Walentynkowy horoskop na luty 2021 - dowiedz się, co czeka Cię w miłości i finansach

Jesteś ciekawa, co jest zapisane w gwiazdach dla Twojego znaku w lutym? Odkryj wszystkie tajemnice z horoskopem Domodi! Przed Tobą wszystko, co musisz wiedzieć na temat miłości, pracy, finansów i nie tylko.

Walentynkowy horoskop na luty 2021 - dowiedz się, co czeka Cię w miłości i finansach

Wodnik - 20. stycznia do 18. lutego

W lutym będziesz uparty. Nikt nie zmusi cię do zrobienia rzeczy, na którą nie masz ochoty. Będziesz miał chwile, w których zapragniesz samotności i spokoju, aby odetchnąć od natłoku obowiązków w pracy, które przyniósł nowy rok. Wszystkie zadania wykonasz we własnym rytmie, zupełnie nie przejmując się osobami, które będą próbowały cię poganiać, czy wywierać na tobie presję. Weź się za porządki w sprawach finansowych, jeśli masz długi to zastanów się, jak mógłbyś je spłacić i upomnij się o to, co inni są ci winni. 

Z utęsknieniem czekasz na wiosnę, dlatego resztę zimowych wieczorów poświęcisz filmom i serialom. Natomiast im bliżej do wiosny, tym bardziej będą Cię kusić porządki w mieszkaniu!

Twoje życie uczuciowe będzie dość spokojne. Jedynie w drugiej połowie miesiąca możesz odczuć kłopoty w komunikacji z drugą połówką.

Jaka walentynkowa niespodzianka dla Wodnika?

Natura Wodnika jest bardzo optymistyczna, chciałby on nieustannie ulepszać świat. Zamiast wykwintnej kolacji zaproponuj mu wspólny spacer, jeśli weźmiecie na niego ze sobą psa ze schroniska, to Wodnik będzie zachwycony! W ten sposób zdecydowanie pogłębisz Waszą relację.

Ryby - 19. lutego do 20. marca

Chłód na dworze sprawi, że staniesz się prawdziwym domatorem. Jak nigdy docenisz spokojny wieczór spędzony pod kocem w towarzystwie ciekawej książki i gorącej herbaty z cytryną. Rok postanowiłeś zacząć ze zdrowym dystansem do spraw zawodowych. Nauczysz się czerpać radość z drobnych, codziennych przyjemności. Docenisz czas spędzony z rodziną i poczucie bezpieczeństwa, które w tym miesiącu cię nie opuści. Pamiętasz o swoim ogromnym hobby sprzed kilku lat? Spróbuj do niego wrócić, a zobaczysz ile satysfakcji potrafi ci dać.

W miłości bardzo spokojny miesiąc, będziesz dbać o ciepło, które bije z twojego domowego ogniska.

Jaka walentynkowa niespodzianka dla Ryb?

Ryby to urodzeni artyści! Każdą wolną chwilę najchętniej spędziłyby na obcowaniu ze sztuką. Swoje plany pokieruj tak, aby Wasza randka była bardzo kreatywna. Może jakieś warsztaty rękodzieła? Jeśli zdecydujesz się zabrać Ryby na kolację, wybierz warsztaty kulinarne! To będzie udany wieczór.

Baran - 21. marca do 19. kwietnia

W nowym roku zapragniesz nowości! Z ogromną chęcią i łatwością będziesz się uczyć nowych rzeczy oraz poznawać wiele nowych osób. Ten miesiąc upłynie ci pod znakiem sukcesu, w szczególności w zakresie współpracy z innymi osobami. Będziesz mistrzem spotkań biznesowych, co z pewnością nie umknie uwadze szefa podczas przyznawania premii lub rozmyślań komu należy się podwyżka. Nabierzesz optymizmu i pewności siebie. Pod koniec miesiąca mogą pojawić się ciekawe propozycje wyjazdu, który będzie wiązał się ze zdobyciem nowych doświadczeń. Dobrze to przemyśl zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

Nowe pasje i nowi znajomi przyniosą ci mnóstwo okazji do flirtu. Samotne Barany z łatwością poznają kogoś interesującego.

Jaka walentynkowa niespodzianka dla Barana?

Perfekcyjny w każdym calu Baran może mieć gotowy scenariusz na walentynki już od dawna. Ciężko będzie go przekonać, żeby porzucił swoje plany. Może się to udać, kiedy zaproponujesz wieczór pełen relaksu i maksymalnego rozpieszczenia. Barany uwielbiają czuć, że się o nie dba.

Byk - 20. kwietnia do 20. maja

Luty to dla ciebie udany miesiąc. Po ostatnich mocno zabieganych tygodniach znajdziesz w końcu czas, aby usiąść i wszystko podsumować. Podzielisz sprawy, które musisz zakończyć w tym miesiącu na te, które wymagają twojej szczególnej uwagi i na te, które wystarczy tylko doglądać. Uda ci się wszystko uporządkować i w spokoju czekać na wiosnę. Nie podejmuj ryzyka, to nie czas na szalone, spontaniczne decyzje. Skup się teraz na swoim zdrowiu, po intensywnych miesiącach przyda ci się w końcu odpowiednia dawka snu.

W miłości zechcesz poczuć znowu to magiczne “coś”. Uważaj jednak na internetowe randki, osoba, która cię zachwyci może okazać się w realu zupełnie inna.

Jaka walentynkowa niespodzianka dla Byka?

Idealne walentynki dla Byka? To takie, których nie będzie w stanie przewidzieć. Kolacja przy świecach, która odkryje przed nim nieznane smaki, drobne upominki i dozowanie atrakcji to scenariusz, który z pewnością przypadnie mu do gustu.

Bliźnięta - 21. maja do 21. czerwca

Cały miesiąc upłynie ci w spokojnej, chwilami wręcz melancholijnej atmosferze. Wieczorami chwycisz za rodzinny album i oddasz się wspomnieniom, uważaj bo nie obejdzie się bez łez radości, ale czasem też smutku, czy tęsknoty. Jednak ktoś z twoich bliskich doda ci siły i odwagi, w końcu poczujesz, że ze wszystkim sobie poradzisz, bo wiatr wieje w twoje żagle. Luty to dla ciebie czas miłych spotkań z ludźmi, zaproszeń i korzystnych propozycji. Bądź uważny, żeby niczego nie przegapić.

W twoim życiu uczuciowym nastąpi dobry moment na wyjaśnienie sporów i podjęcie trudnych negocjacji. Bądź cierpliwy i serdeczny, a wszystko ułoży się po twojej myśli.

Jaka walentynkowa niespodzianka dla Bliźniąt?

Nie szykuj wielkiej niespodzianki dla Bliźniąt! Nie lubią gdy cokolwiek odbywa się za ich plecami. Zamiast tego pozwól wylosować scenariusz Waszych idealnych walentynek. Niczym urodzony czarodziej wrzuć kilka pomysłów, spisanych na kartkach, do szklanej kuli albo kapelusza. Ten, który wylosuje Bliźniak, z pewnością okaże się magiczny.

Rak - 22. czerwca do 22. lipca

Porządki, przemyślenia i odpoczynek – tak upłynie ci luty. Nie wymagaj zbyt wiele od siebie, nie uzależniaj swoich decyzji od działania innych ludzi, a spędzisz miesiąc w bardzo dobrej formie. Szef obiecał ci awans? Jeszcze w tym miesiącu wrócicie do tego tematu i przedyskutujecie twój udział w różnych przedsięwzięciach.

Nie bądź zbyt rozmowny na temat swoich planów zawodowych, jakiś zazdrośnik w pracy może ubiec cię w drodze do sukcesu.

W miłości dość sprzyjający czas, jednak przez swoje roztargnienie możesz nie dostrzec sygnałów, które daje ci inna osoba.

Jaka walentynkowa niespodzianka dla Raka?

Walentynki to dla Raka wyjątkowy dzień w roku. Bardzo lubi spędzić go w intymnej atmosferze, w zaciszu swojego domu. Bukiet kwiatów, świece i wieczór tylko dla was? Rak będzie zachwycony!

Lew - 23. lipca do 23. sierpnia

W lutym będziesz w dobrym nastroju i żadne przeciwności nie wydadzą ci się straszne. Staniesz się też dobrym mediatorem i negocjatorem. Umowy, jakie zawrzesz z ludźmi, nawet te nieoficjalne, mogą okazać się ważniejsze, niż teraz przypuszczasz. Twoje sukcesy mogą skutkować niezłą premią, zastanów się na co wydałbyś taki dodatkowy zastrzyk gotówki. Miesiąc bardzo sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań. Więcej niż zwykle czasu poświęcisz na własne hobby. Nie odkładaj urzędowych spraw, załatw wszystko na początku miesiąca, później wpadniesz w wir wiosennych porządków i zabraknie ci czasu na papierkową robotę.

W lutym czeka cię wiele niezwykłych spotkań, które mogą zaowocować nieoczekiwanym rozkwitem uczuć. 

Jaka walentynkowa niespodzianka dla Lwa?

Lew lubi błyszczeć i być w centrum uwagi. W partnerze ponad wszystko ceni odwagę i pomysłowość. Idealna randka musi mu pokazać, że doskonale znasz jego pasje i zorganizowanie danej atrakcji zadało Ci wiele trudu. 

Panna - 24. sierpnia do 22. września

To dla ciebie bardzo ważny miesiąc. Zastanów się co chciałabyś Panno w tym roku osiągnąć. Poczujesz, że to już powoli czas na poważne plany, dlatego podsumujesz wszystkie swoje dotychczasowe osiągnięcia i zrobisz w swoim życiu miejsce na nowe “trofea”. Doskonale wykorzystasz swoje umiejętności i zalety oraz skupisz się na nowych pomysłach. Słuchaj swojej intuicji, niektórzy będą próbowali ingerować w twoje marzenia, ale zupełnie się nimi nie przejmuj i rób swoje. Jeśli poświęcisz wystarczająco dużo czasu i uwagi swoim sekretnym planom to wszystko ci się uda.

W miłości szalony czas! Partner będzie cię wspierał jak nigdy dotąd, a samotne Panny czeka mnóstwo nowych znajomości. Unikaj tylko publicznego komentowania cudzych wad, żeby nie zrobić nikomu przykrości.

Jaka walentynkowa niespodzianka dla Panny?

Panna pozwoli Ci przejąć inicjatywę. Będzie zachwycona, gdy poczuje się maksymalnie rozpieszczona. Wieczór rozpoczęty przygotowaną kąpielą z dużą ilością bąbelków, szampanem i truskawkami? Brzmi idealnie.

 

Waga - 23. września do 22. października

W lutym twoje wewnętrzne nastawienie i motywacja zaważą na tym, ile spraw uda ci się zakończyć z powodzeniem. Niestety w tym miesiącu będzie znacznie mniej nowych wyzwań i w końcu będziesz musiał zmierzyć się z zadaniami, które rozpocząłeś kilka miesięcy temu, warto je teraz doprowadzić do finału. Konsekwencja ci się opłaci, ale nie dziel się z każdą napotkaną osobą swoimi planami. Szczerym okiem popatrz na swoje poczynania, dostaniesz teraz szansę dostrzeżenia błędów, które wcześniej przeoczyłeś i z łatwością ocenisz co ci się opłaci, a co już należy odpuścić. Najwyższy czas pozbyć się ze swojego życia osób, które nie są warte twojej uwagi. Gdy już się z tym wszystkim uporasz będziesz mógł w święta odpocząć w rodzinnej atmosferze.

Po przeprowadzonych porządkach w swoim życiu, znajdziesz miejsce na nowe osoby, uczucia. Wyczekuj niesamowitych spotkań, które przyniesie ten miesiąc.

Jaka walentynkowa niespodzianka dla Wagi?

Wagi umieją cieszyć się z drobnych gestów. Będą zachwycone samym faktem, że pamiętaliście o walentynkach i włożyliście trud w przygotowanie jakiejś niespodzianki. Entuzjazm tego znaku sprawi, że walentynkowy wieczór w każdej scenerii będzie doskonały.

Skorpion - 23. października do 21. listopada

Luty to dla ciebie czas weryfikacji swoich noworocznych planów, bardzo zacznie ci zależeć na uznaniu i nagrodach. Dlatego zajmiesz się teraz kończeniem już rozpoczętych spraw i zdecydowanie skupisz się na pracy. Twoim celem będzie wykazanie się przed szefostwem i zdobycie uznania wśród swoich współpracowników. Twoje sprawy finansowe będą się miały bardzo dobrze. Dostałeś nieoczekiwany zastrzyk gotówki? Przemyśl, jak dobrze go wykorzystać.

Pamiętaj, żeby znaleźć czas na odpoczynek i chwilę tylko dla siebie, dobra książka to idealny pomysł na wieczór.

W miłości szczęście ci sprzyja! Udana randka doda ci optymizmu i sprawi, że z entuzjazmem otworzysz się na okazje, które stają na twojej drodze.

Jaka walentynkowa niespodzianka dla Skorpiona?

Zapomnij o spędzeniu walentynek w domu, z serialem czy filmem, to może się skończyć awanturą. Zamiast tego zaplanuj coś klasycznego jak romantyczna kolacja, czy wycieczka do miejsca waszej pierwszej randki. Skorpion musi poczuć, że wiesz o co chodzi w dniu zakochanych.

Strzelec - 22. listopada do 21. grudnia

Luty to dla Ciebie miesiąc sukcesów. Nie wahaj się podejmować odważnych decyzji osobistych i bądź sprawiedliwy. Szybko okaże się że w ten sposób możesz wykorzystać najlepsze możliwości i odkryć błędy, jakie stały ci na przeszkodzie. Wykorzystaj zaproszenia i wybierz się do krewnych lub przyjaciół, których dawno nie widziałeś. Wspólny spacer dobrze wpłynie na wasze relacje, a trochę ruchu nie zaszkodzi zdrowiu.

Nie zabraknie cię tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i można swobodnie podyskutować z innymi ludźmi. Samotne Strzelce mogą w ten sposób spotkać swoją drugą połowę.

Jaka walentynkowa niespodzianka dla Strzelca?

Strzelec nie lubi nudy, dlatego nie zadowoli go pudełko czekoladek czy bukiet kwiatów. Zabierz go w miejsce, które pobudzi jego wyobraźnię - doskonale się do tego nada galeria sztuki czy teatr. Strzelec będzie mógł się wystroić co będzie dla niego dodatkowym atutem całej atrakcji.

Koziorożec - 22. grudnia do 19. stycznia

Porządki w twoim życiu już zrobione! Poczujesz teraz przypływ niesamowitej dawki energii, wiele spraw ruszy z kopyta. Miesiąc upłynie ci na kontaktach z przyjaciółmi i rodziną. Zweryfikujesz plany na ten rok. Współpracownicy cenią twoje zdanie i często będą chcieli poznać twoją opinię. Uważaj na osoby, które pod przykrywką życzliwości chcą zadbać jedynie o swoje interesy. W twoim życiu zapanuje spokój, podejmiesz właściwe decyzje i oddasz się spokojnemu oczekiwaniu na wiosnę.

W miłości nie podejmuj pochopnych decyzji. Podobnie jak w pracy, nie każdy kto okaże ci zainteresowanie będzie miał wobec ciebie dobre zamiary. Zanim cokolwiek postanowisz daj sobie czas na ochłonięcie i przemyślenie tematu.

Jaka walentynkowa niespodzianka dla Koziorożca?

Koziorożec to realista, rzadko zakłada różowe okulary. Dlatego komercyjne walentynki to dla niego kiepski pomysł. Zaproponuj mu zrobienie wspólnie czegoś, co przyczyni się do ważnych dla Was spraw. Taka randka z pewnością was zbliży.

Fasony ubrań slim fit i regular fit  w męskiej garderobie – czym się różnią i co charakteryzuje? Fasony ubrań slim fit i regular fit w męskiej garderobie – czym się różnią i co charakteryzuje? Roller do twarzy – urodowy przebój, który pokochały influencerki. Co powinnaś o nim wiedzieć? Roller do twarzy – urodowy przebój, który pokochały influencerki. Co powinnaś o nim wiedzieć?