Podoba Ci się kolekcja marki Julii Wieniawy, LEMISS? Znaleźliśmy podobne rzeczy znacznie taniej!

Julia Wieniawa zdecydowanie należy do najgorętszych gwiazd młodego pokolenia. Ciężko pracuje i wciąż zaskakuje swoich fanów kolejnymi pomysłami. Niedawno aktorka wystartowała z autorską marką odzieżową LEMISS. Podobają Ci się jej crop topy i bikery, ale uważasz, że są za drogie? Znaleźliśmy identyczne… połowę taniej!

Podoba Ci się kolekcja marki Julii Wieniawy, LEMISS? Znaleźliśmy podobne rzeczy znacznie taniej!

Marka Julii Wieniawy - hit czy kit?

Julia Wieniawa to ambitna dziewczyna, której zdecydowanie nie wystarcza praca na planie i scenie. Gwiazda postanowiła pójść w ślady swoich bardziej doświadczonych koleżanek z branży i zamiast odcinać kupony od sławy, założyła dwie marki: kosmetyczną Jusee i odzieżową LEMISS. Tę ostatnią wymyśliła wspólnie z Romą Janotą. Myśl przewodnia? “LEMISS wyrasta z holistycznego podejścia do ciała, z uważności na nie, z poszukiwania równowagi i doświadczenia radości, jak i spokoju, jakie może dawać ruch. Tworzymy ubrania, które mają sprawdzić się świetnie zarówno na łonie natury, jak i w tkance miejskiej”.

W stylu LEMISS

Chociaż opinie na temat produktów Julii Wieniawy są podzielone, a wielu klientów narzeka na jakość, fanki Julii Wieniawy są zachwycone, że mogą nosić jej autorskie projekty (w których zresztą sama regularnie pokazuje się na Instagramie). Niestety, nie wszystkich… na to stać. Ubrania marki LEMISS, trochę przypominające stroje do fitnessu, a trochę bieliznę Skims (to marka Kim Kardashian), kosztują niemało - w okolicach 250 zł. Jeśli Ci się podobają, ale ich cena zdecydowanie przekracza Twój budżet, mamy dla Ciebie świetnie rozwiązanie. Znaleźliśmy w Domodi ubrania, które do złudzenia przypominają projekty Julii Wieniawy, ale są zdecydowanie tańsze.

fot. Ons.pl

Zobacz ubrania, które wyglądają tak, jakby zaprojektowała je Julia Wieniawa:

Jak ubrać się modnie po 30.? Wskazówki i stylizacje dla 30-latki Jak ubrać się modnie po 30.? Wskazówki i stylizacje dla 30-latki Małgorzata Rozenek-Majdan i jej najlepsze stylizacje po domu. Te looki są hitem zimy! Małgorzata Rozenek-Majdan i jej najlepsze stylizacje po domu. Te looki są hitem zimy!