Celebrytki po 50. uciekły przed zimą. Nie zgadniesz, gdzie balują. Takie to pożyją?

Zima w Polsce bywa surowa, dlatego coraz więcej osób wyjeżdża w tym czasie w cieplejsze miejsca. W tym roku czołowe polskie celebrytki po 50. zdecydowały się na spędzenie zimowych miesięcy w egzotycznych krajach. Takie to pożyją? 

Celebrytki po 50. uciekły przed zimą. Nie zgadniesz, gdzie balują. Takie to pożyją?
Tak gwiazdy spędzają zimę - wyleciały do ciepłych krajów Źródło: Instagram, autorka: Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)

Są tacy, którzy zimę uwielbiają i tacy, którzy jej nienawidzą. Kto jednak z nas choć raz nie marzył o tym, by w zimowych miesiącach, gdy w Polsce panują minusowe temperatury, na jakiś czas wyjechać w bardziej tropikalne klimaty, niech pierwszy rzuci kamieniem. Tak się składa, że znane polskie gwiazdy po 50. urzeczywistniają marzenia wielu Polaków i wyjeżdżają z ojczyzny, gdy pogoda po prostu nie sprzyja.  

Trend na wyjazdy do ciepłych krajów lansują między innymi Ewa Kasprzyk, Małgorzata Pieczyńska, Małgorzata Foremniak i Ewa Wachowicz. Zobacz, w jakich miejscach celebrytki zażywają słońca – może zainspirujesz się wyborem którejś z nich i sama zdecydujesz się na krótki wyjazd z Polski? 

Zobacz też: „Tak wygodnych butów jeszcze nie nosiłam”. Stylistka ocenia hitowe śniegowce. Teraz kupisz je za 40 proc. mniej

Kasprzyk uciekła przed zimą. Zażywa słońca na wyspie Lanzarote

Ewa Kasprzyk jest zawsze pełna energii i nawet podczas wakacji na ciepłej wyspie Lanzarote, gdzie temperatury oscylują wokół dwudziestu stopni Celsjusza, decyduje się na różne aktywności. Celebrytka podzieliła się ostatnio na swoim Instagramie relacją z wyjazdu, na której pokazała krajobrazy rozpościerające się z wulkanu. Jak sama napisała, przemierza wyspę śladami Almodovara. Zobacz jej krótki film. 

Podczas aktywnego wyjazdu Kasprzyk zadbała o wygodną stylizację, w której przechodzi komfortowo cały dzień. Sportowy T-shirt, wygodne spodnie moro, okulary przeciwsłoneczne i obowiązkowo czapka z daszkiem – to przepis aktorki na efektowny i komfortowy look na ciepłe wakacje na wyspie Lanzarote. Jej stylówka to dowód na to, że sportowy styl może być równocześnie szykowny. 

„‬W Nowy Rok ruszam ostro z kopyta” – relacja Foremniak z ciepłych krajów

Małgorzata Foremniak zdecydowała się za to na spędzenie sylwestra w ciepłych krajach sylwestra. Gdy tylko zobaczyłyśmy jej krótkie wideo, na którym odpoczywa na pontonie w gorącym klimacie, szybko jej pozazdrościłyśmy. Która z nas tak naprawdę nie chciałaby choć na chwilę przenieść się do takiego ciepłego miejsca i trochę odpocząć od codziennych obowiązków? 

Foremniak co prawda nie zdradziła nam konkretnego miejsca, do którego uciekła przed zimą z Polski, ale jasno widzimy, że to lokalizacja, w której rozpieszczają upały. Celebrytka miała na sobie bowiem tylko bikini, a to wskazuje na ekstremalnie wysokie temperatury, których w Polsce jeszcze przez przynajmniej kilka miesięcy nie uświadczymy. 

Na gorących plażach odpoczywają też Wachowicz i Pieczyńska

W styczniu z naszego kraju wybyły także Ewa Wachowicz i Małgorzata Pieczyńska. Obie celebrytki podzieliły się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami z czasu, który spędzają na gorących plażach. Wachowicz wybrała się do słonecznej Kambodży, gdzie temperatury sięgają trzydziestukilku stopni Celsjusza. 

Pieczyńska wrzuciła za to na Instagrama film, w którym pokazała, jak wykonuje ćwiczenia zaraz przy brzegu oceanu. Pełne słońce, morska bryza, ciepło i spokój – czego chcieć więcej? W takich warunkach każdy może z powodzeniem odpocząć i nacieszyć się klimatem, którego w Polsce trudno kiedykolwiek uświadczyć, nawet w letnich miesiącach.  

Spędzanie zimy w ciepłych krajach to już jednak nie tylko domena gwiazd, ale także coraz częstszy wybór wielu Polaków. To trend, który pokazuje, że poszukiwanie słońca i ciepła w zimowe miesiące staje się standardem dla wielu osób. 

Hitowe elementy garderoby na odpoczynek w ciepłym klimacie znajdziesz na Domodi.pl

Niepowtarzalne sukienki na wesele. W tych kreacjach do 100 zł zachwycisz wszystkich Niepowtarzalne sukienki na wesele. W tych kreacjach do 100 zł zachwycisz wszystkich Sukienki studniówkowe last minute. Skompletuj udany look na ostatnią chwilę – takie kreacje są na wyprzedażach Sukienki studniówkowe last minute. Skompletuj udany look na ostatnią chwilę – takie kreacje są na wyprzedażach