E-IKONY 2020: Weź udział w głosowaniu i odbierz voucher na telewizję!

Pomóż wyłonić zwycięzcę tegorocznej edycji konkursu E-IKONY, wypełnij ankietę i odbierz voucher na WP Pilot! Co trzeba zrobić? Już tłumaczymy!

E-IKONY 2020: Weź udział w głosowaniu i odbierz voucher na telewizję!

E-IKONY 2020 - który sklep jest najlepszy?

Z myślą o sklepach i użytkownikach serwisów z Grupy Domodi: Domodi, Allani i Homebook, przygotowujemy specjalny ranking sklepów internetowych Fashion i Home&Garden, który pomoże nam zrozumieć, czego oczekujesz po zakupach i gdzie w sieci lubisz je robić najbardziej. Chętnie poznamy Twoją opinię - wystarczy, że wypełnisz ankietę online i odpowiesz na kilka prostych pytań. Nagroda E-IKONY 2020 trafi do sklepu, który wyróżnił się na tle konkurencji i cieszy się największą popularnością wśród użytkowników naszych serwisów. Wyróżnienia przyznajemy łącznie w 5 kategoriach, w tym Premium i Innowacje.

ZAGŁOSUJ NA ULUBIONY SKLEP

Głosuj i wygrywaj

Ale to jeszcze nie wszystko! Za udział w ankiecie otrzymasz voucher na telewizję na platformie WP Pilot, udostępniającej szeroką gamę kanałów telewizyjnych przez internet. Weź udział w głosowaniu na E-IKONY 2020 i zapewnij sobie dostęp do najlepszej rozrywki na swoim komputerze, tablecie czy telefonie komórkowym. WP Pilot to nie tylko programy rozrywkowe, ale też tematyczne, na przykład informacyjne, dziecięce czy sportowe.

 Rodzaje torebek damskich. Czy znasz je wszystkie? Zobacz przewodnik po popularnych modelach! Rodzaje torebek damskich. Czy znasz je wszystkie? Zobacz przewodnik po popularnych modelach! Dodatki do świątecznej stylizacji - kropka nad i eleganckiego stroju. Zobacz top 7 pomysłów! Dodatki do świątecznej stylizacji - kropka nad i eleganckiego stroju. Zobacz top 7 pomysłów!