Zawadzka i Cichopek w tej samej sukience. Kosztuje 990 zł, ale wiemy, gdzie identyczne kupisz o wiele taniej

Co łączy Katarzynę Cichopek i Marcelinę Zawadzką? Obie kojarzymy z pracy w telewizji, obie też budzą zainteresowanie Polek swoimi outfitami. Chociaż na pierwszy rzut oka styl celebrytek zdecydowanie się różni, ostatnie pokazały się na Instagramie… w tej samej sukience. Na ten model wydasz fortunę – aż 990 zł. Na szczęście wiemy, gdzie niemal identyczną znaleźć za kilkakrotnie mniejszą sumę.

Zawadzka i Cichopek w tej samej sukience. Kosztuje 990 zł, ale wiemy, gdzie identyczne kupisz o wiele taniej

źródło: Instagram.com, autor: @katarzynacichopek, @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka, wcześniej znana widzom TVP jako prowadząca „Pytanie na śniadanie”, zakończyła swoją przygodę z formatem w 2020 roku. Niewiele później na ekranie mogliśmy oglądać Katarzynę Cichopek, wcześniej kojarzoną przede wszystkim z rolą Kingi Zduńskiej w „M jak miłość”. Celebrytki minęły się więc na telewizyjnym korytarzu, ale najwidoczniej podpatrują swoje stylizacyjne pomysły na Instagramie. Chociaż różnią się typem sylwetki i stylem, w ich szafach można znaleźć podobne elementy.
Ostatnio, w odstępie dwóch tygodni, Marcelina Zawadzka i Katarzyna Cichopek umieściły na swoich profilach zdjęcia w identycznej sukience. Model pochodzi z kolekcji jednej z nowych, polskich marek premium. Cena? 990 zł. Sprawdź, która z celebrytek wybrała lepszy pomysł na „ogranie” cennej kreacji i… gdzie możesz kupić podobną sukienkę za mniej niż 150 zł.

„Londyńska” stylizacja Katarzyny Cichopek. Z czym gwiazda TVP połączyła kwiecistą sukienkę?

Odkąd Katarzyna Cichopek prowadzi „Pytanie na śniadanie” bezustannie cieszy się zainteresowaniem paparazzi, ale też rosnącej liczby obserwatorów na Instagramie. Teraz, częściej niż kiedykolwiek, eksperymentuje też z ubraniami i, jak podkreślają złośliwi w komentarzach, zdarza jej się też sporo na nie wydać. Podczas pobytu w Londynie, gwiazda postanowiła włożyć uszytą z kwiecistej wiskozy sukienkę za 990 zł. Elegancką kreację uzupełniła, dość przekornie, ciężkimi botkami motocyklowymi. 

Marcelina Zawadzka w retro odsłonie. Zobacz, jak celebrytka wystylizowała sukienkę w kwiaty

Nieco później od Katarzyny Cichopek, dość drogą sukienkę w kwiaty postanowiła włożyć Marcelina Zawadzka. Mierząca 180 cm wzrostu i słynąca z wyjątkowo długich nóg celebrytka wygląda w tym modelu perfekcyjnie. Zainspirowana wzorem jak ze starych, angielskich tapet, stylizacji postanowiła nadać charakteru retro. W roli dodatków pojawiły się tu więc kalosze od Chanel i okulary z białymi ramkami. Nie przypadkowe jest też miejsce, w którym Zawadzka sfotografowała swój look – wnętrze samochodu vintage idealnie podkreśla jego vibe. 

Tania sukienka w stylu Cichopek i Zawadzkiej. Gdzie kupić model w kwiaty za mniej niż 150 zł?

Która ze stylizacji do ciebie bardziej przemawia? Oceń to sama, a jeśli chcesz wymyślić własny sposób na wystylizowanie drapowanej sukienki w róże, nie musisz wydawać niemal tysiąca złotych. Takie modele znajdziesz w wielu sklepach w zdecydowanie niższej cenie. Nie wierzysz? Sprawdź selekcję produktów, które znajdziesz poniżej – to modne sukienki w kwiaty, które w niczym nie ustępują modelowi, na który zdecydowały się Cichopek i Zawadzka.

Interesujesz się trendami w modzie? Sprawdź też:

Nowa moda na Instagramie – znane „jesieniary" robią sobie sesje na farmach dyniowych. Zobacz stylówki Wendzikowskiej i Bomby Nowa moda na Instagramie – znane „jesieniary" robią sobie sesje na farmach dyniowych. Zobacz stylówki Wendzikowskiej i Bomby Najpierw Jennifer Lopez, teraz Dorota Gardias. Te botki noszą stylowe kobiety na całym świecie. Kupisz je za 100 zł Najpierw Jennifer Lopez, teraz Dorota Gardias. Te botki noszą stylowe kobiety na całym świecie. Kupisz je za 100 zł