Poczuj siłę polskiej mody! Overview II już 28 września w Warszawie

W czasach przewagi kultury masowej warto docenić oryginalność i niepowtarzalność. Temu celowi sprzyja organizowany już po raz drugi przegląd trendów polskich projektantów OVERVIEW. Organizatorzy imprezy zaznaczają, że zależy im na promowaniu świadomych zakupów- dbałości o jakość i pochodzenie produktu. OVERVIEW ma na celu prezentację i promocję polskiej, autorskiej mody. Pokazanie jej siły i różnorodności.

Poczuj siłę polskiej mody! Overview II już 28 września w Warszawie

Wydarzenie odbędzie się 28 września na III piętrze kameralnego Domu Handlowego na Mysiej 3 w Warszawie. Podczas imprezy kolekcje pokazane będą kompleksowo. Od 11 otwarta będzie strefa Atelier z showroomami twórców, natomiast o 18 rozpoczną się pokazy. Domodi poznało już pierwszych projektantów biorących udział w OVERVIEW. 

Wśród nich znaleźli się: Angelika Józefczyk, ceniona projektantka, która gości wyłącznie na najlepszych imprezach w kraju. Jej kolekcje wyróżniają ręcznie plisowane tkaniny oraz autorskie projektowane druki. Poszczególne sylwetki zawsze tworzą spójną całość, dając wrażenie płynnego przechodzenia barw oraz wzorów, do złudzenia przypominającego obraz rodem ze sztuki współczesnej. 

Reinkreacja to łódzki duet Kasi Chojnackiej i Marysi Marcinkowskie. Projektantki inspirują się wielkim miastem, a swoje kolekcje kierują do kobiet i mężczyzn żyjących szybko i intensywnie, którzy kochają czerń. Magazyn ELLE docenił Reinkreację, określając ją minimalizmem po Polsku. 

Z kolei każda kolekcja SHEIRT by Marzena Kowalska to gwarancja niepowtarzalności. Personalizowane dodatki nadają unikatowego charakteru ubraniom  marki. Dzięki temu każda kobieta może zbudować swój bezprecedensowy wizerunek. 

Na wybiegu pojawi się też linia bielizny młodej i uzdolnionej projektantki Karoliny Tokarskiej.  Kolekcja bielizny jest casualowa i wygodna, jednocześnie elegancka oraz wyjątkowa w swojej formie.

W strefie Atelier oprócz ubrań prosto z wybiegu będzie można kupić fantastyczne dodatki. Biżuterię, dzięki której można podkreślić wyjątkowe osobowości oraz poczuć wewnętrzną siłę zaprezentuje Luena. Zobaczymy bransoletki, naszyjniki, pierścionki,  kolczyki. Piękne, pasujące zestawy.

Premierową kolekcję muszek pokaże MUCHAMA. Jakość, zarówno wykonania, jak i wykorzystywanych materiałów, od samego początku to wyznacznikiem marki. Każdy szczegół musi być spójny z tą ideą; począwszy od eleganckiego i niecodziennego opakowania, po wyjątkową muszkę.

Miejsce imprezy Dom Handlowy na Mysiej 3, znajduje się w samym sercu stolicy, lokalizacja nie została wybrana przypadkowo. Minimalistyczne wnętrza dawnego domu cenzury Idealnie nadają się do świętowania, bo Overview to święto. Święto polskiej mody!

Wydarzenie na facebooku ->
Z jakich materiałów kupować ubrania? Dobre jakościowo i bezpieczne dla środowiska tkaniny Z jakich materiałów kupować ubrania? Dobre jakościowo i bezpieczne dla środowiska tkaniny Domodi X Suzy Life: 4 stylizacje na jesień Domodi X Suzy Life: 4 stylizacje na jesień