Jesienny hit - torebka listonoszka

Torebka, zaraz obok butów, stanowi niezwykle element stylizacji dla każdej kobiety. W tym sezonie projektanci szczególnie zachęcają nas do tych przesadnie małych albo ogromnych. Zatrzymamy się na chwilę przy listonoszkach, które doskonale wpisują się w ten jesienno-zimowy trend.

Jesienny hit - torebka listonoszka

Wbrew opinii niektórych osób, listonoszka wcale nie jest przeznaczona tylko dla uczennic. Z powodzeniem mogą je również nosić dojrzałe kobiety, ubierające się stylowo i zgodnie z bieżącymi trendami. Listonoszki bywają mniej lub bardziej pojemne. Jeśli bardzo zależy Wam na tym aby zmieścić w torebce sporo rzeczy, zdecydujcie się na tę większą. Gdy jednak możecie sobie pozwlić na ograniczenie swojego codziennego niezbędnika - wybierzcie jak najmniejszą. Możecie również zdecydować się na dwie albo nawet trzy listonoszki przewieszone przez ramie jednocześnie. Jest to kolejny trend jesienno-zimowy związany z torebkami, który szczególnie upodobały sobie blogerki. W zależności od tego jaki preferujecie styl możecie listonoszkę do niego dopasować, albo skomponować stylizację na zasadzie kontrastów.

Zobaczcie propozycje najmodniejszych listonoszek dostępnych w sklepach internetowych i zainspirujcie się stylizacjami blogerek modowych!

Listonoszki według blogerek

Modne listonoszki w Domodi

Wybór stylistki: koszula do pracy Wybór stylistki: koszula do pracy Sukienki do pracy. Ubierz się za 150 zł! Sukienki do pracy. Ubierz się za 150 zł!