Kurtka męska Dstreet
Dostępne rozmiary:
M L XL XXLOpis:
Męska pikowana kurtka przejściowa. Zapinana na zamek błyskawiczny. Dwuwarstwowy kaptur regulowany stoperami. Dwie zapinane kieszenie zewnętrzne. Dwie kieszenie wewnętrzne. Szerokość na dole regulowana stoperami. Komfortowy krój. Idealna na co dzień. Skład: 100% poliester.
Szczegóły produktu:
- Kategoria:
- kurtki męskie pikowane
- kurtki męskie przejściowe
- Styl:
- casual
- Wzór:
- gładki
- Pora roku:
- jesień
- wiosna
- Dodatki:
- kieszenie
- Długość kurtki:
- krótkie
- Kolor:
- niebieski
- Materiał:
- poliester
- Kaptur:
- z kapturem
Podobne produkty
Zobacz więcejInni oglądali również
Zobacz więcejInne kurtki męskie od Dstreet
Zobacz więcejPrzeglądaj kurtki męskie przejściowe
Zobacz kurtki męskie przejścioweMarka Dstreet
Ubrać się modnie i wygodnie bez nadwyrężania budżetu i wychodzenia z domu – to marzenie większości z nas. Marka Dstreet postanowiła je spełnić, tworząc sklep internetowy z ogromnym asortymentem obejmującym niedrogą, ale super-stylową modę damską i męską. Coś dla siebie znajdzie tu zarówno fan elega...
Zainspiruj się
-
Boho, grunge, glamour czy french chic? Poznaj najsłynniejsze style w modzie, które królują na wybiegach i ulicach miast! Przed Tobą ogromna porcja wiedzy na temat nurtów, które ukształtowały współczesną modę damską.
Czytaj więcej -
Prawidłowy demakijaż twarzy i oczu to pierwszy krok do ładnej, zdrowej cery. Jeśli chcesz, żeby Twoja skóra wyglądała pięknie nawet bez makijażu, zadbaj o jej odpowiednie oczyszczanie. Jakie kosmetyki do demakijażu warto wybrać? Jakie są jego rodzaje? Poznaj odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.
Czytaj więcej -
Zakupy przez internet są bezpieczniejsze od wizyty w sklepie, ale co z odbiorem? Jak bezpiecznie rozpakować paczkę? W tym wpisie postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości!
Czytaj więcej -
Zaczniemy dzisiaj od małej zagadki. Zastanówcie się, ile razy dziennie używacie określenia "OK"? Szybkie odpisanie na sms'a, potwierdzenie ustaleń czy po prostu nawyk. Mało kto wie, że to właśnie dzisiaj, 23 marca 1839 roku pierwszy raz użyto tego zwrotu na łamach gazety "Boston Morning Post”. Wtedy w stanach panowała maniera związana z chęcią skracania wszystkich określeń (co widzimy również dzisiaj).
Czytaj więcej