Najmodniejsze skórzane kurtki

Kurtka skórzana to idealne rozwiązanie na jesień. Szczególnie jeśli szukamy alternatywy dla niezwykle w tym sezonie modnego płaszcza. Skóra nie tylko ochroni nas przed wiatrem i zimnem, ale też doda naszej stylizacji tak zwanego “pazura”. Możliwości zestawienia skórzanej kurtki jest naprawdę wiele. Przekonajcie się same!

Najmodniejsze skórzane kurtki

Zdecydowanie najbardziej popularnym i chyba najciekawszym fasonem spośród damskich okryć wierzchnich ze skóry jest ramoneska. Kurtka motocyklowa tylko kiedyś kojarzona była z pewnym stylem życia i określoną subkulturą. Dzisiaj wolno ją nosić ją praktycznie każdemu i na wiele różnych sposobów. Ramoneskę można ubrać do dziewczęcej sukienki albo też stworzyć typowo rockową stylizację zestawiając ją z szortami, t-shirtem i ciężkimi butami. Jeśli zdecydujemy się na kurtkę skórzaną z dużą ilością zdobień takich jak ćwieki, nity czy wyszywania - dodajmy do niej raczej prostą i monochromatyczną bazę. Możemy też ubrać ramoneskę do długiej, eleganckiej sukni i w tym zestawie wybrać się na eleganckie przyjęcie. Oprócz kurtki motocyklowej istnieją oczywiście inne fasony, dużo mniej popularnych kurtek skórzanych. W wypadku gdy nie podoba nam się krój ramoneski, ale bardzo chciałybyśmy mieć w swojej szafie masywne okrycie wierzchnie ze skóry postawmy na prosty krój, imitujący żakiet albo marynarkę. Jeśli dodatkowo pojawią się na nim elementy w postaci ozdobnego futerka, tylko dodamy naszej stylizacji modnego charakteru!

Skórzane kurtki według blogerek

Skórzane kurtki w Domodi

Topowe kolory włosów na jesień Topowe kolory włosów na jesień Ubrania w stylu retro - jak nosić? Ubrania w stylu retro - jak nosić?