Takie buty noszą do letnich stylizacji. Zestawy Lewandowskiej i Krzan budzą kontrowersje

Na lato tylko sandały i klapki? Anna Lewandowska, Izabela Krzan i Dorota Gardias są zupełnie innego zdania. Gwiazdy do letnich stylizacji noszą buty, które już dawno schowałaś na dnie szafy. Odważysz się na podobny look? 

Takie buty noszą do letnich stylizacji. Zestawy Lewandowskiej i Krzan budzą kontrowersje
Izabela Krzan nosi nietypowe buty do letniej stylizacji Źródło: Instagram, autorka: Izabela Krzan (@izabellakrzan)

Gwiazdy uwielbiają przełamywać schematy i prowokować swoimi stylizacjami. W końcu w ten sposób znajdują się w centrum uwagi, na czym tak bardzo im zależy. Często takie modowe eksperymenty kończą się sporą kontrowersją. Nie inaczej było w tym przypadku.  

Anna Lewandowska, Izabela Krzan, Izabela Macudzińska i Dorota Gardias uzupełniły swoje letnie stylizacje... ciężkimi i masywnymi botkami, i natychmiast wywołały prawdziwe oburzenie na Instagramie. W końcu lato to pora roku, która kojarzy się z lekkością, przewiewnością i swobodą, a botki raczej nie pasują do tych kategorii. Czy takie zestawy były więc trafionym wyborem?  

Na widok stylizacji celebrytek odnosimy wrażenie, że wszystkie z nich czują się w takich kombinacjach doskonale. Czy nie o to właśnie chodzi w modzie?  

Anna Lewandowska łączy szorty ze sznurowanymi workerami

Anna Lewandowska ma słabość do streetwearu. Uwielbia nieoczywiste połączenia, lansowane w najsłynniejszych stolicach mody, które wynoszą jej stylizacje na wyższy poziom. Zainspirowana międzynarodową modą uliczną, postanowiła więc latem pójść o krok dalej, a letnie sandałki zamieniła na czarne, masywne workery. Anna Lewandowska zestawiła je w stylizacji z jeansowymi szortami i krótkim połyskującym topem, który idealnie wpisuje się w trendy inspirowane latami 2000.  

Ciężkie buty sprawiły, że stylizacja Anny Lewandowskiej zyskała rockowe oblicze i już wiemy, dlaczego zdecydowała się na właśnie taki model. W końcu w letnich trendach obuwniczych brakuje równie charakternego odpowiednika workerów, dlatego zamiast szukać alternatywy, Anna Lewandowska po prostu zdecydowała się na klasyka z jesiennych list bestsellerów.  

Jak jej wyszło? Cóż, Anna Lewandowska od dłuższego czasu eksperymentuje z nonszalanckim i ulicznym stylem, a to doświadczenie niewątpliwie przyczyniło się do tego, że trenerka dość umiejętnie ograła to kontrowersyjne połączenie. Taką stylizację widzimy już na wieczornych wypadach na miasto i na letnich festiwalach.  

Stylowe buntowniczki – tak ciężkie botki noszą Izabela Krzan i Izabela Macudzińska

Nie jest tajemnicą fakt, że sznurowane ciężkie buty z punkową duszą najlepiej dogadają się z godnymi sobie charakternymi elementami garderoby. I wcale nie musimy rezygnować z takich połączeń latem. Izabela Krzan pokazała, że gdy już znudzą nam się kolorowe i lekkie stylizacje, zawsze można wykorzystać pomysł pazurem.  

Prezenterka, gdy „upał zelżał”, nosiła modne spodnie cargo w zestawie z topem na ramiączkach, a całość uzupełniła dwoma ciekawymi akcentami: chustą na głowie i skórzanymi workerami. W takiej stylizacji Izabela Krzan zdaje się być przygotowana na wszystkie przygody, jakie niesie jej eksplorowanie dzikiej natury – co niewątpliwie czekało ją na Podlasiu.  

Na podobny, odważny look zdecydowała się też Izabela Macudzińska, która przecież nie mogła sobie odpuścić wzbudzenia kontrowersji. Celebrytka, podobnie jak Izabela Krzan, włożyła ciężkie trapery do spadochronowych bojówek, jednak całość ograła w charakterystyczny dla siebie kobiecy sposób. Przełamała militarny styl krótkim topem do kompletu, ale też kolorami. W odróżnieniu od Izabeli Krzan, Macudzińska postawiła na kremowy total look, który poza tym, że wyglądał gustownie, to na dodatek jest o wiele bardziej praktyczną opcją na letnie dni.  

Na punkcie tego wzoru już oszalały polskie celebrytki. Tego lata będziemy go nosić jak Macudzińska

Nietypowa letnia kombinacja z workerami w wydaniu Doroty Gardias

Zestawy na zasadzie stylizacyjnego kontrastu rządzą sezonowymi trendami, odkąd sięga pamięć. Nieco toporne botki mogą więc śmiało posłużyć latem jako uzupełnienie nawet najbardziej dziewczęcych kreacji na co dzień. Tak właśnie ubrała się Dorota Gardias i trzeba przyznać, że wyszło jej to świetnie. 

Dziennikarka beżowe workery zestawiła z białą koszulową sukienką, więc nie dość, że połączyła ciężki akcent z kobiecą lekkością, to do tej kombinacji dodała jeszcze szczyptę elegancji. Taką stylizacją Gardias pokazała, że można bawić się modą i tworzyć unikalne zestawienia, które odzwierciedlają naszą indywidualność i kreatywność. Najważniejsze jest to, by czuć się z tym komfortowo.  

Te botki będą idealnym uzupełnieniem letnich stylizacji

Tym wyróżnia się najmodniejszy top na lato 2023. Zwróć na niego uwagę i wyglądaj „cudnie” jak Kinga Rusin  Tym wyróżnia się najmodniejszy top na lato 2023. Zwróć na niego uwagę i wyglądaj „cudnie” jak Kinga Rusin Prezenterki śniadaniówek pokochały ten kolor. Podkreśla opaleniznę i pasuje każdemu Prezenterki śniadaniówek pokochały ten kolor. Podkreśla opaleniznę i pasuje każdemu