Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu powietrza: BLIŹNIĘTA, WAGA, WODNIK

Czy rok 2021 będzie udany dla Bliźniąt, Wagi i Wodnika? Odkryj z nami tajemnice nadchodzących miesięcy dla znakow zodiaku żywołu powietrza. 

Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu powietrza: BLIŹNIĘTA, WAGA, WODNIK

Bliźnięta 21.05 - 21.06

bliźnięta 2021

Miłość

Miej się na baczności, w tym roku do Twojego związku mogą wkraść się wzajemne żale i pretensje, co zmąci dotychczasową sielankę. Przez swoją chęć do rządzenia w związku nie będziesz patrzył przychylnie na pomysły Twojego partnera. Staniesz się podejrzliwy i nieufny, co może doprowadzić do wielu konfliktów. Odpuść i wrzuć na luz, jeśli dasz partnerowi więcej swobody oraz zaufania to wszystko się ułoży. W przeciwnym razie już w trzecim kwartale roku będziesz opłakiwał rozstanie. Spróbuj zaproponować wspólny, romantyczny wyjazd, idealny czas na takie wycieczki to lato. Pozwoli Wam to się do siebie zbliżyć i wyjaśnić wiele spraw. Samotny Bliźniaku, nie podejmuj pochopnych decyzji. Pamiętaj, że prawdziwe uczucie potrzebuje czasu, żeby się rozwinąć. Końcówka roku wynagrodzi Twoją cierpliwość. Wybrankiem serca może okazać się osoba, którą poznałeś dzięki rodzinie.

Rodzina i Przyjaciele

Już w pierwszym kwartale roku poczujesz ogromną potrzebę zmian. Zaczniesz się rozglądać za nowym mieszkaniem lub przygotowywać do gruntownego remontu. Do Twojego pomysłu uda Ci się przekonać rodzinę dopiero na początku wiosny, jednak daleko im będzie do Twojego entuzjazmu. Jednak to Cię nie zniechęci i postawisz na swoim, a reszta szybko przyzna Ci rację, gdy tylko zobaczy gotowy efekt. To trudny rok dla Twoich relacji, najlepiej będzie jeśli postarasz się unikać angażowania w konflikty i odetniesz się od plotek. Pamiętaj, że jeśli ktoś popełni błąd, to nie warto go skreślać bez zbadania wszystkich okoliczności. Czas pokaże Ci, że warto jednak dawać drugą szansę i intuicja Cię nie zawodzi. 

Kariera i finanse

Inwestycje, które poczyniłeś w ostatnim czasie sprawią, że możesz Bliźniaku spać spokojnie. Natomiast jeśli w ostatnich miesiącach żyłeś ponad stan, to właśnie teraz przyjdzie czas na spłatę długów. Finansowo sprzyjająca będzie dla Ciebie druga połowa roku, ale nie daj się ponieść euforii i zaplanuj jednak oszczędności na czarną godzinę.

W tym roku obudzą się w Tobie nieposkromione pokłady ambicji i chęci władzy. Uważaj, żeby Twoja nieustępliwość nie wpłynęła źle na współpracowników, narażone są na to zwłaszcza Bliźnięta urodzone w drugiej dekadzie. Piastując kierownicze stanowisko, musisz zwrócić uwagę na to, żeby nie wyładowywać się na swoich podwładnych i nie wymagać od nich rzeczy niemożliwych. Miej swoje humory na wodzy, to uda Ci się nie zepsuć atmosfery w firmie. Jednak nie musisz się aż tak martwić, będą w tym roku momenty, w których szef i współpracownicy będą pod wrażeniem Twoich zasług. Sprzyjający temu czas to przełom kwietnia i maja oraz października i listopada. Współpraca z trudnym klientem czy opieka nad ważnym projektem wyjdą Ci wtedy wzorowo. 

Bliźnięta urodzone w pierwszej dekadzie zapragną jednak pracować na własny rachunek. Kiepskim czasem na otwarcie własnego biznesu będzie jesień. Początki będą bardzo trudne, jednak przez swój upór i wytrwałość zostaniesz nagrodzony jeszcze przed końcem roku.

Zdrowie

Ten rok będzie dla Ciebie dość stresujący, dlatego staraj się za wszelką cenę utrzymać nerwy na wodzy. Jeśli nie wyluzujesz to szybko odkryjesz nową zmarszczkę, czy pogorszoną kondycję skóry. Nie zaniedbuj spotkań ze znajomymi, którzy zawsze wiedzą jak ukoić Twoją duszę. Na bóle pleców, które mogą Ci mocno dokuczać, pomoże basen lub joga.

Waga 23.09 - 22.10

waga 2021

Miłość

Wago, przed Tobą bardzo dobry czas. Wreszcie zwrócisz uwagę dojrzałych kandydatów, którzy będą mieć wobec Ciebie poważne zamiary.  Samotnym Wagom miłość z widokami na przyszłość może się przydarzyć już w drugiej połowie marca. Będziesz jednak ostrożna i z niczym nie zamierzasz się spieszyć. Dlatego nie szykuj się na wybieranie białej sukni w najbliższym czasie. Wagi urodzone w drugiej dekadzie mogą stać się dość podejrzliwe i nawet pokusić się o sprawdzenie wierności swojego partnera. Uważaj, taki ruch może bardzo szybko obrócić się przeciwko Tobie. W długoletnich związkach stabilizacja, uda Wam się poprawić komfort życia. Jesień to dobry czas na podejmowanie poważnych decyzji. 

Rodzina i Przyjaciele

Pracujesz z domu? Doskonale uda Ci się połączyć pracę i życie codzienne, co zaowocuje zacieśnieniem Waszych relacji. Pamiętaj tylko, żeby służbowej dyscypliny nie przenosić do życia prywatnego i daj Twoim bliskim więcej swobody. Wspólny spacer w weekend zamiast sprzątania to doskonały pomysł!  Jesienią staniesz się przewrażliwiony na swoim punkcie i bardzo łatwo będzie Cię urazić. Odpuść, nie każdy żart ma w sobie ukryte złośliwości. Twoja ciekawość świata zwycięży i latem zaproponujesz rodzinie wyjazd na niezapomniane wakacje.

Kariera i finanse

W Twoich finansach odnotujesz znaczną poprawę. Przez to, Wago, będziesz mogła sobie pozwolić na rzeczy, na które do tej pory tylko spoglądałaś z pożądaniem. Musisz być jednak czujna, nie przechwalaj się większą ilością gotówki, bo możesz paść ofiarą złodziei. Jeśli chcesz wyjść z kłopotów obronną ręką, lepiej wykup ubezpieczenie. Plan jest Twoim kluczem do sukcesu - początek roku spędzisz na jego dokładnym tworzeniu. Gdy w ciągu roku będziesz się tego trzymać i krok po kroku realizować, to nie ma mowy o porażce. Nieprzemyślane działania doprowadzą Cię do ogromnej straty. Zanim weźmiesz kredyt na swój kolejny genialny pomysł, przelicz wszystko dwa razy i skalkuluj ryzyko. Cierpliwość i rozsądek Ci się opłacą! Szef Cię doceni i zleci Ci same najważniejsze zadania. Nie zawiedź jego zaufania, a droga Twojego awansu będzie prosta i szybka.  Szukając pracy zależeć Ci będzie, przede wszystkim, na dobrym wynagrodzeniu. Okażesz się mistrzem negocjacji i przekonasz przyszłego pracodawcę do przystania na Twoje warunki. 

Zdrowie

Ten rok upłynie Ci w dobrym zdrowiu, jeśli będziesz pamiętać o zasadach zdrowego trybu życia. Jedz dużo warzyw i owoców, pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu i większej ilości ruchu. Jeśli na co dzień pracujesz w zawodzie, który może ma wpływ na Twoje zdrowie, to w tym roku możesz odczuć tego objawy. Koniecznie skonsultuj się wtedy z lekarzem.

Wodnik 20.01 - 18.02

wodnik 2021

Miłość

Będziesz miał, Wodniku, przeczucie, że posiadasz klucz do każdego serca i możesz przebierać w kandydatach. Idealny moment na miłość to wiosna. Trafi Cię wtedy strzała Amora, której się bezgranicznie poddasz. Być może nawet staniesz przed ołtarzem, szczególnie jeśli urodziłeś się w drugiej dekadzie. Po minionym trudnym roku, dla stałych związków przychodzi moment wytchnienia. Wybaczysz partnerowi wszystkie potknięcia, a on postara się o to, abyś uwierzył, drogi Wodniku, że warto było dać drugą szansę. Zakochacie się w sobie na nowo pod koniec sierpnia, być może podczas romantycznego wyjazdu we dwoje. Jesień obfitować będzie w adoratorów, jeśli więc od dłuższego czasu czujesz, że Twój związek to jednak pomyłka, to właśnie wtedy możesz podjąć decyzję o jego zakończeniu. Kto wie, może kolejne święta spędzisz już w ramionach innej osoby?

Rodzina i Przyjaciele

W tym roku bardzo mocno będą do Ciebie lgnąć osoby słabsze, pokrzywdzone, niesprawiedliwie potrakowane. To wszystko za sprawą tego, że będziesz czuł ogromną potrzebę działania w ich obronie i oczywiście uda Ci się rozwiązać ich problemy z niemałymi sukcesami. Będziesz zaskakiwał załatwianiem wszystkieco, co innym sprawiło wiele trudności. W kontaktach z władzą i urzędnikami wykorzystasz swoją charyzmę, przez co z łatwością pójdą Ci na rękę i uda Ci się załatwić przy okazji kilka swoich spraw.

Kariera i finanse

Nowy rok zaczniesz z nowymi propozycjami, jeśli na nie przystaniesz, już wiosną możesz spodziewać się przypływu niezłej gotówki. Taka ilość pieniędzy nie uderzy Ci jednak do głowy i postanowisz je mądrze zainwestować. Co może zaowocować ogromnymi zyskami. Fortuna Ci sprzyja, możliwe że zwbogacisz się poprzez wygraną na loterii albo otrzymanie niespodziewanego spadku. 

W pracy weźmiesz sprawy w swoje ręce. Wykażesz się ogromną inicatywą oraz wykorzystasz szanse, które napotkałeś na swojej drodze, to właśnie Twój przepis na sukces. To dla Ciebie rok pełen wyzwań. Nie bój się podejmwać ryzyka. Masz dość pracy na etacie? Teraz jest idealny moment na otworzenie własnej firmy. Staniesz się prawdziwym autorytetem, którego opinia będzie się bardzo liczyć w Twojej branży. Twoje doświadczenie zostanie zauważone i docenione, co poskutkuje tym, że posypią się w Twoją stronę bardzo atrakcyjne propozycje. Podejdź do wszystkiego rozsądnie, a niczego nie będziesz żałował.

Zdrowie

Wytrwałością będziesz zarażał innych. Dlatego to świetny rok na rozpoczęcie regularnych treningów. Zakupiony przez Ciebie karnet na basen lub siłownię z pewnością się nie zmarnuje.

Sweter z haftem to hit tego sezonu! Jak nosić modne haftowane swetry? Sweter z haftem to hit tego sezonu! Jak nosić modne haftowane swetry? Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu ziemi: BYK, PANNA, KOZIOROŻEC Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu ziemi: BYK, PANNA, KOZIOROŻEC