Popełniasz ten błąd? Natychmiast przestań, a twoje stylizacje na tym zyskają

W twojej szafie dominuje czerń, biel i szarości? Najwyższa pora z tym skończyć. Ewa Drzyzga miała podobnie, teraz jednak dziennikarka dumnie mówi, że w kolorowych ubraniach może nie tylko swobodnie się poruszać, ale nawet zyskać coś więcej. Zobacz, jak barwy mogą cię odmienić.  

„Pomyśleć, że kiedyś nosiłam wyłącznie szarości” – tym zdaniem Ewa Drzyzga rozpoczęła na swoim Instagramie wypowiedź na temat kolorowych ubrań, od których stroniła od lat. Teraz szafa dziennikarki przeszła prawdziwą kolorystyczną metamorfozę. Wciąż znajdziemy w niej bazowe ubrania w stonowanej czerni czy szarości, ale coraz więcej w niej wyrazistych sukienek czy eleganckich barwnych bluzek. Jak przyznała sama Drzyzga – do tego trzeba dojrzeć i zrozumieć, że kolor może nie tylko świetnie leżeć na sylwetce, ale też wydobyć z niej to, co najlepsze.  

Jeśli w twojej szafie, tak jak niegdyś u Ewy Drzyzgi, znajdują się tylko stonowane ubrania, natychmiast przestań popełniać ten błąd. Znajdź swój kolor, w którym poczujesz się pewniej siebie i odkryjesz swoje nowe, odświeżone „ja”.  

Ewa Drzyzga w czerwieni motywuje do kolorystycznej przemiany garderoby

Kto oglądał „Rozmowy w toku”, ten pamięta wizerunek Ewy Drzyzgi jeszcze sprzed dekady. Stonowane, niczym niewyróżniające się stylizacje, które zabierały światło z oczu dziennikarki. Musiały minąć lata, by Ewa Drzyzga zrozumiała, że w wyrazistych kolorach wciąż może czuć się wygodnie, przytulnie i bezpiecznie, a przy tym wyglądać elegancko i świeżo.  

Teraz w programie „Pytanie na śniadanie” od Ewy Drzyzgi bije pozytywna energia, na co niewątpliwie mają wpływ barwne i czasami ekstrawaganckie stylizacje. Czerwone sukienki, limonkowe koszule i kobaltowe marynarki – dziennikarka zaprzyjaźniła się z nimi na dobre. 

Jak się okazuje nie tylko Ewa Drzyzga popełniała ten błąd i nie dostrzegała potencjału w soczystych kolorach ubrań. Pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fanki opowiadały o swoich modowych przemianach i o tym, jak kolorowe ubrania zmieniły nawet ich podejście do codzienności.  

Jak elegancko przemycić kolory do stylizacji? Weź przykład z Marzeny Rogalskiej i Aleksandry Kostki

Najważniejszy trik, który pozwoli ci poczuć się dobrze w barwnych ubraniach? Znalezienie swojego koloru. Możesz wziąć pod uwagę wszystkie porady stylistek i dobrać go do typu swojej urody. Dzięki temu bez większego trudu wydobędziesz swoje naturalne piękno, ale też poczujesz się świetnie sama ze sobą. 

Nie wiesz jakim typem urody jesteś? Sprawdź, by idealnie dopasować do siebie kolory

Poza wskazówkami stylistek weź też pod uwagę swoje upodobania. To najlepsza droga do tego, by przełamać się w kwestii kolorów. W końcu masz czuć się w nich komfortowo. Zacznij od pojedynczych akcentów i tak, jak Marzena Rogalska postaw na słoneczną kurtkę koszulową lub na wzór Aleksandry Kostki włóż sweter w cukierkowym kolorze. Takie ubrania zestawione z bazowym elementem, np. jeansami lub cygaretkami stworzą oryginalną i świeżą stylizację, ale wciąż pozwolą ci pozostać w twojej strefie komfortu.  

Odkryj modne kolorowe ubrania w stylu gwiazd na Domodi.pl

Idealna sukienka na poprawiny dla panny młodej. Jakie modele polecamy w 2023? Idealna sukienka na poprawiny dla panny młodej. Jakie modele polecamy w 2023? Tę czapkę Sanah włożyła do trencza. Natychmiast stała się hitem wiosny Tę czapkę Sanah włożyła do trencza. Natychmiast stała się hitem wiosny