Biustonosz
Biustonosz elegancki
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz elegancki Triumph
70C | 70D | 70E | 70F | 75C | 75E | 75F | 80E | 80F | 85F | 90B
Biustonosz
Biggi - Biustonosz
100B | 100C | 100D | 100E | 100F | 70D | 70E | 70F | 70G | 75B | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 75H | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 80G | 80H | 85B | 85C | 85E | 85F | 85G | 85H | 90B | 90C | 90D | 90E | 90F | 90G | 95B | 95C | 95D | 95E | 95F | 95G
Biustonosz koronkowy
Biustonosz na lato Triumph
Biustonosz elegancki z haftami
Biustonosz
Biustonosz z koronką BOSS
75C
Biustonosz koronkowy
Biustonosz Gaia
Biustonosz z haftem
Biustonosz elegancki
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz w kwiaty
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz elegancki
Biustonosz elegancki Gorteks
70D | 70E | 70F | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 75H | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 80G | 80H | 85B | 85C | 85D | 85E | 85F | 85G | 90B | 90C | 90D | 90E | 90F | 95B | 95C | 95D | 95E
Biustonosz z haftem Gorteks
70C | 70D | 70E | 70F | 75B | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 85B | 85C | 85D | 85E | 90B | 90C | 90D | 95B | 95C
Gorteks - Biustonosz
70C | 70D | 70E | 70F | 75B | 75C | 75D | 75E | 80B | 80C | 80D | 85B | 85C
Biustonosz koronkowy Gorteks
70D | 70E | 70F | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 75H | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 80G | 80H | 85B | 85C | 85D | 85E | 85F | 85G | 90B | 90C | 90D | 90E | 90F | 95B | 95C | 95D | 95E
Gorteks - Biustonosz
36 | 38 | 40 | 42
Biustonosz z haftem bez wzorów Gorteks
70C | 70D | 70E | 70F | 75B | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 85B | 85C | 85D | 85E | 90B | 90C | 90D | 95B | 95C
Biustonosz elegancki Gorteks
70D | 70E | 70F | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 75H | 75I | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 80G | 80H | 85B | 85C | 85D | 85E | 85F | 85G | 85I | 90B | 90C | 90D | 90E | 90F | 95B | 95D | 95E
Biustonosz elegancki Gorteks
70D | 70E | 70F | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 75H | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 80G | 80H | 85B | 85C | 85D | 85E | 85F | 85G | 90B | 90C | 90D | 90E | 90F | 95B | 95C | 95D | 95E
Biustonosz koronkowy Gorteks
70D | 70E | 70F | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 75H | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 80G | 80H | 85B | 85C | 85D | 85E | 85F | 85G | 90B | 90C | 90D | 90E | 90F | 95B | 95C | 95D | 95E
Biustonosz koronkowy elegancki Gorteks
70D | 70E | 70F | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 75H | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 80H | 85E | 90E
Biustonosz bez wzorów Gorteks
36 | 38 | 40 | 42
Biustonosz Gorteks
70B | 70C | 70D | 70E | 70F | 75B | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 85B | 85C | 85D | 85E | 90B | 90C | 90D | 95B | 95C
Biustonosz
Biustonosz
Triumph - Biustonosz casual
Biustonosz casual
Biustonosz klasyczny Triumph
Triumph - Biustonosz koronkowy elegancki
Biustonosz
Biustonosz casualowy
Triumph - Biustonosz
Biustonosz gładki
Biustonosz elegancki Esotiq
Biustonosz elegancki koronkowy
Gorsenia - Biustonosz bez wzorów
Biustonosz koronkowy Sawren
Ava - Biustonosz elegancki
Biustonosz koronkowy Kinga
Biustonosz elegancki Gaia
Biustonosz elegancki Gorsenia
Biustonosz elegancki bez wzorów Ava
Biustonosz elegancki bez wzorów Gorsenia
Biustonosz casual Sawren
Biustonosz z koronką Gaia
Biustonosz z haftem Ava
Biustonosz z haftem Wies-Mann
Biustonosz koronkowy Ava
Biustonosz elegancki Kinga
Biustonosz z haftami Ava
Biustonosz bez wzorów Sawren
Biustonosz elegancki
Biustonosz elegancki PariPari
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95C | 95D
Biustonosz z haftem PariPari
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95D
Biustonosz PariPari
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 95C | 95D
Biustonosz elegancki koronkowy Gaia
Biustonosz PariPari
100B | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95D
Biustonosz elegancki
Biustonosz casual Wies-MANN
Biustonosz Mefemi
Biustonosz elegancki
Triumph - Biustonosz elegancki
70D | 70E | 75B | 75C | 75D | 75E | 75F | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 85B | 85C | 85D | 85E | 85F | 90C | 90D
Biustonosz z haftami PariPari
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80G | 85E | 85F | 90D | 95C | 95D
PariPari - Biustonosz koronkowy
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95C | 95D
Biustonosz
Biustonosz elegancki PariPari
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95C | 95D
Biustonosz PariPari
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95C | 95D
Biustonosz
Biustonosz elegancki PariPari
100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 85F | 90D | 90E | 95D
Biustonosz z koronką PariPari
100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95C | 95D
Biustonosz koronkowy PariPari
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95C | 95D
Biustonosz z koronką elegancki PariPari
100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95C | 95D
Biustonosz z koronką
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz
Biustonosz PariPari
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95C | 95D
Biustonosz gładki
PariPari - Biustonosz casualowy na lato
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95C | 95D
Biustonosz
PariPari - Biustonosz elegancki
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95C | 95D
Biustonosz koronkowy PariPari
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 95C | 95D
Biustonosz Sawren
Biustonosz z haftem
Biustonosz elegancki
Biustonosz na wiosnę Chantelle
85E | 90F | 95C | 95D | 95E | 95F
Chantelle - Biustonosz na jesień
85G | 90D | 90G
Biustonosz z koronką PariPari
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85E | 85F | 90D | 90E | 95C | 95D
Biustonosz Unikat
75B | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 75H | 75I | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 80G | 80H | 85B | 85C | 85D | 85E | 85F | 85G | 90C | 90D | 90E | 90F | 95C | 95D | 95E
Biustonosz koronkowy Vena
Biustonosz z haftami
Biustonosz koronkowy Mefemi
Vena - Biustonosz z haftem
Biustonosz
Biustonosz gładki PariPari
100B | 100C | 105B | 75G | 75H | 80F | 80G | 85F | 90D | 90E | 95C | 95D
Biustonosz
Biustonosz casualowy w stylu klasycznym Ysabel Mora
Każda kobieta wie, jak ważne jest, by jej biust wyglądał pięknie, dlatego biustonosze damskie zajmują szczególne miejsce w naszych garderobach. To one potrafią w pełni wyeksponować kobiece walory i dodawać pewności siebie. Wymarzone modele w różnych przedziałach cenowych znajdziesz na Domodi.pl. Możesz postawić na kobiecy, subtelny stanik koronkowy albo wybrać gładki basic w sam raz do noszenia pod białym t-shirtem czy koszulą. Ponadczasowym hitem są biustonosze bardotki – idealne zarówno na co dzień, jak i na wieczór do sukienki z dekoltem. A jeśli żyjesz aktywnie i nosisz się na sportowo, sprawdź dostępne na Domodi.pl biustonosze sportowe topowych marek uwielbianych przez amatorki fitnessu, biegania czy crossfitu!
Jedno jest pewne: na Domodi.pl każda kobieta, niezależnie od rozmiaru, stylu życia i ubierania się znajdzie stanik idealny. Czarny? Czerwony? W bieli lub pudrowym różu? Z eterycznej koronki czy elastycznej mikrofibry? Sprawdź stylowe i komfortowe biustonosze damskie na Domodi.pl i znajdź model, który perfekcyjnie trafia w Twój gust! Do wyboru masz tysiące oryginalnych propozycji w świetnych cenach.

Biustonosze damskie – najpiękniejsze modele znajdziesz na Domodi.pl
Nie jest tajemnicą, że moda zaczyna się pod ubraniem, a odpowiednio dobrany biustonosz może dodać pewności siebie i sprawić, że poczujemy się seksownie i komfortowo. Niezależnie od tego, czy stanik traktujesz jak element stylizacji, czy należysz do teamu no-bra, wiesz, że właściwie dopasowany da uczucie drugiej skóry, podtrzyma biust, zapewni swobodę ruchów, a nawet odciąży kręgosłup i pomoże utrzymać wyprostowaną postawę ciała.
Biustonosze damskie – najpiękniejsze modele znajdziesz na Domodi.pl
Nie jest tajemnicą, że moda zaczyna się pod ubraniem, a odpowiednio dobrany biustonosz może dodać pewności siebie i sprawić, że poczujemy się seksownie i komfortowo. Niezależnie od tego, czy stanik traktujesz jak element stylizacji, czy należysz do teamu no-bra, wiesz, że właściwie dopasowany da uczucie drugiej skóry, podtrzyma biust, zapewni swobodę ruchów, a nawet odciąży kręgosłup i pomoże utrzymać wyprostowaną postawę ciała.
Piękny, kobiecy biustonosz to wymarzony prezent od siebie dla siebie, a często również – niezbędna baza Twoich outfitów. Warto więc starannie przemyśleć wybór tego elementu garderoby i postawić nie tylko na świetny design, ale przede wszystkim na jakość,
Nie ma znaczenia, czy przymierzasz się do zakupu biustonosza push-up, z fiszbinami lub miękkiego, sprawdź wybór w najlepszym miejscu: na Domodi.pl/ Biustonosze damskie w naszym serwisie to tysiące oryginalnych modeli od topowych marek bieliźniarskich, modowych, sportowych i premium.** Znajdziesz tu koronkowe małe dzieła sztuki, praktyczne biustonosze basic, których nie może zabraknąć w kobiecej garderobie oraz bieliznę w sam raz na trening siłowy. Jak wybrać biustonosz idealny?
Jaki biustonosz wybrać? Znajdź wymarzone biustonosze na co dzień i na wyjątkowe okazje
Chociaż przy wyborze biustonosza najczęściej kierujemy się własnym gustem, są kwestie, które warto wziąć pod uwagę, by zadbać o swój komfort i wygodę.
Przede wszystkim – rozmiar. Odpowiednio dobrany stanik musi dokładnie przylegać pod biustem przy zapięciu na ostatnią haftkę.
Po drugie: krój. Niektóre z nas czują się pewnie w seksownym staniku bez fiszbin, inne z kolei najchętniej noszą biustonosze damskie bardotki albo usztywniane. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji i od wymagań Twojej sylwetki. Jeśli lubisz, gdy stanik solidnie podtrzymuje biust, a nawet optycznie go unosi, postaw na model z fiszbinami, usztywniany lub półusztywniany. Jeśli preferujesz miękkie, wygodne biustonosze damskie, spraw sobie materiałową braletkę czy kobiecy, koronkowy top z trójkątnymi miseczkami.
Ogromne znaczenie ma też dobór stanika do stylizacji. Pod białym t-shirtem czy koszulą najlepiej sprawdzi się klasyczny, gładki biustonosz w kolorze nude. To zdecydowanie jeden z bieliźnianych must have’ów w kobiecej szafie. Jeśli lubisz, gdy biustonosz delikatnie wystaje spod bluzki i staje się elementem outfitu, sprawdź na Domodi.pl modele z ozdobnymi ramiączkami czy z gustownej koronki. Wieczorem egzamin zda czarny lub czerwony stanik w seksownym wydaniu. Z kolei fantazji codziennym lookom dodadzą kolorowe biustonosze damskie w pastelowych kolorach, których nie może zabraknąć na Domodi.pl.
Biustonosze damskie najlepsze jakości i... w najlepszej cenie. Gdzie ich szukać?
Na Domodi.pl nie tylko znajdziesz idealny fason, kolor i wzór biustonosza, ale też dopasujesz go pod kątem rozmiaru i upolujesz w świetnej cenie. Wśród propozycji setek różnych marek czekają na Ciebie biustonosze damskie w dużych rozmiarach oraz te z sieciówek, które coraz częściej poszerzają rozmiarówkę nawet do miseczki F. Znajdź swój typ, korzystaj z rabatów i wypełnij szufladę z bielizną wyjątkowymi biustonoszami, które będzie nosić z przyjemnością!
Jeśli chcesz sobie sprawić wyjątkowy prezent, upoluj luksusowy biustonosz damski światowej sławy marek na wyprzedażach na Domodi.pl. Sezonowe obniżki są najlepszym pretekstem do tego, żeby skusić się na ekskluzywną bieliznę, w której poczujesz się seksownie i kobieco.
Zobacz podobne kategorie
Zobacz nasze artykuły

















