Domodi x WP Fashion Show – modowe wydarzenie sezonu na 10-lecie Domodi

Już 26 października 2021 odbędzie się Domodi x WP Fashion Show – wydarzenie, nad którym pracujemy od kilku miesięcy. Ten event online to specjalna akcja, którą organizujemy na 10-lecie istnienia naszej marki na rynku. Współorganizatorem projektu jest Wirtualna Polska, a swoją obecnością zaszczycą nas nasi partnerzy oraz goście specjalni: gwiazdy i eksperci modowi. Do wydarzenia możesz dołączyć zupełnie bezpłatnie! Poznaj szczegóły.

Domodi x WP Fashion Show – modowe wydarzenie sezonu na 10-lecie Domodi

Domodi x WP Fashion Show – co to za wydarzenie? Dowiedz się więcej!

Możemy śmiało powiedzieć, że Domodi x WP Fashion Show będzie modowym wydarzeniem sezonu! To wyjątkowe połączenie rozmów na temat trendów i prezentacji najważniejszych inspiracji na sezon jesień-zima 2021/2022. Nie musisz wychodzić z domu, żeby dołączyć do eventu – odbędzie się online na stronie głównej WP.pl, na na kanale Domodi na YouTube i na stronie wydarzenia fashionshow.domodi.pl, a uczestnictwo w nim nie będzie wymagało żadnych zapisów czy wykupywania biletów. Wspiera nas platforma WP.pl, partnerzy – Modna Kiecka, Nobobags i Born2be oraz goście specjalni – znane gwiazdy i eksperci modowi, których ujawnimy już wkrótce.

Dlaczego warto wziąć udział w Domodi x WP Fashion Show? Bo to jedyna w swoim rodzaju okazja do wymiany wiedzy na temat mody, stylizacyjnych porad i opinii ekspertów, którzy dosłownie zjedli zęby w tej branży! Dzięki temu eventowi nie tylko dowiesz się, jak łączyć tendencje z wybiegów z własną indywidualnością, ale też poznasz zdanie osób, które na temat mody mają naprawdę sporo do powiedzenia. 

Organizując Domodi x WP Fashion Show, chcieliśmy celebrować razem z Tobą 10-lecie istnienia naszej marki. Dokładnie dekadę temu rozpoczęliśmy swoją działalność jako niewielki wrocławski startup. Dziś jesteśmy jedną z największych i najważniejszych platform e-commerce w Polsce – i mówimy o tym z dumą! Nasz serwis to nie tylko bogata oferta z wielu liczących się na rynku sklepów, ale też merytoryczne podejście do trendów i mnóstwo inspiracji, które zachęcają do zabawy własnym wizerunkiem i świadomego kreowania własnych looków. Naszą misją jest przekonać Cię, że można robić zakupy mądrze, czyli wyszukiwać naprawdę modne i piękne rzeczy w dobrych cenach.

Jak będzie wyglądać Domodi x WP Fashion Show?

Event Domodi x WP Fashion Show został przez nas podzielony na 3 części, które wzajemnie się uzupełniają. W każdej z nich zostanie zaprezentujemy najnowszą kolekcję jednego z trzech partnerów naszego eventu. Prezentacje te będą miały formę krótkiego modowego filmu, w których pojawią się stylizacje stworzone z ubrań i dodatków w niskich cenach. W każdej z części odbędą się też interesujących rozmowy o modzie:

- o garderobie, w której jest miejsce i na aktualne, jesienno-zimowe trendy, i na ponadczasowe klasyki

- o najmodniejszych dodatkach, które warto mieć w szafie (o i tym, jak je łączyć) 

- o modzie multifunkcjonalnej, czyli o tym, jak nosić jedną rzecz na wiele sposobów i zawsze być dobrze ubraną.

Dodatkowo w trakcie eventu na uczestników czekają limitowane czasowo rabaty na nowe kolekcje marek dostępnych na Domodi oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Kiedy, gdzie i jak dołączyć do wydarzenia Domodi x WP Fashion Show?

Event odbędzie się we wtorek 26 października 2021 o godzinie 17:30 na stronie głównej WP.pl, na na kanale Domodi na YouTube i na stronie wydarzenia fashionshow.domodi.pl. Wstęp jest bezpłatny, nie musisz się w żaden sposób rejestrować, a liczba widzów jest nieograniczona. Do wydarzenia dołączyć może każdy! 

Bądź na bieżąco, poznaj prelegentów oraz prowadzącą w najbliższych dniach! Udostępnij informacje o evencie w swoich social media i zaproś znajomych.

TOP 10 produktów Big Star do 200 zł - propozycje dla niej i dla niego TOP 10 produktów Big Star do 200 zł - propozycje dla niej i dla niego Modne płaszcze i kurtki dla 60-latki – najlepsze fasony na zimę 2021/2022 dla dojrzałych kobiet Modne płaszcze i kurtki dla 60-latki – najlepsze fasony na zimę 2021/2022 dla dojrzałych kobiet