O kobietach w damskich gronie - niezwykła konferencja dla zwykłych kobiet pod patronatem Domodi

Zapraszamy na wyjątkową konferencję online pt. „Kobieto puść się wolno”. Bezpłatne wydarzenie odbędzie się w sobotę 13 marca, a wśród prelegentek m.in. Kasia Miller i Olga Kordys Kozierowska. Warto zapamiętać tę datę i wsłuchać się w słowa mentorek, które udowodniły nie raz, że kobiety mogą wszystko.

O kobietach w damskich gronie - niezwykła konferencja dla zwykłych kobiet pod patronatem Domodi

Celem wydarzenie jest zachęcenie szerokiego grona kobiet do tego, by wzięły sprawy w swoje ręce, nie bały się podejmować działań i wspierały się w tym wzajemnie. Organizatorki konferencji chcą przypomnieć kobietom, że nie żyją po to, by prać, gotować i uszczęśliwiać wszystkich wokół. 

Żyjemy by celebrować życie, radość, jaką daje oddech, przyroda, taniec, przytulanie tych, których kochamy. By dzielić się z innymi miłością, radością, światłem, które mamy w sobie i które warto odsłaniać. By dawać innym nadzieję, że warto zawalczyć o swoje życie, o marzenia, o robienie tego, co kochamy. Kobieto - puść się już wolno do życia jakie chcesz mieć i kim chcesz w nim być!” - czytamy na stronie konferencji. 

Prelegentką specjalną będzie Katarzyna Miller - cudowna kobieta wielu talentów, psycholożka, psychoterapeutka, pisarka i wokalistka, która nie tylko wykonuje swoje piosenki, ale też komponuje do nich muzykę. Kolejne prelegentki, to równie inspirujące kobiety: Olga Kordys Kozierowska, Marta Krasnodębska, Magdalena Sadowska, Katarzyna Kucewicz oraz Joanna Sławińska.

Uczestniczki konferencji dowiedzą się m.in.:
- jak zacząć swój biznes, 
- jak przekraczać wewnętrzne bariery i żyć po swojemu,
- jak radzić sobie z emocjami, 
- jak pogodzić natłok obowiązków rodzinnych i zawodowych,
- jak radzić sobie z wewnętrzną krytyką. 

Udział w wydarzeniu jest darmowy. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie >>konferencjadlakobiet.pl<<.

Zastanawiasz się, czy konferencja jest dla Ciebie? Jak mówią organizatorki, wydarzenie jest dla wszystkich kobiet, które:
- pragną chcieć, a nie musieć;
- mają odwagę sięgać po spełnienie w relacji, w aktywności zawodowej, w pasji;
- czerpią przyjemność z realizacji swoich marzeń;
- są w trakcie zmiany lub przygotowują się do niej mentalnie;
- inwestują w swój rozwój osobisty. 

Zachęcona? Zapamiętaj datę: 13 marca 2021r., godz. 10-16, zapoznaj sie z planem konferencji i wypełnij >>formularz zgłoszeniowy<<.

Do zobaczenia!

Patron Wydarzenia:
Domodi

Patroni Medialni:
Sukces Pisany Szminką
Business&Prestige
Klub Marka jest Kobietą
Kobiety przy Kawie

Czarno-białe stylizacje. Jak nosić ponadczasowe kolory w duecie? Poznaj modne pomysły na look Czarno-białe stylizacje. Jak nosić ponadczasowe kolory w duecie? Poznaj modne pomysły na look Sukienka boho na wesele 2021 – hit na przyjęcie weselne i poprawiny! Sukienka boho na wesele 2021 – hit na przyjęcie weselne i poprawiny!