Inspiracje z wybiegów: lata 60.

Lata 60. pojawiają się w najnowszych kolekcjach projektantów głównie pod postacią kolorowych stylizacji. Eleganckie sukienki mini zestawione z długimi, kobiecymi rękawiczkami to doskonała propozycja dla fanek dziewczęcego stylu. Jeśli chciałybyście wyglądać jak modne debiutantki zainspirujcie się stylem rodem z lat 60.

Inspiracje z wybiegów: lata 60.

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

W tym sezonie, oprócz silnego trendu na erę "dzieci kwiatów", powraca również moda na lata 60. Projektanci proponują abyśmy wróciły do czasów kiedy kobiety ubierały się głównie w rozszerzane ku dołowi sukienki albo spódnice mini. Koniecznie pamiętajcie o guzikach (najlepiej dużych). Dobrze jest również wybierac sukienki żakardowe i kwieciste, które doskonale nawiążą do ubrań z tego okresu. Co równie istotne, projektanci w swoich najnowszych kolekcjach polecają aby łączyć w swoich kreacjach kolory pastelowe z tymi ciemniejszymi. Zdecydowanie jest to rodzaj mieszania przeznaczony dla odważnych, ale efekt na pewno będzie intrygujący. Niezwykle ważnym dodatkiem, który nada Waszej stylizacji charakteru lat 60. są długie rękawiczki. Spróbujcie ubrać je do dziewczęcej sukienki na przykład takiej z kołnierzykiem. Poza tym nie zapominajcie o miniaturowych torebkach oraz dziecięcych butach.

Uważacie, że powrót mody na lata 60. to dobry pomysł? Koniecznie przejrzyjcie sukienki w tym stylu, które dla Was wybrałyśmy!

Stylizacja utrzymana w duchu lat 60.

Sukienki w stylu lat 60.

Kołnierzyk w roli głównej Kołnierzyk w roli głównej Must have: biżuteria na studniówkę Must have: biżuteria na studniówkę