“Mamy tyle wspólnego” - wyjątkowa kampania Showroom pokazuje, co łączy wszystkie Polki

Bohaterki najnowszej kampanii to kobiety, które nie są zawodowymi modelkami, mają różne typy urody czy styl życia. Jednak ich potrzeby są takie same: chcą być akceptowane, kochane, chcą czuć się bezpiecznie i realizować swoje marzenia. Zobacz niesamowitą transformację, którą przechodzi właśnie Showroom!

“Mamy tyle wspólnego” - wyjątkowa kampania Showroom pokazuje, co łączy wszystkie Polki

Mamy tyle wspólnego

67% kobiet na pierwszym miejscu stawia bliskich. 66% uważa, że doba jest za krótka. 77% Polek uważa, że w każdym wieku można zacząć od nowa. 100% daje z siebie wszystko. Wszystkie chcą żyć długo i szczęśliwie, lubią czuć się pięknie, pragną akceptacji, zasługują na chwilę wytchnienia. Raport o kobietach w Polsce (Świat Kobiet 2018) stał się inspiracją do stworzenia kampanii, która opowiada o kobietach przez pryzmat ich preferencji i tego, co je fundamentalnie łączy. 

Ta opowieść o kobiecości ponad podziałami zainspirowała SHOWROOM do stworzenia platformy przyjaznej i bezpiecznej, w której kobiety nie są pouczane, oceniane, lecz mogą się zainspirować. Na stronie regularnie będą pojawiać się cykle o kobietach, które spełniają się na różnych polach m. in. cykl reportaży: Dziewczyny z sąsiedztwa- o dziewczynach, które mają inne sytuacje rodzinne, ale łączy je współtworzenie wspólnoty i są integralną częścią lokalnego krajobrazu. W listopadzie startuje seria podcastów na Spotify: Two girls talking- godzinne wywiady 1:1 z ciekawymi kobietami, jak z przyjaciółką na kanapie. 

Showroom dziś

Fuzja oferty SHOWROOM i miinto na polskim rynku, to przede wszystkim zmiana strategii asortymentowej. Showroom jest największym polskim sklepem internetowym z modą niezależną. Jednak od teraz, poza lokalnymi projektantami, oraz rodzimymi brandami, asortyment powiększa się także o marki komercyjne, eko, vintage i luksusowe.  Pomimo tak dużych zmian, wartości brandu pozostają niezmienne: wyjątkowa moda dla kobiet, które cenią jakość i oryginalność, w różnym stylu, rozmiarze i na różną kieszeń.  

Wybierz coś dla siebie z asortymentu Showroom.pl

Modne kolory jesień/zima 2019/2020: BEŻOWY Modne kolory jesień/zima 2019/2020: BEŻOWY Najmodniejsze dodatki sezonu jesień-zima 2019/2020: torebki kopertowe, które musisz mieć Najmodniejsze dodatki sezonu jesień-zima 2019/2020: torebki kopertowe, które musisz mieć