Czarne skórzane botki damskie na obcasie DiA 622 suzana.pl
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
Czarne skórzane botki damskie na obcasie DiA 622
Czarno-złote skórzane botki damskie na obcasie
to wyjątkowe obuwie, które łączy elegancję z ekstrawaganckim stylem. Cholewka wykonana ze skóry naturalnej o zwierzęcej fakturze przyciąga wzrok i dodaje charakteru każdej stylizacji. Zapinane na suwak są wygodne w użytkowaniu, a noski w szpic wysmuklają stopę, podkreślając kobiecy wygląd.
Wnętrze ocieplone cienkim kożuszkiem zapewnia komfort termiczny w chłodniejsze dni, a ozdobny obcas nadaje butom wyjątkowej elegancji i stabilności. Model jest pełnowartościowy, starannie wykonany i odznacza się wysoką trwałością, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w sezonie jesienno-zimowym. Pasuje na standardową tęgość stóp kobiet.
Te botki damskie na zimę i jesień świetnie komponują się zarówno z codziennymi, jak i eleganckimi zestawami. Będą idealne do jeansów i skórzanej kurtki, sprawdzą się w duecie z sukienką i rajstopami, a także dodadzą szyku eleganckiemu płaszczowi czy spódnicy ołówkowej. To obuwie, które wyróżni Cię w tłumie i podkreśli Twój wyjątkowy styl.
obcas: 6 cm, spód: 1.1 cm
GWARANCJA na 12 miesięcy
Szczegóły produktu:
- Kategoria: botki zimowe, botki na obcasie
- Styl: elegancki
- Pora roku: jesień, zima
- Wzór: motyw zwierzęcy
- Podeszwa/obcas: na obcasie
- Zapięcie: zamek
Inne botki od Dia
-
Botki Dia - suzana.pl
36 | 37 | 38 | 40 -
Botki Dia - suzana.pl
37 | 38 | 39 -
Botki Dia - suzana.pl
36 | 37 | 38 | 39 | 40 -
Botki Dia - suzana.pl
36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 -
Botki Dia na obcasie zamszowe z zamkiem
36 | 37 | 38 | 39 -
Botki Dia na obcasie casualowe sznurowane
36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 -
Botki Dia skórzane casual
36 | 37 | 40 -
Botki Dia na obcasie
36 | 37 | 38 -
Botki Dia na zamek na platformie
38 | 39 -
Botki Dia na zamek
36 | 37 | 39