#prasówkapozytywów vol. 16

Bahrain World Trade Center to bliźniacze wieżowce w miejscowości Mahnam. 8 kwietnia 2008 roku w kompleksie uruchomiono pierwszy na świecie system turbin wiatrowych. Potrafiły one wytworzyć 11-15% energii elektrycznej na potrzeby budynków. To był duży krok w kierunku gospodarki ekologicznej. A my pozostajemy w temacie pozytywnych newsów i zapraszamy Was na kolejną prasówkę pozytywów!

#prasówkapozytywów vol. 16

1. Takiego efektu nikt się nie spodziewał - w schroniskach brakuje zwierząt!

W Nowym Jorku efektem ubocznym kwarantanny okazały się być pustki w schroniskach. Miejmy nadzieję, że takie sytuacje spotkamy na całym świecie, a po zakończeniu tego okresu - każdy pupil zostanie u swoich nowych właścicieli! >>Dowiedz się więcej o zaskakującym zachowaniu nowojorczyków!<<

2. Jedno zdjęcie - tyle emocji

Jeden z mieszkańców Australii uchwycił na zdjęciu >>niezwykłe i niecodzienne zjawisko.<< Podczas zachodu słońca chmury uformowały się w taki sposób, że powstał kontur rodzimego kraju fotografa! Obrazek znalazł się bardzo szybko w mediach społecznościowych, udostępnił go nawet sam premier Australii - Scott Morisson. 

3. Sukienki boho - nie tylko na wesele

Te modele w wersji maxi praktycznie nie wychodzą z mody. Z sezonu na sezon cieszą się taką samą popularnością. Dzisiaj podpowiadamy, które fasony wybrać na wesele. Pamiętajcie, że możecie je swobodnie nosić na co dzień!

>>Sukienka boho na wesele 2020 – hit na przyjęcie weselne i poprawiny!<<

4. Przyjaźń na wagę złota

Te dwa Golden Retriever'y udowadniają, że prawdziwa przyjaźń nie zna granic. >>A do tego są przesłodkie i rozgrzewają serce!<<

5. Sypialnia - mała zmiana, wielki efekt

Powinna być w ciemnych czy w jasnych barwach? Nowoczesna czy może z lekką nutą stylu boho? To pomieszczenie ma wiele twarzy! A Ty decydujesz o tym, jaki będzie finalny charakter wnętrza. >>Zainspiruj się pomysłami z Homebook.pl<< i zobacz, co możesz zmienić za pomocą niewielkich detali takich jak kolor zasłon czy poduszki.

Fot. Homebook.pl/Gzowska&Ossowska Pracownie Projektowania Wnętrz

Bezpieczne zakupy w domodi.pl

Męskie ubrania po domu - co nosić w trakcie home office? Sprawdź nasze propozycje! Męskie ubrania po domu - co nosić w trakcie home office? Sprawdź nasze propozycje! Przegląd modnych i wygodnych piżam idealnych na filmowy wieczór w domu! Przegląd modnych i wygodnych piżam idealnych na filmowy wieczór w domu!