Tym razem to Lewandowska kopiuje Wieniawę? Kupiła sobie taką samą torebkę za 10 tysięcy. Wiemy, gdzie znaleźć podobną za grosze

Najpierw Julia Wieniawa, później Anna Lewandowska, a teraz Marina Łuczenko-Szczęsna. Polskie gwiazdy oszalały na punkcie torebki od Saint Laurent i jedna po drugiej chwali się nowym nabytkiem na Instagramie. Skąd ten zachwyt?  

Tym razem to Lewandowska kopiuje Wieniawę? Kupiła sobie taką samą torebkę za 10 tysięcy. Wiemy, gdzie znaleźć podobną za grosze
To nowa ulubiona torebka polskich celebrytek Źródło: Instagram, autorki: Anna Lewandowska i Julia Wieniawa

Dodatki z górnej półki to dla polskich celebrytek trofea, którymi udowadniają swój status czy wyrafinowany styl. Gdy tylko na horyzoncie pojawi się model zyskujący popularność, gwiazdy od razu szykują się na łowy, by nie zostać w tyle za koleżankami z branży. Tak było w przypadku torebki June Box Bag od Saint Laurent, z którą w ciągu tygodnia widziana była Julia Wieniawa, Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna. Skąd ten fenomen?  

Odkryj najcenniejsze znane marki odzieżowe, o których było i będzie głośno [LISTA]

„Torebka marzenie”. Celebrytki mają na jej punkcie obsesję

Najpierw pokazała się w niej Julia Wieniawa. Celebrytka podczas, jak to sama ujęła, “zwykłego dnia w Warszawie”, przechadzała się w totalnych basikach, którym luksusu dodawała właśnie ta luksusowa torebka. Chwilę po niej zdjęcie z tym samym dodatkiem opublikowała Anna Lewandowska. Wieniawa nie powstrzymała się, by skomentować wybór trenerki, pisząc z przekąsem: „Fajna torebka”. Teraz podobny komentarz obie gwiazdy powinny zostawić u Mariny Łuczenko-Szczęsnej, która jako ostatnia pochwaliła się na Instagramie torebką od Saint Laurent.  

Czym wyróżnia się ten nowy hit wśród celebrytek? Torebka June Box Bag od francuskiego domu mody Saint Laurent charakteryzuje się oryginalnym, kubełkowym kształtem. Pikowana faktura nadaje jej eleganckiego i bardziej wyrafinowanego charakteru. Ten model świetnie łączy casual z elegancją, a co najważniejsze – jest uniwersalna i pasuje do wszystkiego. Nic więc dziwnego, że polskie gwiazdy straciły dla niej głowę.  

Prawie 3 tys. na klapki? Kosmicznie drogie buty Janachowskiej i Rusin to już kultowy model. Identyczne znalazłyśmy za 74,99 zł

Ta torebka kosztuje fortunę. Wiemy, gdzie znaleźć podobną taniej

Choć pod zdjęciami polskich celebrytek wylała się fala zachwytu nad tą torebką, to niewiele pań może sobie na nią pozwolić. Jej cena w oficjalnym sklepie online Saint Laurent wynosi 2390 dolarów, co w przeliczeniu wynosi ponad 10 tysięcy złotych.  

Na szczęście podobne modele pikowanych torebek znaleźć można w tym sezonie w kolekcjach znanych sieciówkach i sklepów online. Dobra wiadomość jest taka, że ich zakup jest osiągalny dla większości z nas. Zamiast zostawiać krocie w butikach premium, możesz śmiało dać ponieść się zakupowemu szaleństwu na Domodi.pl i upolować torebkę identyczną do tej, którą noszą Wieniawa, Lewandowska i Łuczenko. Oczywiście za ułamek ceny modelu od Saint Laurent.  

Polacy przestają nosić błękitne jeansy. Zastąpią je spodnie w stylu Damiana Michałowskiego i Marcina Tyszki Polacy przestają nosić błękitne jeansy. Zastąpią je spodnie w stylu Damiana Michałowskiego i Marcina Tyszki Włóż te buty do sukienki, będziesz wyglądać „bosko”. Małgorzata Opczowska już dała się ponieść  Włóż te buty do sukienki, będziesz wyglądać „bosko”. Małgorzata Opczowska już dała się ponieść