Majtki damskie klasyczne
Lalupa - Piżama na lato
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie
Skarpetki damskie Lancerto
Rajstopy casual
Biustonosz casualowy
Majtki damskie letni Emili
Majtki damskie
Skarpetki damskie bez wzorów casualowe
Piżama młodzieżowy Lalupa
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Skarpetki damskie w nadruki Lancerto
Majtki damskie bez wzorów
Skarpetki damskie casual gładkie
Skarpetki damskie Marilyn
Majtki damskie
Skarpetki damskie casualowe bez wzorów Marilyn
Piżama na lato Lalupa
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Skarpetki damskie
Piżama casual Lalupa
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie casual
Majtki damskie w stylu klasycznym casual Marilyn
Majtki damskie bez wzorów Marilyn
Majtki damskie
Piżama Lalupa
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Piżama casualowa Lalupa
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie z haftem
Skarpetki damskie Marilyn
Skarpetki damskie Marilyn
Piżama zimowy
Lancerto - Skarpetki damskie casualowe
Lalupa - Piżama letni
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie w stylu klasycznym gładkie
Skarpetki damskie w groszki
Biustonosz casualowy bez wzorów
Majtki damskie klasyczne bez wzorów Marilyn
Piżama na zimę
Skarpetki damskie casual gładkie
Majtki damskie klasyczne GATTA BIELIZNA
S | M | L | XL
Majtki damskie na lato Gabidar
Majtki damskie bez wzorów BABELL
Majtki damskie
Majtki damskie casual wiosenny Julimex
Majtki damskie
Majtki damskie casual koronkowe
Majtki damskie klasyczne Julimex
Majtki damskie klasyczne w kwiaty
Teyli - Majtki damskie
Majtki damskie klasyczne
Majtki damskie bez wzorów
Julimex - Majtki damskie klasyczne
Majtki damskie
Majtki damskie Teyli
Majtki damskie koronkowe
Majtki damskie koronkowe
Biustonosz elegancki
Majtki damskie klasyczne leptir
Majtki damskie z nadrukami
Majtki damskie Donna
Majtki damskie
Biustonosz bez wzorów
Rajstopy w grochy bez wzorów Gatta
Majtki damskie klasyczne BABELL
Majtki damskie Julimex
S | M | L | XL
Majtki damskie Julimex
L | XL
Majtki damskie Julimex
S | M | L | XL
Majtki damskie Julimex
S | M | L | XL
Julimex - Majtki damskie klasyczne
S | L
Majtki damskie klasyczne Julimex
XL
Rajstopy w groszki Gatta
Majtki damskie gładkie Emili
Majtki damskie Ysabel Mora
Majtki damskie na lato mefemi
Majtki damskie bez wzorów Chilirose
Majtki damskie bez wzorów Wol-bar
ewana - Majtki damskie
Majtki damskie z haftem w stylu klasycznym Key
Rajstopy w grochy Gatta
Rajstopy w groszki casualowe Gatta
Chilirose - Majtki damskie klasyczne
Rajstopy na jesień Gatta
Gabidar - Majtki damskie
Majtki damskie SoftLine Collection
Majtki damskie eleganckie SoftLine Collection
Majtki damskie na wiosnę Julimex
Rajstopy Gatta
Majtki damskie na lato Dc Girl
Majtki damskie klasyczne
Majtki damskie w stylu klasycznym eleganckie Mat
Majtki damskie gładkie w stylu klasycznym Mat
Majtki damskie bez wzorów Italian Fashion
S | M | XL
Majtki damskie casual
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie gładkie Julimex
S | M | L | XL
Majtki damskie gładkie Julimex
S | M | L | XL
Majtki damskie klasyczne
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie Lapinee
S
Majtki damskie casual Ysabel Mora
S | M | L
Majtki damskie koronkowe Lapinee
S
Majtki damskie
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie w stylu klasycznym Italian Fashion
M | L | XL
Majtki damskie klasyczne Ysabel Mora
S | M | L
W naszym zbiorze znajdziesz najnowsze propozycje modnej bielizny dla kobiet. Szukasz seksownej bielizny na niezapomniany wieczór? Może potrzebujesz czegoś wygodnego na trening? Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, wśród naszych produktów. Nie ma chyba kobiety, która nie lubi pięknej bielizny. Największy wybór modeli zarówno biustonoszy, jak i eleganckich majtek, rajstop czy nawet całych kompletów, daje Domodi, udostępniając w swojej bogatej ofercie każdy model i każdy kolor, w jakim bielizna powinna być wykonana. Największą popularnością cieszy się bielizna damska wykonana z koronek lub z wygodnej, delikatnej bawełny czy atłasu z dodatkiem koronek. Można w ten sposób wybrać zarówno gotowe komplety, jak i samodzielnie dobrać do pięknych fig czy stringów równie elegancki biustonosz, utrzymany w tej samej stylistyce. Bielizna dla kobiet to nie tylko biustonosze, to także gorsety i pasy do pończoch, które noszone są na specjalne okazje. Wśród wielu modeli bielizny można znaleźć także bieliznę nocną i nieco zapomniane koszulki i halki, dzięki którym lepiej układają się sukienki. Do bielizny można dobrać także piękne pończochy czy rajstopy a nawet wybrać kostium kąpielowy na lato. Wśród wielu modeli w różnych kolorach z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
Bielizna damska na Domodi.pl – najpiękniejsze zestawy, figi i biustonosze dla każdej kobiety
Zmysłowa i eteryczna? A może wygodna, w sportowym stylu? Seksowna? Bielizna damska pojawia się w różnych wydaniach. Wszystkie z nich dostępne są na Domodi.pl. Wśród naszych propozycji czekają na Ciebie zarówno klasyki idealne do noszenia na co dzień, jak i wyjątkowe modele, które sprawdzą się perfekcyjnie pod wieczorową sukienką czy na romantycznej randce.
Na Domodi.pl znajduje się bielizna erotyczna damska, termoaktywna, plus size oraz efektowne komplety. Pamiętaj także, że możesz liczyć na liczne rabaty i promocje, dzięki którym upolujesz tanią bieliznę damską. Sprawdź koniecznie naszą ofertę!

Damska bielizna – co możesz dla siebie wybrać?
Podstawą garderoby jest bielizna damska. Nosimy ją pod każdym ubraniem, a jej różne rodzaje przeznaczone są pod dany typ odzieży lub okoliczności. Na tej podstawie, możemy wyróżnić kilka typów bielizny:
- Bielizna termoaktywna damska – przeznaczona do noszenia podczas wysiłku lub wyjątkowo mroźnych dni.
- Erotyczna bielizna damska – bardzo szeroka kategoria, w której znajdują się tiulowe i koronkowe biustonosze, figi, stringi, podwiązki, pończochy oraz pasy do pończoch. Mają one sprawić, byś poczuła się zmysłowo i kobieco.
- Damska bielizna modelująca – specjalny rodzaj majtek, szortów oraz tunik i koszulek, które mają zmienić nieco wygląd sylwetki.
- Damska bielizna sportowa – wygodna i elastyczna, a zarazem wspierająca trening dzięki stabilizacji biustu oraz właściwościom oddychającym.
Tego typu bieliznę oferują znane i mniej znane marki, polskie i zagraniczne, droższe oraz nieco tańsze. Hitem jest bielizna damska Calvin Klein, nie tylko ze względu na ciekawy design, ale także na wysoką jakość wykonania. Inne brandy warte uwagi, które projektują świetną bieliznę damską, to m.in. Triumph, Esotiq, Obsessive, adidas, Nike.
Funkcjonalna bielizna termoaktywna damska do zadań specjalnych
Należysz do aktywnych osób i szukasz czegoś na trening? Sprawdzi Ci się z pewnością bielizna termoaktywna. Damska kolekcja zawiera m.in. topy, koszulki z krótkim i długim rękawem, a także szorty i legginsy. Bielizna doskonale przywiera do ciała i daje ogromne uczucie komfortu. Jest elastyczna, ale trwała. Wykonana z wełny lub specjalnych mieszanek włókien syntetycznych, ma niezwykłe właściwości: zapewnia oddychalność, odprowadza wilgoć na zewnątrz i dba o właściwą termoregulację. Możesz śmiało ćwiczyć z uczuciem suchości!
Bielizna erotyczna damska – podkreśl swoją kobiecość!
Unikatowa, efektowna i dodająca pewności siebie? Seksowna bielizna damska! W tej kategorii masz ogromny wybór różnych elementów, a także efektowne komplety. Bielizna damska erotyczna to m.in. biustonosze, które podkreślą biust i sprawią, że poczujesz się seksownie! Do dyspozycji masz także specjalne staniki push-up oraz bardotki. Do nich warto dodać figi lub stringi – dobierz fason, który najbardziej Ci odpowiada.
W tej kategorii przoduje koronkowa bielizna damska, ponieważ prezentuje się efektownie, zmysłowo, a zarazem jest niezwykle trwała. Posłuży podczas wielu okazji! Ponadto dostępna jest w szerokiej ofercie rozmiarowej. Puszyste panie znajdą dla siebie seksowną bieliznę plus size, a drobne panie – mniejsze rozmiary.
Wygodna bielizna damska na co dzień – poznaj wygodne fasony
Nie zapominajmy, że bielizna damska to ważny element codziennego stroju. Dobierz dla siebie biustonosz, który najlepiej podtrzyma Twój biust i podkreśli kobiecość, np. bardotkę lub balkonetkę. Świetną opcją są też sportowe biustonosze, np. Calvin Klein, Nike czy adidas – idealne na trening i do noszenia na luzie.
Na Domodi.pl znajdziesz też kobiece majtki w ulubionych krojach – od klasycznych fig, przez stringi i brazyliany, aż po majtki z wysokim stanem. Seksownie poczujesz się w majtkach koronkowych, których nie mogło zabraknąć w dziale z bielizną damską na Domodi.pl, ale pod jeansami czy dresami perfekcyjnie sprawdzą się też majtki-szorty z dobrej jakości bawełny.
Ekskluzywna bielizna damska na specjalne okazje
Nasz hit na wieczór? Zdecydowanie body i gorsety! Taka koronkowa bielizna damska wymodeluje sylwetkę i doda Ci szyku, gdy skompletujesz look na wyjątkową okazję. Wśród naszych propozycji znajdziesz modele, które z powodzeniem włożysz pod wieczorową sukienkę, ale też pod stylizacje codzienne, np. z białą koszulą czy oversizową marynarką.
Damska bielizna dla puszystych – propozycje dla kobiet w każdym rozmiarze
Każdy element damskiej bielizny, jaki znajdziesz na stronie domodi.pl to 100% szyku, kobiecości i wygody. Bez względu na to, jaki nosisz rozmiar, u nas bez problemu wyszukasz idealnie dopasowane majtki, biustonosze czy body. Mamy ogromny wybór bielizny damskiej plus size, która świetnie układa się na dużym biuście, pupie i biodrach.
Możliwe, że wiele pań zainteresuje damska bielizna modelująca, w której znajdują się zabudowane biustonosze, majtki z wysokim stanem oraz/lub z nogawkami, a także tuniki i koszulki. Wykonane są ze specjalnej przędzy zawierającej dużo elastycznych włókien, które kształtują wybrane partie sylwetki – unoszą pośladki, zwężają talię lub spłaszczają wystający brzuszek. Wszystko wedle potrzeb!
Bielizna damska to nie tylko figi i stanik – poznaj pełną ofertę
Co poza tym? Kolorowe, wzorzyste skarpetki od takich marek, jak Many Mornings czy Happy Socks będą ciekawym akcentem w każdej stylizacji. Do spódnic i sukienek możesz dobrać w Domodi pasujące rajstopy, pończochy lub zakolanówki. A w sezonie letnim sprawdź nasze stroje kąpielowe i dział z modą plażową!
Zobacz podobne kategorie
Zobacz nasze artykuły

















