„Normalnie 22-latka”. Zobacz, jak sportową bluzę nosi Agata Młynarska

Czy bluzy faktycznie przynależą tylko do sportowego stylu? Okazuje się, że nie. Stylizacje Barbary Kurdej-Szatan i Agata Młynarskiej są dowodem na to, że bluza damska może być elegancka i bardzo stylowa. Ten model warto mieć w szafie na wiosnę. 

Jak wyglądać pięknie i z klasą bez porzucania własnej wygody? Barbara Kurdej-Szatan i Agata Młynarska znalazły na to sposób. Gwiazdy włożyły bluzę, która ku zdziwieniu wielu kobiet łączy wygodę z modowym zacięciem. To wybór, który idealnie wpisuje się w trend sportowej elegancji, na punkcie której oszalały tysiące trendsetterek.  

Jeśli cenisz sobie wygodę i nienaganny styl, tej bluzy nie może zabraknąć w twojej szafie.  

Elegancka Barbara Kurdej-Szatan w sportowej bluzie

Możesz sobie zadać pytanie: „jaka bluza może być elegancka”. Otóż okazuje się, że sekret tkwi... w kolorze. Chodzi o biel, która natychmiast odmienia charakter bluzy, podbija jej szlachetną prostotę i nowoczesny wygląd. Taki model daje wręcz nieograniczone możliwości stylizacyjne, bo możesz nosić ją nie tylko w komplecie ze sportowymi dresami, ale również cygaretkami czy jeansami. Barbara Kurdej-Szatan zarzuciła ją na beżowy golf, z kolei Francuzki dzielą się eleganckim sposobem noszenia białej bluzy, wkładając ją pod trencz lub oversize’ową marynarkę.  

Agata Młynarska w sportowo-eleganckim total looku

Sportowa elegancja to styl, który skradł serce wielu kobiet po pięćdziesiątce. Nic dziwnego, w końcu łączy w sobie dwie najważniejsze cechy: dobry wygląd i komfort. Trendowi uległa też Agata Młynarska, której stylizacja jest idealnym przykładem tego, że nawet w dresie można wyglądać efektownie. Biały komplet zestawiony ze skórzanymi tenisówkami podkreślił naturalność, delikatność i świeży wygląd dziennikarki. To ulubiony look Młynarskiej po domu, choć jesteśmy pewne, że sprawdzi się on doskonale nawet na zakupach, na mieście czy na spacerze za miastem.

Modne stylizacje do pracy na wiosnę 2023. Pięć szykownych zestawów na każdy dzień tygodnia Modne stylizacje do pracy na wiosnę 2023. Pięć szykownych zestawów na każdy dzień tygodnia Polacy uwielbiają koszule w ten wzór. Karol Okrasa i Damian Michałowski noszą je bez przerwy  Polacy uwielbiają koszule w ten wzór. Karol Okrasa i Damian Michałowski noszą je bez przerwy