1. Strona główna
  2. Akcesoria i dodatki
  3. Okulary damskie
  4. Okulary przeciwsłoneczne damskie
  5. Dodatki damskie

Okulary PRIUS PR 39 S eOkulary

Cena: 23,90 zł
Produkt niedostępny w sklepie

Szczegóły produktu

Kategoria:
okulary przeciwsłoneczne damskie

Przystające do twarzy okulary polaryzacyjne dla kobiet do codziennej ochrony przed słońcem i odblaskami. Profilowane okulary przeciwsłoneczne Prius 39 S w czarnej, miejscami prześwitującej oprawce. W miejscach gdzie okulary prześwitują widzimy wzorek w kropelki rozchlapanej farby srebrnego koloru. Okulary z wyrazistą oprawką zakrywają oczy i część twarzy. Model ten posiada pięknie zdobione zauszniki połyskującym kwadratem w srebrnym kolorze.
Okulary z cieniowaną soczewką nadają się do użytku nie tylko w pełnym słońcu. Można je stosować w cieniu podczas wypraw do lasu lub spacerując po mieście między blokami. Cieniowane soczewki najmniej przyciemniają obraz pod nogami, a najbardziej w górnej części soczewki.
Ochrona oczu: Filtr UV 400 Produkt posiada Atest CE Zgodność z normą PN-EN 1836+A1:2009P: "Ochrona indywidualna oczu - Okulary i filtry chroniące przed olśnieniem słonecznym...".
Kategoria przyciemnienia(w skali 0-4): Kat. 3 - do stosowania na intensywne światło słoneczne, ograniczenie napływu światła 82-92% (przepuszczalność 8-18%)