Miłość, nadzieja, pokój – trzy największe wartości zamknięte w pięknej i minimalistycznej biżuterii Freedom od W.KRUK

Biżuteria to ponadczasowy prezent. Sprawdza się w każdych okolicznościach, również w czasie świąt. A co powiesz na to, by razem z nią podarować bliskiej osobie piękne przesłanie? Dla tych, którzy uważają, że to dobry pomysł, W.KRUK zaprojektował nową odsłonę kolekcji Freedom.

Miłość, nadzieja, pokój – trzy największe wartości zamknięte w pięknej i minimalistycznej biżuterii Freedom od W.KRUK

Artykuł powstał przy współpracy z marką W.KRUK

Kolekcja Freedom to propozycja dla osób, które kochają ludzi i świat, dla których ważna jest wolność i samorealizacja. Dla tych, zwracających uwagę na innych, otwartych, ale jednocześnie dbających, by nikt nie przekraczał ich granic. W końcu dla tych, dla których wiele znaczy wyrażanie siebie, własnej tożsamości i wartości – między innymi poprzez symboliczną i niezwykle unikalną biżuterię.

Podczas moich podróży spotkałam na swojej drodze wiele osób, przeprowadziłam setki rozmów o tym, co jest dla nas ważne, co nas boli i co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. Czego potrzebujemy. I co chcemy powiedzieć światu. Wiem, że dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy Pokoju i Miłości. Potrzebujemy też Nadziei na lepsze jutro. To najważniejsze i najbardziej podstawowe wartości. Głęboko wierzę, że pokój miłość i nadzieja dają też wolność, a to wartość, którą kieruję się zawsze w sowim życiu - mówi Martyna Wojciechowska tłumacząc inspiracje do zapisania powyższych haseł w biżuterii W.KRUK, dodając – a Ty, co chcesz powiedzieć światu?

To właśnie dlatego ambasadorką kolekcji FREEDOM została Martyna Wojciechowska – podróżniczka, dziennikarka, odkrywająca świat dla siebie i dla innych, pokazująca, jak ważne jest poszanowanie praw człowieka, pomagająca tym, którzy tej pomocy naprawdę potrzebują. Z taką ambasadorką grawerunki Peace., Hope., Love., które znajdziemy na poszczególnych elementach kolekcji, nabierają nowego wymiaru, bo sama postać Martyny podkreśla ich znaczenie.

 

Biżuteria z kolekcji Martyny Wojciechowskiej dla W.KRUK wykonana jest w całości ze srebra. To pierścionki, naszyjniki, kolczyki, bransolety, broszki oraz beads’y. Ważnym i niezwykle wyrazistym elementem w kolekcji jest nieśmiertelnik, na którym jubilerzy z Manufaktury W.KRUK zapisali wszystkie trzy ważne dla Martyny słowa przesłania. Do tej pory projekty z tej kolekcji zawierały symbole jastrzębia, róży wiatrów oraz wilka. Teraz czas na nową odsłonę kolekcji, w której  szlachetne srebro ozdobiono grawerunkami trzech pięknych haseł: Peace., Hope., Love.

W.KRUK od kilku lat wspiera Fundację UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej, która dodaje skrzydeł poprzez wyrównywanie szans ekonomicznych, społecznych i prawnych oraz zapewnia dostęp do edukacji i opieki medycznej. Dochód ze sprzedaży wykonanego ze srebra i zdobionego pomarańczową emalią beads’a z kolekcji Freedom, trafia właśnie na rzecz UNAWEZA.

Taka biżuteria to świetny pomysł na świąteczny prezent. Zjawiskowe bransolety, kolczyki, naszyjniki oraz niewielkie kolczyki sprawdzą się w każdym wieku i na każdą okazję. Znakomicie bowiem będą wyglądały zarówno na co dzień, jak i jako nieoczywiste uzupełnienie eleganckiej kreacji. Biżuteria jest bowiem piękna, ale i minimalistyczna, o surowej stylistyce, zarazem z pazurem, dzięki czemu podkreśli charakter właścicielki. A wygrawerowane to hasła: miłość, nadzieja, pokój, to wartości ponadczasowe, symboliczne. To biżuteria, którą warto podarować bliskim osobom, aby pokazać, jakie są ważne, jakie wspaniałe, jak bardzo nam na nich zależy.

Autorka: Marta Siemieniuk

Wyprzedaż sukienek sylwestrowych 2022 już wystartowała. Te kreacje kupisz teraz taniej. Robią wrażenie Wyprzedaż sukienek sylwestrowych 2022 już wystartowała. Te kreacje kupisz teraz taniej. Robią wrażenie Jak czyścić sneakersy? Poznaj sprawdzone sposoby na pranie butów sportowych Jak czyścić sneakersy? Poznaj sprawdzone sposoby na pranie butów sportowych