Biurowy look na jesień

Jak się ubrać do biura w nadchodzącym sezonie? Wszystko zależy od tego gdzie pracujesz i jaki styl preferujesz. Najlepiej jeśli Twoja stylizacja będzie dopasowana do dwóch tych czynników. Wówczas nie tylko wyrazisz siebie, ale Twój strój wyraźnie podkreśli wagę stanowiska, które obejmujesz.

Biurowy look na jesień

Jeśli obracasz się w środowisku artystycznym i pracujesz w branży związanej z tą dziedziną pojęcie "dress code" raczej nie funkcjonuje w Twoim słowniku. Możesz być eklektyczna i łączyć ze sobą pozornie niepasujące do siebie elementy. Do dżinsów i sneakersów ubierz elegancki trencz albo żakiet. Ważne, żeby okrycie wierzchnie nie było w stonowanym kolorze, postaw na intensywne barwy. W pracy możesz się wyróżniać i eksponować rzucające się w oczy dodatki, które uwielbiasz. Buty w stylu mods połącz z popową torebką oraz oversizeowym płaszczem. Grunt to wyrazić siebie.

Styl casualowy

Niestety nie każda z nas może sobie pozwolić na tak dużą swobodę jeśli chodzi o strój do pracy. Jednak projektanci wcale nie zapomnieli o kobietach obracających się w świecie biznesu. Sprawdzą się tutaj eleganckie koszule, dwurzędowe marynarki i płaszcz do samej ziemi. Skórzana spódnica, jedwabne szwedy i golf. Dzięki temu będziemy wyglądały elegancko i modnie.  Możemy też zdecydować się na pełny garnitur, który jest jednym z hitów na sezon jesienno-zimowy. Poza tym klasycznie wybierzmy białą koszulę z bardzo długimi rękawami oraz szerokie spodnie w stylu lat 90. Jeśli chcemy nieco ożywić swoją stylizację dodajmy do niej kolorową kopertówkę albo wyrazistą biżuterię. Zamiast kopertówki możemy też postawić na bardzo modny w tym sezonie typ torby, czyli worek, a jeśli chodzi o buty, wybierzmy wygodne botki na słupku w stylu lat 70.

Styl elegancki

Produkty w domodi

Jesienny trencz Jesienny trencz Dziewczęce sukienki na jesień Dziewczęce sukienki na jesień