Koniec ukrywania się! Maffashion jednak w ciąży - wreszcie oficjalnie pochwaliła się brzuszkiem

Julia Kuczyńska, znana internautom jako Maffashion, w niedzielny wieczór wreszcie postanowiła skończyć z ukrywaniem rosnącego brzuszka za oversize’owymi marynarkami i oficjalnie potwierdzić, że jest w ciąży. Co wiemy na ten temat? Poznaj szczegóły!

 

Koniec ukrywania się! Maffashion jednak w ciąży - wreszcie oficjalnie pochwaliła się brzuszkiem

Maffashion w ciąży - to oficjalne!

Każdy, kto z uwagą śledzi Julię Kuczyńską, już od jakiegoś czasu mógł odnieść wrażenie, że coś się zmieniło. Celebrytka, która zawsze uwielbiała dopasowane stroje i często chwaliła się swoją supersmukłą sylwetką, nagle przerzuciła się na szerokie namiotowe sukienki, oversize’owe marynarki i szerokie swetry, a zdjęcia kadrowała tak, żeby brzuch nie znajdował się w centrum uwagi. Dociekliwi zauważyli też, że biust blogerki rośnie z dnia na dzień, a jej samej zdarza się niby przypadkiem pokazywać na Instagramie Stories z kosmetykami do pielęgnacji skóry dla kobiet ciężarnych.

Wśród komentarzy pod postami coraz częściej można było znaleźć gratulacje, a plotkarskie portale publikowały zdjęcia Julii Kuczyńskiej sprzed kliniki dla przyszłych mam. Ta jednak ani nie zaprzeczała doniesieniom, ani ich nie potwierdzała. W niedzielny wieczór wszystko stało się jasne: Maffashion jest w ciąży! Na jej Instagramie pojawiło się stylowe, czarno-białe zdjęcie Julii ze sporym ciążowym brzuszkiem, opatrzone wymownym podpisem - serduszkiem.

Z kim Maffashion jest w ciąży?

Ojcem dziecka Maffashion jest aktor i początkujący raper Sebastian Fabijański. Nawet najwierniejszych fanów blogerki może to szokować - w końcu nie tak dawno, bo w październiku 2019 roku,  zakończyła kilkuletni związek z YouTuberem Czarkiem Jóźwikiem. Sebastian w niedzielny wieczór też pochwalił się informacją o tym, że spodziewa się dziecka, publikując inne zdjęcie Maff z tej samej sesji i opisując je równie lakonicznie: “Oni. Miłość”. Z tego postu wynika, że Maffashion spodziewa się… chłopca! 

Bez względu na to, jakiej płci będzie dziecko gwiazdorskiej pary, musimy przyznać, że Julia wygląda w ciąży kwitnąco. Życzymy zdrowia i serdecznie gratulujemy!

fot. Ons.pl

W stylu ciężarnej Maffashion:

Typy sylwetki kobiecej - jak określić swoją figurę? Przeczytaj poradnik i poznaj swój typ sylwetki! Typy sylwetki kobiecej - jak określić swoją figurę? Przeczytaj poradnik i poznaj swój typ sylwetki! Buty PUMA prosto z drona? Weź udział w konkursie i zrób pierwsze TAKIE zakupy w życiu! Buty PUMA prosto z drona? Weź udział w konkursie i zrób pierwsze TAKIE zakupy w życiu!