Moda z wybiegu: kolor miodowy

Jeśli chcecie ocieplić swoją stylizację wyrazistym, ale jednocześnie przyjemnym kolorem - wybierzcie miodowy. Projektanci bardzo chętnie wpisywali ten kolor w swoje jesienno-zimowe kolekcje. Miodowy na listopadowe chłody będzie jak znalazł. Zobaczcie jak nosić ubrania w tym kolorze i zainspirujcie się propozycjami stylistów!

Moda z wybiegu: kolor miodowy

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

Szarość późnej jesieni na pewno nie będzie miała nic przeciwko temu żebyście dodały do swojego looku trochę koloru. Doskonale wiedzą o tym projektanci, którzy proponują abyśmy uwzględniły tę barwę w swoich wczesnozimowych stylizacji. Na wybiegach pojawiały się różne odcienie tego koloru. Mogliśmy znaleźć go na koszuli z fontaziem (Mother of Pearl), rozkloszowanych spodnicach (Celine) czy kożuchowych płaszczach (Paul Smith). Dom mody Rochas zaprezentował natomiast przepiekną, wełnianą sukienkę z grubym czarnym paskiem w talii. Ciekawym rozwiązaniem było również zastosowanie tego koloru na bomberowej kurtce z satyny w najnowszej kolekcji Tommy Hilfiger. Na pokazach innych projektantów było widać, że miodowy doskonale "dogaduje się' z innymi ciepłymi, jesiennymi barwami. Polecamy więc właśnie tak nosić ubrania w tym kolorze.

Jak Wam się podobają miodowe ubrania? Będziecie je nosiły czy raczej nie jest to kolor, który chciałybyście widzieć w swoich stylizacjach?

Miodowy w stylizacjach blogerek

Miodowe bluzki, sukienki i kurtki w Domodi

Świąteczny kiermasz WITTCHEN Świąteczny kiermasz WITTCHEN Minimalizm na co dzień Minimalizm na co dzień