Co noszą w swoich torebkach blogerki? Odpowiada nam Anna Mirończuk z Instagrama @haaapyeverafter

Na pewno tak jak my podziwiasz modne torebki, które uzupełniają stylizacje influencerek z Instagrama czy popularnych blogów. Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, co taka torebka blogerki może w sobie pomieścić? Postanowiliśmy zapytać o to wprost u źródła. Co w swojej shopperce i imprezowej kopertówce nosi Anna Mirończuk z Instagrama @haaapyeverafter?

Co noszą w swoich torebkach blogerki? Odpowiada nam Anna Mirończuk z Instagrama @haaapyeverafter

Co w swojej torebce nosi blogerka modowa? Zdradza nam Anna Mirończuk

“Kobieca torebka jest dla większości z nas jak kompaktowa walizka – to takie nasze przenośne kobiece królestwo. Mamy tam wszystko co może być nam potrzebne poza domem - począwszy od portfela i kosmetyków, a skończywszy na zapasowej parze rajstop. Wśród najdziwniejszych przedmiotów, jakie nosiły moje koleżanki, można wymienić nawet... wkrętarkę!

Co nosi w torebce blogerka? Na pewno w większości jej zawartość torebki pokrywa się z zawartością torebek innych kobiet, ale dodatkowo musi zawierać parę elementów związanych z jej pracą. Ważny  jest aparat lub telefon z dobrym aparatem, bo nigdy nie wiemy, kiedy napotkamy inspirujące miejsce. Ja zawsze noszę też ulubione błyszczyki do ust oraz ciemne okulary, które są w stanie bardzo szybko poprawić look w razie, gdybym potrzebowała szybkiego zdjęcia. Gdy wybieram się na sesję zdjęciową mam ze sobą kilka większych torebek z ubraniami, dodatkami i akcesoriami. Czasem dźwigam ze sobą nawet książki lub gazety oraz różne dodatki do włosów. 

Oczywiście inną torebkę wybieram na imprezę. Podczas gdy torebka na co dzień musi być nieco większa, ta na imprezę musi być na tyle mała, by wygodnie było mieć ją cały czas ze sobą. Jej rozmiar musi jednak spełniać najważniejszy wymóg – mieścić telefon. Do tego torebka musi być modnym dodatkiem, który podkręca całą stylizację

Osobiście jestem torebkomaniaczką i uwielbiam klasyczne minimalistyczne torebki, które jednocześnie mają to coś, bo przecież diabeł tkwi w szczegółach. Na weekend, zwłaszcza taki poza domem, wybieram większe torebki lub plecaki, które jednocześnie są na tyle uniwersalne, że posłużą mi zarówno do eleganckiej, jak i sportowej stylizacji. Zawsze zastanawiam się, która z nich najlepiej dopasuje się do moich ubrań, bo ciężko wozić ze sobą kilka sztuk, zwłaszcza jeśli jest to krótki wyjazd. Na takie dni, a zwłaszcza latem wybieram często shopperki lub koszyki wiklinowe. Mogą one pomieścić nawet cały zestaw piknikowy i ręcznik! 

Nigdy nie policzyłam swoich torebek. Wiem jedynie, że mam ich bardzo dużo, ale zauważyłam, że najbardziej lubię te, które są wykonane z najlepszej jakości materiałów. To one, czasem nawet mimo kilku lat użytkowania, noszę najchętniej. Dochodzę więc do wniosku, że lepiej wydać więcej na porządny klasyk niż zadowalać się kilkunastoma kiepskiej jakości produktami. Na pewno będzie miało to więcej korzyści zarówno dla nas jak i dla środowiska!”.

fot. Agnieszka Sopel

Kim jest Anna Mirończuk?

Ania jest filologiem angielskim, a od kilku lat rozwija się jako blogerka modowa, znana z instagramowego profilu @haaapyeverafter. Współpracuje na co dzień z wieloma znanymi markami modowymi. Jest miłośniczką nie tylko trendów, ale też zwierząt, fotografii, książek i podróży. Uwielbia social media, pastele, dziewczęce sukienki i polskie marki modowe.

Chcesz poznać więcej wskazówek dotyczących tego, jakie torebki damskie pozwolą Ci wygodnie nosić wszystkie Twoje skarby? Obejrzyj Domodi x WP Fashion Show, czyli trzy panele dyskusyjne z modowymi ekspertkami, z których możesz zaczerpnąć mnóstwo praktycznej wiedzy! Wydarzenie dostępne jest bezpłatnie na oficjalnej stronie wydarzenia fashionshow.domodi.pl lub na kanale youtube Domodi.pl.

Odkryj więcej modnych torebek w stylu polskich blogerek:

Jak wybrać idealną torebkę na co dzień? Odpowiada Angelika Stefanowska-Gęga z profilu @asfashionn Jak wybrać idealną torebkę na co dzień? Odpowiada Angelika Stefanowska-Gęga z profilu @asfashionn Pikowane kurtki hitem jesieni 2021. 3 pomysły na look, w którym poczujesz się stylowo [WIDEO] Pikowane kurtki hitem jesieni 2021. 3 pomysły na look, w którym poczujesz się stylowo [WIDEO]