BACK TO SCHOOL: Jak się zmotywować do powrotu do szkoły i biura? Poznaj nasze modowe sposoby

BACK TO SCHOOL to nie tylko powrót do szkoły, na uczelnię czy do biura (również tego domowego), ale przede wszystkim… mentalny koniec laby. Powoli i nieubłaganie kończy się lato i wracają obowiązki. Czy to jednak oznacza, że trzeba tracić optymizm i energię? Absolutnie nie. Według nas fajne ubrania i dodatki pozwolą się zmotywować do pracy/nauki! Zobacz naszą redakcyjną selekcję.

 

BACK TO SCHOOL:  Jak się zmotywować do powrotu do szkoły i biura? Poznaj nasze modowe sposoby

BACK TO SCHOOL - jak nie tracić optymizmu wraz z nadejściem jesieni? Mamy na to patent!

My w redakcja Domodi zawsze kochamy wyzwania i staramy się szukać dobrych stron każdej sytuacji. Powrót do pracy lub szkoły to według nas nie konieczność zajęcia się bardzo ważnymi obowiązkami, a co za tym idzie - moment, w którym ponury nastrój zastępuje letni optymizm. Dla nas to przede wszystkim szansa na to, żeby… podejść do życia kreatywnie i poszukać własnych sposobów na zachowanie optymizmu na co dzień (nawet jeśli temperatura za oknem diametralnie spada). 

 

Zajmujemy się modą nie bez przyczyny: uważamy, że świetnie się sprawdza w roli motywatora. Piękne nowe ubrania czy dodatki w szafie zawsze skutecznie poprawiają nastrój (i jest mitem twierdzenie, że dotyczy to tylko kobiet!), a do tego sprawiają, że poranki wydają się ciekawsze. W końcu pozwalają bawić się swoim wyglądem, osiągać różne efekty, eksperymentować, testować nowe pomysły - nie tylko własne, ale też projektantów. Nie tylko my wychodzimy z założenia, że jesienne kolekcje są najciekawsze - w końcu nawet wrześniowym numerom Vogue’a (czyli słynne september issue) zawsze poświęcano najwięcej uwagi i energii, bo otwierały superważny w branży mody sezon jesienno-zimowy.

Jak się zmotywować do powrotu z urlopu?

Jak poprawić sobie nastrój za pomocą ubrań lub dodatków? Zainspiruj się wymyślonym w trakcie pandemii koronawirusa trendem „dopamine dressing”, polegającym na tworzeniu stylizacji działających jak zastrzyk pozytywnej energii. Jak to działa? Jak zawsze, jest to kwestia indywidualna. W przypadku niektórych osób będą to mocne kolory, inni odnajdą się w pastelach, a jeszcze inni - w czerni, za to koniecznie połączonej z niecodziennymi krojami. W grę wchodzą też świetne torebki i buty, które „robią” cały look, interesujące faktury materiałów, biżuteria zgodna z trendami, ale też chociażby genialny kolor pomadki na ustach. Poszukaj samodzielnie tego, co poprawia Ci nastrój i noś to jak najczęściej! Jeśli tak proste metody jak odpowiednio przygotowana garderoba mają Ci pomóc w zachowaniu pogody ducha jesienią, warto to wykorzystać. Jeśli szukasz inspiracji w kontekście sezonowych zakupów, które nie zrujnują Twojego portfela (koniec lata zazwyczaj oznacza nowe wydatki), możesz nam zaufać. Sprawdź naszą listę i zobacz, jakie sklepy na Domodi oferują najciekawsze rozwiązania w duchu BACK TO SCHOOL. Nie zapomnieliśmy o kobietach, mężczyznach i dzieciach!

BACK TO SCHOOL: Risardi

Risardi moda

W sklepie Risardi na Domodi znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w męskiej garderobie dobrze przygotowanej na powrót do szkoły czy pracy. Wygodne bluzy, modne kurtki i koszule z długim rękawem, bez których trudno wyobrazić sobie biznesowe spotkania, egzaminy, rozmowy kwalifikacyjne, ale też rodzinne uroczystości, spodnie… To wszystko, oczywiście zgodne z najnowszymi trendami, ale odpowiednie na każdy budżet, znajdziesz w ofercie Risardi. Przygotuj się na wrzesień ze stylowymi nowościami z tego uwielbianego przez facetów sklepu!

Zobacz szkolne trendy na Domodi:

Modne paznokcie na jesień 2021. Zobacz najlepsze pomysły na jesienny manicure! Modne paznokcie na jesień 2021. Zobacz najlepsze pomysły na jesienny manicure! Pomysł na stylizację z kimonem według polskiej blogerki. Zobacz look, który stworzyła dla nas! Pomysł na stylizację z kimonem według polskiej blogerki. Zobacz look, który stworzyła dla nas!