Gustowne szpilki Laury Łącz – idealne pań po 50. na andrzejki i wigilię. Ten kolor to hit w każdym wieku

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że Laura Łącz to niekwestionowana królowa elegancji. Jej wysmakowane stylizacje zawsze są stosowane do okazji i starannie przemyślane. Gra w nich absolutnie każdy detal! Ostatnio aktorka wzbudziła zachwyt połączeniem szarej sukienki i czerwonych szpilek. To za tym modelem panie po 50. mogą się rozglądać z myślą o ostatkach i Bożym Narodzeniu.

Laura Łącz w czerwonych szpilkach. Ten model to klasyka elegancji

Czerwone szpilki to nie od dziś symbol kobiecości i elegancji. Wie o tym doskonale polska ikona szyku, Laura Łącz, która taki model butów wybrała ostatnio, podczas wizyty w studio programu „Pytanie na śniadanie”. Czółenka w pięknym kolorze aktorka zestawiła z perfekcyjnie skrojoną sukienką w kratkę, z dekoltem w łódkę i rozszerzanym dołem. Całość prezentuje się fenomenalnie!

Laura Łącz nigdy nie kłóci się w stylizacjach ze swoją metryką i doskonale zdaje sobie sprawę, że dojrzałe panie w klasycznych fasonach i ponadczasowych dodatkach wyglądają rewelacyjnie. Ty też możesz pójść w jej ślady, kompletując swój strój na ostatkowe przyjęcie, święta Bożego Narodzenia lub jakąkolwiek inną okazję, kiedy chcesz zaprezentować się z klasą. Połączenie szarej sukienki w subtelną kratkę i czerwonych czółenek na obcasie zawsze zda egzamin i sprawi, że twoi bliscy oniemieją z zachwytu.

Moda dla pań po 60. Co warto mieć w szafie?

Z czym jeszcze nosić czerwone szpilki w święta? Te pomysły spodobają się dojrzałym paniom

Szpilki w kolorze czerwonym to w szafie dojrzałych pań inwestycja, którą warto poczynić z myślą o swoim stylu. Ten model butów jest szalenie uniwersalny. Pasuje nie tylko do szarych sukienek à la Laura Łącz, czarnych kombinezonów czy innych stonowanych strojów. Jeśli chcesz ożywić swoją garderobę, jak to często robi Anna Popek, czerwone czółenka możesz zestawić z różowym garniturem czy butelkowozieloną garsonką. Dobrym pomysłem jest też łączenie takich butów na co dzień z bluzką koszulową i jeansami.

Jakie czerwone szpilki kupić? Te, w których będzie ci wygodnie. Jeśli nie masz dużego doświadczenia w chodzeniu na wysokich obcasach, możesz zainwestować w tak zwane kaczuszki, czyli niezbyt wysokie czółenka. Obok klasycznych modeli w trendach 50+ pojawiają się też buty ze zdobieniami, na przykład z łańcuszkami czy ćwiekami. Jeśli nie masz nic przeciwko modowym eksperymentom, takie buty mogą stać się twoim zakupowym celem.

Prezent dla męża na święta 2022. Co kupić mężowi pod choinkę? Sprawdź najlepsze pomysły! Prezent dla męża na święta 2022. Co kupić mężowi pod choinkę? Sprawdź najlepsze pomysły! Cztery sukienki na zimę 2022, które będziesz nosić na okrągło. Wybrałyśmy modele na co dzień i na specjalne okazje Cztery sukienki na zimę 2022, które będziesz nosić na okrągło. Wybrałyśmy modele na co dzień i na specjalne okazje