„Piękne butki”. Ewa Wachowicz włożyła najwygodniejszy model na wiosnę i zachwyciła fanów

Ewie Wachowicz piękny design butów nie wystarcza. Jak sama wspomina, „najważniejsze dla mnie, że są naprawdę komfortowe”. Dlatego prezenterka wybrała na wiosnę buty, które łączą styl z wygodą, i które porwą za sobą tłumy 50-latek. 

„Piękne butki”. Ewa Wachowicz włożyła najwygodniejszy model na wiosnę i zachwyciła fanów
To najwygodniejsze buty, jakie możesz mieć w szafie na wiosnę Źródło: Instagram, autor: Ewa Wachowicz

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Ewy Wachowicz – prezenterka telewizyjna od lat imponuje nam swoim talentem kulinarnym, ale nie tylko. Od jakiegoś czasu na swoim Instagramie dzieli się też stylizacjami, przeobrażając się w modową influencerkę.  

Styl Ewy Wachowicz można określić mianem swobodnej elegancji. Prezenterka dba o to, by prezentować się gustownie i z klasą, ale kładzie też nacisk na dopasowane fasony ubrań, które muszą zagwarantować jej komfort i swobodę ruchów – nie tylko w kuchni.  

W tych kolorach 50-latki wyglądają promiennie. Nie spodziewałabyś się, że może chodzić o te odcienie

Te wymagania dotyczą również obuwia, jeśli więc szukasz na wiosnę modeli, które będą wygodne i stylowe, to zainspiruj się Ewą Wachowicz, która już znalazła prawdziwą perełkę.  

Te buty Ewy Wachowicz to maksimum stylu i komfortu

Ewa Wachowicz pochwaliła się ostatnio na swoim Instagramie elegancką stylizacją z cygaretkami i charakterną kurtką, ale to buty skradły całe show. Prezenterka włożyła mokasyny w odcieniu kawy z mlekiem z ozdobną klamrą i szeroką piankową podeszwą. Zachwyceni fani komentowali: 

„Wygodne buty to podstawa” 

„Dostojność i królewska aparycja” 

„Piękne butki” 

Te buty to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz czerpać garściami ze słonecznych wiosennych dni. Możesz mieć pewność, że długi rodzinny spacer w takich mokasynach nie skończy się otarciami i odciskami. Co więcej, te modele są dobre dla kręgosłupa, bo płaska, miękka i wyprofilowana powierzchnia mokasynów skutecznie amortyzuje wstrząsy podczas chodzenia.  

Te buty od lat uchodzą za faworyta wśród 50-latek, które cenią sobie praktyczne rozwiązania. W końcu stylowe mokasyny na miękkiej podeszwie to opcja nie tylko na co dzień, ale też świetne uzupełnienie eleganckich stylizacji, np. do pracy czy na obiad z koleżanką.  

Modne bikini na lato 2023. Te kostiumy kąpielowe będziemy nosić nie tylko na plażę Modne bikini na lato 2023. Te kostiumy kąpielowe będziemy nosić nie tylko na plażę Kombinezony damskie na lato 2023. Te modele to najlepsza alternatywa dla sukienek Kombinezony damskie na lato 2023. Te modele to najlepsza alternatywa dla sukienek