Startuje Domodi Sales Week 2020! To aż osiem tygodni fantastycznych zniżek!

Myślisz, że na sezonowe wyprzedaże będziesz musiała poczekać do Black Friday? Nic bardziej mylnego! Z myślą o Twoim stylu (i portfelu!) przygotowaliśmy specjalną akcję: Domodi Sales Week 2020, czyli osiem tygodni ze specjalnymi kodami rabatowymi. Dlaczego warto wziąć w niej udział i co możesz upolować? Sprawdź!

Startuje Domodi Sales Week 2020! To aż osiem tygodni fantastycznych zniżek!

Domodi Sales Week 2020, czyli sezon wyprzedaży trwa w najlepsze

Sezon wyprzedaży i zniżek jeszcze się nie skończył! Wiemy, ile radości sprawia Ci polowanie na przecenione perełki, dlatego zorganizowaliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego: Domodi Sales Week 2020. O co chodzi w tej akcji? To osiem tygodni, podczas których będziesz mogła skorzystać ze specjalnych kodów rabatowych do Twoich ulubionych sklepów w Domodi. Nie musisz się zapisywać do ekskluzywnego klubu zakupowego ani nawet wychodzić z domu! Wystarczy, że zajrzysz do >>zakładki z rabatami<<, którą znajdziesz w naszym serwisie, a odkryjesz najgorętsze promocje, z których naprawdę warto skorzystać. Co możesz kupić w nowych niższych cenach? Wszystko, czego potrzebujesz i… jeszcze więcej!

Kupuj z kodami rabatowymi:

Moda damska
Moda męska
Moda dziecięca

Poznaj sklepy, które biorą udział w Domodi Sales Week 2020!

Do naszej akcji Domodi Sales Week, dzięki której przez dwa miesiące będziesz mogła robić zakupy w rabatami, dołączyły najlepsze sklepy w naszym serwisie, takie jak Modna Kiecka. Korzystając ze zniżek kupisz najmodniejsze sukienki, praktyczne i stylowe płaszcze bądź kurtki, ciepłe swetry czy spodnie, o których dawno marzyłaś. Mamy też tysiące innych produktów: torebki, buty, biżuterię czy kosmetyki. W Domodi Sales Week 2020 biorą udział również sklepy z odzieżą męską i dziecięcą. Rób zakupy tak, jak lubisz - nie wydając fortuny, ale przebierając w ofertach.

Makijaż dzienny krok po kroku - sprawdź jak zrobić delikatny makeup na co dzień! Makijaż dzienny krok po kroku - sprawdź jak zrobić delikatny makeup na co dzień! Caroline de Maigret - poznaj francuski styl chłopczycy, którym wyróżnia się modelka i ikona mody! Caroline de Maigret - poznaj francuski styl chłopczycy, którym wyróżnia się modelka i ikona mody!