Włóż tę bluzkę, a twoje stylizacje nabiorą wyrazu. Takie noszą Cichopek i Gessler

Biały T-shirt to absolutny must have w szafie każdej kobiety, ale czy jest niezastąpiony? Wiosną 2023 gwiazdy znalazły dla niego alternatywę, która jest równie uniwersalna, a przy tym szalenie kobieca. Przez jeden detal mamy do niego absolutną słabość.  

Biały prosty T-shirt to baza wielu stylizacji bez względu na porę roku i absolutny must have każdego sezonu. Gdybyśmy zajrzały do szaf stu przypadkowych kobiet, z pewnością znalazłybyśmy u nich gładką białą koszulkę na szczycie stosu ubrań. I właśnie dlatego wiosną 2023 warto rozglądać się za alternatywą, która będzie równie uniwersalna i ponadczasowa, a jednocześnie doda stylizacjom modowego twista i wyróżni cię na tle innych.

W nadchodzących miesiącach modną konkurencję dla prostych T-shirtów będzie stanowiła bluzka ze stylowym akcentem, który przywodzi nam na myśl tancerki flamenco na ulicach Barcelony, a zarazem romantyczne stroje bohaterek serialu „Bridgertonowie”. Takie modele mają już w szafie Katarzyna Cichopek i Magda Gessler.

Katarzyna Cichopek promienieje w romantycznej bluzce

Katarzyna Cichopek już na dobre poczuła wiosnę, więc postanowiła wprowadzić do szafy nieco hiszpańskiej, elektryzującej kobiecości. Ostatnio na planie „Pytanie na śniadanie” pojawiła się w bluzce, którą już za chwilę będą nosiły wszystkie kobiety ceniące sobie dobry styl. To biały T-shirt, który wzbogacony strojnymi falbanami na rękawach od razu zyskuje wyrazu.  

Będzie on świetną alternatywą, jeśli znudziły ci się już proste koszulki, ale wciąż chcesz utrzymać swoje stylizacje w minimalistycznym klimacie. Bluzka w stylu Katarzyny Cichopek nie ma nic wspólnego z nudą, a jednocześnie jest na tyle prosta, by można ją było nosić non stop. Gwiazda TVP potraktowała ją w bardzo swobodny sposób i zestawiła z pomarańczowymi eleganckimi spodniami.  

To wiosenne oblicze bluzki z falbanami to tylko jedno z wielu. Może ona bowiem przybierać bardziej elegancki lub typowo miejski charakter. Efekt zależy od tego, z czym ją zestawisz, a możesz praktycznie ze wszystkim.

Szukasz alternatywy dla sukienki? Zainspiruj się stylem Katarzyny Cichopek

Kolorowy ptak polskiego show-biznesu schodzi na ziemię? Tak Magda Gessler nosi bluzkę z falbanami

Magda Gessler przy każdej możliwej okazji wykorzystuje barwne i wyraziste ubrania zgodne z jej hiszpańskim temperamentem. Tym razem jednak zdecydowała się na coś bardziej stonowanego. Nie oznacza to jednak, że zrezygnowała z kobiecych akcentów, do których ewidentnie ma ogromną słabość.  

Restauratorka, nawet wkładając prostą bluzkę, musi zrobić efekt „wow” – to już leży w DNA jej stylu. Dlatego Gessler zdecydowała się na gładki beżowy model zdobiony eleganckimi falbanami na rękawach. Taka bluzka w odróżnieniu od klasycznego białego T-shirtu nie jest bazą stylizacji, a jej elementem charakterystycznym, którzy przyciąga spojrzenia i hipnotyzuje. Możesz więc śmiało zestawić ją nawet z legginsami na wzór Gessler, a i tak wyczarujesz gustowny i przede wszystkim wygodny look.

Zobacz inne modne bluzki z falbanami na Domodi.pl

Wesele 2023 – trendy. Ubrania, fryzury, dodatki na przyjęcie weselne. Sprawdź kompleksowy przewodnik Wesele 2023 – trendy. Ubrania, fryzury, dodatki na przyjęcie weselne. Sprawdź kompleksowy przewodnik Monika Olejnik nosi pikowaną kurtkę. Ten hit wiosny upolujesz teraz za grosze Monika Olejnik nosi pikowaną kurtkę. Ten hit wiosny upolujesz teraz za grosze