Wiosna 2021 w Domodi. Trendy na ten sezon wybiera blogerka Zuzanna Kosek

W ramach naszej akcji specjalnej Wiosna 2021 podpytujemy blogerki i Instagramerki o to, jakie trendy typują na największe hity sezonu. Na co stawia Zuzanna Kosek? Oto najważniejsze jej zdaniem modowe zjawiska nadchodzące sezonu, zilustrowane przygotowaną przez nią stylizacją.

Wiosna 2021 w Domodi. Trendy na ten sezon wybiera blogerka Zuzanna Kosek

Zuzanna Kosek: z miłości do mody

Zuzanna Kosek na co dzień jest licealistką, ale znajduje czas nie tylko na pilną naukę, ale też swoją największą pasję: modę. Prowadzi profil na Instagramie >>@z.kosek<<, który w tej chwili obserwuje ponad 21 tysięcy followersów. Zuza dzieli się na nim pomysłami na stylizacje i nietypowe sesje zdjęciowe, a także na przykład relacjami z  eventów. Sama stwierdza, że chętnie „gada o kosmetykach i o codziennym życiu!”. Została wyróżniona nie tylko przez Domodi - Zuza Kosek jest ambasadorką marek HiHybrid i Day Up. Nam odpowiedziała o tym, jakie trendy typuje na hity wiosny 2021

Wybór trendów na wiosnę 2021 według Zuzy Kosek

Według Zuzy Kosek wiosna to przede wszystkim powrót do życia. Dotyczy to również mody! Sama mówi, że „po ponurych miesiącach wreszcie decyduje się wtedy dodać trochę koloru do swoich stonowanych na ogół stylizacji”. Instagramerka zauważa, że nawet w sieciówkach możemy się wiosną poczuć jak na końcu tęczy - w końcu królują w nich ubrania w wielu pięknych i lansowanych na wybiegach kolorach. Jak oswoić ten trend? Zuza radzi zacząć od chociaż jednego elementu o soczystej barwie, która doda charakteru całej stylizacji. W jej przypadku jest to słoneczny żółty, czyli kolor wytypowany przez Instytut Pantone jako kolor roku 2021.

Co jeszcze będzie modne tej wiosny oprócz kolorów? „W mojej szafie zaczynają dominować kwieciste wzory, najczęściej na spódnicach” mówi Zuza Kosek. Podkreśla też, że do łask wracają w tym sezonie fasony mini. Sama chętnie po nie sięga, ale zawsze stara się przy tym pamiętać o harmonii. „Jeżeli zakładam krótką spódniczkę, to raczej nie odsłaniam dekoltu” tłumaczy. W przypadku stylizacji, którą możesz zobaczyć w naszym artykule, Zuza zrównoważyła mini trenczem oversize. Naszym zdaniem to idealne połączenie!

Najmodniejsze sukienki na wesele 2021 - przegląd trendów i propozycje stylizacji weselnych! Najmodniejsze sukienki na wesele 2021 - przegląd trendów i propozycje stylizacji weselnych! Kosmetyki wielofunkcyjne - urodowy hit nie tylko dla minimalistek. Co warto mieć w kosmetyczce? Kosmetyki wielofunkcyjne - urodowy hit nie tylko dla minimalistek. Co warto mieć w kosmetyczce?