Wybór projektantów: damski garnitur

Ktoś kto utrzymuje, że kobieta w garniturze nie może być seksowna i kobieca jest w dużym błędzie. Udowodnili to chociażby projektanci mody prezentując w swoich jesienno-zimowych kolekcjach szereg przykładów na obalenie tego twierdzenia. Wszystko bowiem zależy od kroju garnituru i oczywiście tego z czym go ubierzemy. Z resztą zobaczcie same jak proponują nosić go sami projektanci!

Wybór projektantów: damski garnitur

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

Co projektant to kompletnie inna koncepcja a propos damskiego garnituru. Dom mody Chloe zaproponował zestaw w drobną, ale tez delikatną kratkę składający się z wyrazistej marynarki oraz lekko poszerzanych spodni. Duże klapy wspaniale kontrastują z bardzo kobiecym dekoltem oraz zaznaczeniem talii paskiem. Podobnie do sprawy podeszła z resztą Stella McCartney prezentując wełniany, oversizowy z bardzo seksownym wycięciem. Zdecydowanie bardziej grzeczna wersja i w stylu retro pojawiła się w kolekcji takich domów mody jak Prada czy Gucci. Nieco bardziej tradycyjnym podejściem do garnituru mogłi się natomiasto pochwalić projektanci od Raplh Lauren oraz Diane von Furstenberg.

Od Was zależy które oblicze damskiego najbardziej pasuje do preferowanego przez Was stylu. Zainspirujcie się lookami z wybiegów i koniecznie sprawcie sobie niezwykle modny w tym sezonie damski garnitur!

Damski garnitur według blogerki

Damskie garnitury w Domodi!

Cukierkowe kreacje na studniówkę Cukierkowe kreacje na studniówkę Jak nosić ubrania w stylu brytyjskim? Jak nosić ubrania w stylu brytyjskim?