Wiosna 2021 w Domodi. Trendy na ten sezon wybiera blogerka Ania Mirończuk z Haaapyeverafter

W ramach naszej akcji specjalnej Wiosna 2021 prosimy interesujące zdaniem redakcji influencerki o wybór najważniejszych trendów na nadchodzący sezon. Jakie wiosenne hity już teraz znalazły się w ich garderobach? Czym się inspirują? Jako pierwsza swoje typy na wiosnę 2021 zaprezentuje Anna Mirończuk z Instagrama haaapyeverafter.

Wiosna 2021 w Domodi. Trendy na ten sezon wybiera blogerka Ania Mirończuk z Haaapyeverafter

Anna Mirończuk: zawodowa elegancja

Anna Mirończuk z wykształcenia jest filologiem angielskim, ale na co dzień zajmuje się nie tylko nauczaniem języka, ale też... blogowaniem. Swoje konto instagramowe >>@haaapyeverafter<< rozwijam od około 2 lat. Zamieszcza na nim posty głównie dotyczące mody i podróży, bez trudu łącząc te dwa uwielbiane przez siebie tematy na postach z modnymi stylizacjami sfotografowanymi na tle wartych odwiedzenia miejsc w Polsce i na świecie. Z racji swojego zawodu Anna stawia przede wszystkim na elegancki, klasyczny styl, ale często przełamuje go elementami sportowymi, bo jak sama mówi, ceni sobie komfort. Najbliższy Ani jest francuski szyk, dlatego w jej stylizacjach można zauważyć wiele nawiązań do Paryża. Nie inaczej jest z dwoma stylizacjami, które najlepiej oddają ulubione wiosenne trendy Ani.

Wybór trendów na wiosnę 2021 według Ani Mirończuk

„Wiosna to powiew świeżości, także w mojej garderobie, dlatego w tym czasie zakładam zdecydowanie więcej jasnych i pastelowych odcieni” mówi Ania Mirończuk. W jej garderobie nigdy nie brakuje płaszczy, które są na tyle klasycznym elementem, że powracają w różnych wydaniach w każdym sezonie. Ostatnio blogerka przepada za modnym lookiem monochromatycznym. Jak sama przyznaje, szybko stała się fanką jego biało-beżowej wersji. Co według Ani zasługuje na szczególną uwagę wiosną 2021? „Plaszcz oversize! W połączeniu z białymi spodniami i sznurowanymi botkami na obcasie jest bardzo elegancki, ale nie nudny, bo przełamany odrobiną luzu i nonszalancji”. Podobnie możesz się ubrać do pracy czy na wiosenny spacer.

Kolejny hit wiosny 2021 według Ani Mironczuk? Jasny trench! Według blogerki prezentuje się ciekawie zwłaszcza z sukienką midi. W stylizacji Ani pojawia się pastelowa szmizjerka w grochy, które w tym sezonie znów powracają (zwłaszcza w połączeniu z kolorem baby blue!). Całość uzupełniają białe botki, które optycznie nie skracają sylwetki, a do tego świetnie współgrają kolorystycznie zarówno z sukienką, jak i z trenchem. Dodatek w postaci szalenie modnej torebki baguette nadaje stylizacji francuskiego szyku i retro klimatu. Takie stylizacje sprawdzą się zarówno do pracy, na kawę z koleżanką czy też miejski spacer.

Wiosenne bestsellery w Domodi. Zobacz największe hity tego sezonu w najlepszych cenach! Wiosenne bestsellery w Domodi. Zobacz największe hity tego sezonu w najlepszych cenach! Jak dobrać podkład do typu cery i swojej karnacji? [Kompleksowy poradnik] Jak dobrać podkład do typu cery i swojej karnacji? [Kompleksowy poradnik]