauro. Dobra robota Mamusiu”.

Witaj na świecie, Lauro Lewandowska!

Anna i Robert Lewandowscy mieli do tej pory jedno dziecko: córkę Klarę, która przyszła na świat 4. maja 2017 roku. Laura urodziła się niemal dokładnie 3 lata później - na Instagramie trenerki już od jakiegoś czasu pojawiały się pełne sympatii komentarze sugerujące, że para będzie mogła organizować podwójne urodzinki dla swoich pociech. Jedno jest pewne - możemy spodziewać się, że Lewandowscy będą chronić prywatność drugiej córeczki tak samo, jak robią to w przypadku ukochanej Klary. Robert w wywiadach często podkreśla, że chce zostawić dziecku możliwość świadomego decydowania o tym, czy chce być osobą publiczną, czy nie. Gratulujemy szczęśliwym rodzicom, a maluszkowi życzymy zdrowia!

Zobacz wybór najpiękniejszych ubranek dla niemowląt:

 

Buty do niebieskiej sukienki. Jakie wybrać? Buty do niebieskiej sukienki. Jakie wybrać? 40% zniżki na 5. urodziny sklepu Moodo! Zobacz, co warto teraz kupić! 40% zniżki na 5. urodziny sklepu Moodo! Zobacz, co warto teraz kupić!