Przebrana za Barbie Marianna Schreiber wypoczywa na wakacjach z mamą. Fani oceniają: „Jest super”

Marianna Schreiber, w przerwie od pełnienia obowiązków żołnierza Wojska Polskiego, wybrała się na urlop z mamą. Przy tej okazji postanowiła pochwalić się kilkom stylizacjami, które w oczywisty sposób nawiązują do trendu „Barbiecore”. Fanom wyraźnie spodobała się celebrytka w takim wydaniu. Wam też? 

Przebrana za Barbie Marianna Schreiber wypoczywa na wakacjach z mamą. Fani oceniają: „Jest super”
Marianna Schreiber jako Barbie na urlopie z mamą Źródło: Instagram, autorka: Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

Marianna Schreiber bez wątpienia należy do najbardziej kontrowersyjnych osobistości polskiego showbiznesu. Aspirująca polityczka, aktywistka i żołnierka Wojska Polskiego, popularność zdobyła w „Top Model”. Jej miłość do mody nie ustała po odejściu z programu – celebrytka każdą okazję wykorzystuje do pochwalenia się swoją fryzurą czy stylizacją. Ostatnio nadarzyła się ku temu kolejna – wakacje, na które wybrała się z mamą.  

Stylówki Marianny Schreiber z wakacji

Marianna Schreiber, kompletując swoją wakacyjną walizkę, ewidentnie pozostawała pod wpływem premiery filmu „Barbie”. Na tropikalny urlop z mamą zabrała bowiem różowy strój kąpielowy w cętki z metalowym zdobieniem w kształcie serduszka, asymetryczną spódnicę w efektowne róże, klapki w odcieniu pianek marshmallows, kilka minispódniczkek, bluzkę z falbankami na jedno ramię, a nawet top z nadrukiem „Barbie”. Choć fani w komentarzach są sceptycznie wobec nowego uczesania aktywistki, jej stylizacje ochoczo komplementowali, pisząc: „jest super”, „ładnie wyglądasz” czy „ślicznie”. 

 Marianna Schreiber widocznie trzyma rękę na pulsie, bo wie, że trend Barbiecore, związny z premierą filmu Grety Gerwig o kultowej lalce, szybko nie straci na aktualności. Fashonistki masowo idą za przykładem zachodnich gwiazd i noszą róż od stóp do głów.  

 
Też macie w szafie coś z motywem Barbie? 

„Wymiotła pani wszystkie Barbie”. Rozenek zaszalała na premierze filmu o lalce. Spójrzcie na sukienkę
„Ta sukienka odmładza”. Model w stylu Kris Jenner można upolować za grosze. Znamy na nią kod „Ta sukienka odmładza”. Model w stylu Kris Jenner można upolować za grosze. Znamy na nią kod Ta sukienka to nowy hit 50-latek. Włożyła ją sama Danuta Stenka Ta sukienka to nowy hit 50-latek. Włożyła ją sama Danuta Stenka