1. Strona główna
 2. elegancki szal wieczorowy

Elegancki szal wieczorowy

Elegancki szal wieczorowy - sprawdź nasze produkty

 • Szalik/chusta Joop! elegancki - zdjęcie produktu

  Szal JOOP! - JEANS Lambert 10006261 029 Joop! eobuwie.pl

  239 zł 349 zł

  Szal marki Joop! wykonany w 60% z wełny, w 30% z modalu oraz w 10% z poliamidu.

 • Szalik/chusta casualowy - zdjęcie produktu

  Zielony szal z kwiatowym haftem Modne Duże Rozmiary

  55 zł 69 zł

  Elegancki, pastelowy szal z kwiatowym haftem. Wykonany z dobrej jakości materiału. Przyjemny i miły w dotyku. Posiada postrzępione krawędzie. Idealny dodatek do codziennej garderoby. Zdobi i sprawia, że codzienny strój staje się wyjątkowy. Materiał: 35% wiskoza, 65% poliester

 • Szalik/chusta Luma Milanówek casualowy - zdjęcie produktu

  SZ-039 Jedwabny Szal Luma Milanówek Luma Milanówek

  199 zł

  Jedwabny, wielobarwny szal z fantazyjnym wzorem otoczaków Namalowany i wymyślony przez nasze utalentowane malarki w Milanówku. Każdy szal to wyjątkowy i niepowtarzalny wzór. Szale pakowane są w eleganckie opakowanie z logo firmy. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Krepa Jedwabna Rozmiar: 170 x 45 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

 • Szalik/chusta Luma Milanówek - zdjęcie produktu

  SZ-097 Jedwabny Szal Ręcz Malow Luma Milanówek Luma Milanówek

  199 zł

  Piękny jedwabny szal ze wzorem kwiatowym - ręcznie malowany. Malowany na grubszej i mięsistej krepie jedwabnej. Wzór i barwienie wykonane czasochłonną techniką zapewniającą wyjątkowe nasycenie kolorów. Całość wymyślona i wykonana przez nasze malarki w Milanówku. Każdy szal to unikatowy i niepowtarzalny wzór. Każdy szal jest zapakowany w eleganckie opakowanie prezentowe z logo firmy. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Krepa Jedwabna Rozmiar: 170 x 45 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin. Specyfika zdjęć i ręcznego malowania. Każdy nasz ręcznie malowany produkt jest unikatowy i różni się od pierwowzoru, który widoczny jest na zdjęciu. Przy zamówieniu należy się liczyć z tym, że dostarczona apaszka lub szal może lekko różnić się kolorystycznie od tej na zdjęciu. Na postrzeganie kolorów mają wpływ ustawienia m.in. kontrastu oraz jasności monitora jak również natężenie i barwa światła w jakim robimy zdjęcie produktom jedwabnym. Wreszcie samo powielanie wzorów florystycznych czy geometrycznych nigdy nie jest robione na podstawie szablonu. Każda linia jest unikalna, każdy kwiatek jest inny, jak również ilość elementów nie zawsze jest taka sama na tym samym modelu. Prosimy o wzięcie pod uwagę specyfiki procesu realizacji produktów "hand made" i akceptację niewielkich odstępstw. Fantastyczny szal z jedwabiu naturalnego. Z niezwykłym, impresjonistycznym wzorem lilii wodnych w odcieniach granatu, błękitu oraz turkusu. Szal namalowany został prze nasze utalentowane malarki w Milanówku. Każdy nasz wyrób to jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne dzieło. Nasze szale są zapakowane w eleganckie opakowanie prezentowe z logo. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Krepa Jedwabna Rozmiar: 170 x 45 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tka nin.

 • Wielokolorowy szalik/chusta Luma Milanówek - zdjęcie produktu

  SZ-205 Jedwabny Szal Ręcznie Malowany Milanówek Luma Milanówek

  220 zł

  Piękny jedwabny szal ze wzorem kwiatowym - ręcznie malowany. Malowany na grubszej i mięsistej krepie jedwabnej. Wzór i barwienie wykonane czasochłonną techniką zapewniającą wyjątkowe nasycenie kolorów. Całość zaprojektowana i wykonana przez nasze malarki w Milanówku. Każdy szal to unikatowy i niepowtarzalny wzór. Każdy szal jest zapakowany w eleganckie opakowanie prezentowe z logo firmy. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Krepa Jedwabna Rozmiar: 170 x 45 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin. Specyfika zdjęć i ręcznego malowania. Każdy nasz ręcznie malowany produkt jest unikatowy i różni się od pierwowzoru, który widoczny jest na zdjęciu. Przy zamówieniu należy się liczyć z tym, że dostarczona apaszka lub szal może lekko różnić się kolorystycznie od tej na zdjęciu. Na postrzeganie kolorów mają wpływ ustawienia m.in. kontrastu oraz jasności monitora jak również natężenie i barwa światła w jakim robimy zdjęcie produktom jedwabnym. Wreszcie samo powielanie wzorów florystycznych czy geometrycznych nigdy nie jest robione na podstawie szablonu. Każda linia jest unikalna, każdy kwiatek jest inny, jak również ilość elementów nie zawsze jest taka sama na tym samym modelu. Prosimy o wzięcie pod uwagę specyfiki procesu realizacji produktów "hand made" i akceptację niewielkich odstępstw. UWAGA: Nawet jeśli apaszka lub szal ręcznie malowany, który chcą Państwo zakupić jest są chwilowo niedostępne i tak można je zakupić. Po złożeniu zamówienia zlecamy malowanie wybranego produktu. Termin realizacji wynosi 7-10 dni.

 • Szalik/chusta Luma Milanówek - zdjęcie produktu

  SZ-096 Jedwabny Szal Ręcznie Malowany Luma Milanówek

  199 zł

  Wielokolorowy szal z jedwabiu naturalnego w wesołej kolorystyce z uroczym motywem kwiatowym. Ręcznie malowany przez nasze artystki malarki w Milanówku. Każdy szal to wyjątkowe i niepowtarzalne dzieło. Nasze produkty z jedwabiu są zapakowane w eleganckie opakowanie z logo firmy Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Krepa Jedwabna Rozmiar: 170 x 45 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

 • Szalik/chusta Luma Milanówek casual - zdjęcie produktu

  SZ-109 Jedwabny Szal Ręcznie Malowany Milanówek Luma Milanówek

  420 zł

  Piękny jedwabny szal w odcieniach czerwieni- ręcznie malowany. Malowany na grubszej i mięsistej krepie jedwabnej. Wzór i barwienie wykonane czasochłonną techniką zapewniającą wyjątkowe nasycenie kolorów. Całość zaprojektowana i wykonana przez nasze malarki w Milanówku. Każdy szal to unikatowy i niepowtarzalny wzór. Każdy szal jest zapakowany w eleganckie opakowanie prezentowe z logo firmy. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Krepa Jedwabna Rozmiar: 170 x 45 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin. Specyfika zdjęć i ręcznego malowania. Każdy nasz ręcznie malowany produkt jest unikatowy i różni się od pierwowzoru, który widoczny jest na zdjęciu. Przy zamówieniu należy się liczyć z tym, że dostarczona apaszka lub szal może lekko różnić się kolorystycznie od tej na zdjęciu. Na postrzeganie kolorów mają wpływ ustawienia m.in. kontrastu oraz jasności monitora jak również natężenie i barwa światła w jakim robimy zdjęcie produktom jedwabnym. Wreszcie samo powielanie wzorów florystycznych czy geometrycznych nigdy nie jest robione na podstawie szablonu. Każda linia jest unikalna, każdy kwiatek jest inny, jak również ilość elementów nie zawsze jest taka sama na tym samym modelu. Prosimy o wzięcie pod uwagę specyfiki procesu realizacji produktów "hand made" i akceptację niewielkich odstępstw.

 • Szalik/chusta Luma Milanówek casual - zdjęcie produktu

  SZ-106 Jedwabny Szal Ręcz Malow Luma Milanówek Luma Milanówek

  450 zł

  Piękny jedwabny szal ze wzorem kwiatowym - ręcznie malowany. Malowany na grubszej i mięsistej krepie jedwabnej. Wzór i barwienie wykonane czasochłonną techniką zapewniającą wyjątkowe nasycenie kolorów. Całość zaprojektowana i wykonana przez nasze malarki w Milanówku. Każdy szal to unikatowy i niepowtarzalny wzór. Każdy szal jest zapakowany w eleganckie opakowanie prezentowe z logo firmy. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Krepa Jedwabna Rozmiar: 170 x 45 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin. Specyfika zdjęć i ręcznego malowania. Każdy nasz ręcznie malowany produkt jest unikatowy i różni się od pierwowzoru, który widoczny jest na zdjęciu. Przy zamówieniu należy się liczyć z tym, że dostarczona apaszka lub szal może lekko różnić się kolorystycznie od tej na zdjęciu. Na postrzeganie kolorów mają wpływ ustawienia m.in. kontrastu oraz jasności monitora jak również natężenie i barwa światła w jakim robimy zdjęcie produktom jedwabnym. Wreszcie samo powielanie wzorów florystycznych czy geometrycznych nigdy nie jest robione na podstawie szablonu. Każda linia jest unikalna, każdy kwiatek jest inny, jak również ilość elementów nie zawsze jest taka sama na tym samym modelu. Prosimy o wzięcie pod uwagę specyfiki procesu realizacji produktów "hand made" i akceptację niewielkich odstępstw.

 • Szalik/chusta Luma Milanówek elegancki - zdjęcie produktu

  SD-001 Jedwabny Szal Drukowany z Motywem Karocy Milanówek Luma Milanówek

  280 zł

  Piękny jedwabny szal z motywem karoc . Szykowny i elegancki dodatek. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Satyna Jedwabna Rozmiar: 170 x 45 cm Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

 • Szalik/chusta Luma Milanówek casual - zdjęcie produktu

  SZ-107 Jedwabny Szal Ręcz Malow Luma Milanówek Luma Milanówek

  199 zł

  Piękny jedwabny szal w odcieniach bieli i granatu z oryginalnym wzorem - ręcznie malowany. Malowany na grubszej i mięsistej krepie jedwabnej. Wzór i barwienie wykonane czasochłonną techniką zapewniającą wyjątkowe nasycenie kolorów. Całość zaprojektowana i wykonana przez nasze malarki w Milanówku. Każdy szal to unikatowy i niepowtarzalny wzór. Każdy szal jest zapakowany w eleganckie opakowanie prezentowe z logo firmy. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Krepa Jedwabna Rozmiar: 170 x 45 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin. Specyfika zdjęć i ręcznego malowania. Każdy nasz ręcznie malowany produkt jest unikatowy i różni się od pierwowzoru, który widoczny jest na zdjęciu. Przy zamówieniu należy się liczyć z tym, że dostarczona apaszka lub szal może lekko różnić się kolorystycznie od tej na zdjęciu. Na postrzeganie kolorów mają wpływ ustawienia m.in. kontrastu oraz jasności monitora jak również natężenie i barwa światła w jakim robimy zdjęcie produktom jedwabnym. Wreszcie samo powielanie wzorów florystycznych czy geometrycznych nigdy nie jest robione na podstawie szablonu. Każda linia jest unikalna, każdy kwiatek jest inny, jak również ilość elementów nie zawsze jest taka sama na tym samym modelu. Prosimy o wzięcie pod uwagę specyfiki procesu realizacji produktów "hand made" i akceptację niewielkich odstępstw. UWAGA: Nawet jeśli apaszka lub szal ręcznie malowany, który chcą Państwo zakupić jest są chwilowo niedostępne i tak można je zakupić. Po złożeniu zamówienia zlecamy malowanie wybranego produktu. Termin realizacji wynosi 7-10 dni.

Zobacz więcej produktów

Szale

Zobacz Szale

Wyszukaj podobne do Elegancki szal wieczorowy

 • Szalik/chusta Luma Milanówek elegancki - zdjęcie produktu

  SZ-300 Piękny Różowy Szal Jedwabny Milanówek Luma Milanówek

  250 zł

  Różowa mgiełka z jedwabiu naturalnego. Przepiękny, transparentny szal z delikatnej żorżety w kolorze różowym. Niezwykle szykowny i elegancki dodatek do wielu kreacji. Nasze szale z jedwabiu pakujemy w eleganckie opakowanie z logo firmy. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: żorżeta jedwabna Rozmiar: 200x60 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

 • Szalik/chusta Luma Milanówek - zdjęcie produktu

  SZ-301 Piękny Czerwony Szal Jedwabny Milanówek Luma Milanówek

  250 zł

  Piękny jedwabny szal jednobarwny w kolorze soczystej czerwieni. Delikatna i transparentna żorżeta z naturalnego jedwabiu. Czerwień to jedna z najbardziej zauważalnych i intensywnych barw. Stymuluje do działania i podejmowania odważnych decyzji. Jest to kolor krwi, dlatego podkreśla również emocje siły, determinacji, pasji, namiętności i miłości. Jasna czerwień – podkreśla radość, pasję, seksualność, miłość. Różowy – romantyczność, miłość, przyjaźń. Ciemna czerwień – wigor, siła woli, przywództwo. Każdy szal jest zapakowany w eleganckie opakowanie prezentowe z logo firmy. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Żorżeta Jedwabna Rozmiar: 200 x 60 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

 • Niebieski szalik/chusta Luma Milanówek elegancki - zdjęcie produktu

  SZ-302 Piękny Błękitny Szal Jedwabny Milanówek Luma Milanówek

  250 zł

  Piękny jedwabny szal jednobarwny w kolorze jasnoniebieskim. Odcienie koloru niebieskiego mają działanie uspokajające i posiadają zdolność wywoływania w człowieku poczucia bezpieczeństwa. Kojarzy się z niebem i oceanem, dzięki czemu postrzegamy barwę niebieską jako pewną i niezawodną. Statystycznie jest to najbardziej lubiana ze wszystkich barw. Jasny niebieski – zdrowie, zrozumienie, miękkość. Ciemny niebieski – wiedza, moc, spójność, stabilizacja. Każdy szal jest zapakowany w eleganckie opakowanie prezentowe z logo firmy. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Żorżeta Jedwabna Rozmiar: 200 x 60 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

 • Szalik/chusta wielokolorowy Luma Milanówek elegancki - zdjęcie produktu

  SD-004 Jedwabny Szal 140x28 cm Zebra Milanówek Luma Milanówek

  180 zł

  Piękny jedwabny szal d rukowany - z motywem zebry . Szykowny i elegancki dodatek. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Satyna Jedwabna Rozmiar: 140 x 20 cm Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

 • Szalik/chusta Luma Milanówek - zdjęcie produktu

  SD-006 Jedwabny Szal Drukowany - Satyna Milanówek Luma Milanówek

  220 zł

  Piękny jednobarwny jedwabny szal w kolorze różowym. Szykowny i elegancki dodatek. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Satyna Jedwabna Rozmiar: 170 x 40 cm Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

 • Szalik/chusta Luma Milanówek wielokolorowy boho w kwiaty - zdjęcie produktu

  SD-007 Jedwabny Szal Drukowany Italy Luma Milanówek Luma Milanówek

  280 zł

  Piękny jedwabny szal z wzorami kolorowych kwiatów. Drukowane na pięknej żółtej krepie jedwabnej wiosenne kwiaty tworzą są eleganckim dodatkiem do ubioru na każdą okazję. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Krepa jedwabna Rozmiar: 170 x 45 cm Made in Italy Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

 • Luma Milanówek szalik/chusta w kwiaty wielokolorowy - zdjęcie produktu

  SZ-305 Duży Jedwabny Szal Ręcznie Malowany 220 x 70 Milanówek Luma Milanówek

  350 zł

  Piękny jedwabny szal w kolorze kremowym ze wzorem kwiatów. Szykowny i elegancki dodatek. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Żorżeta Jedwabna Rozmiar: 220 x 70 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

 • Szalik/chusta Luma Milanówek - zdjęcie produktu

  SZ-210 Mały Jedwabny Szal Ręcznie Malowany Luma Milanówek

  220 zł

  Elegancki ręcznie malowany, jedwabny szal ze wzorem kwiatów. Całość zaprojektowana i wykonana przez nasze malarki w Milanówku. Każdy szal to wyjątkowy i niepowtarzalny wzór. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Krepa Jedwabna Rozmiar: 125 x 28 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

 • Luma Milanówek szalik/chusta - zdjęcie produktu

  SZ-307 Piękny Różowy Szal Jedwabny Milanówek Luma Milanówek

  220 zł

  Piękny jedwabny szal jednobarwny w kolorze morskim. Odcienie koloru niebieskiego mają działanie uspokajające i posiadają zdolność wywoływania w człowieku poczucia bezpieczeństwa. Kojarzy się z niebem i oceanem, dzięki czemu postrzegamy barwę niebieską jako pewną i niezawodną. Statystycznie jest to najbardziej lubiana ze wszystkich barw. Jasny niebieski – zdrowie, zrozumienie, miękkość. Ciemny niebieski – wiedza, moc, spójność, stabilizacja. Każdy szal jest zapakowany w eleganckie opakowanie prezentowe z logo firmy. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Żorżeta Jedwabna Rozmiar: 200 x 60 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

 • Szalik/chusta Luma Milanówek elegancki - zdjęcie produktu

  SZ-315 Piękny Niebieski Szal Jedwabny Milanówek Luma Milanówek

  250 zł

  Piękny jedwabny szal jednobarwny w kolorze turkusowym. Odcienie koloru niebieskiego mają działanie uspokajające i posiadają zdolność wywoływania w człowieku poczucia bezpieczeństwa. Kojarzy się z niebem i oceanem, dzięki czemu postrzegamy barwę niebieską jako pewną i niezawodną. Statystycznie jest to najbardziej lubiana ze wszystkich barw. Jasny niebieski – zdrowie, zrozumienie, miękkość. Ciemny niebieski – wiedza, moc, spójność, stabilizacja. Każdy szal jest zapakowany w eleganckie opakowanie prezentowe z logo firmy. Surowiec: Jedwab 100% (Pure Silk) Tkanina: Żorżeta Jedwabna Rozmiar: 200 x 60 cm Made in Poland Prać ręcznie w 30 stopniach, używając wyłącznie płynu do płukania tkanin.

Zobacz więcej produktów

Elegancki szal wieczorowy - zobacz nasze artykuły

 • Lata 20. - moda damska i męska: historia i inspiracje na imprezę w stylu lat dwudziestych - zdjęcie produktu

  Lata 20. - moda damska i męska: historia i inspiracje na imprezę w stylu lat dwudziestych

  Pióra, zdobione sukienki, nieśmiertelna elegancja - moda lat 20. inspiruje do dziś. Ale jaka była naprawdę? Sprawdzamy modowe kroniki i podpowiadamy, jak stworzyć idealną stylizację na imprezę w klimacie lat 20.!

 • Jak się ubrać na karnawał 2017? - zdjęcie produktu

  Jak się ubrać na karnawał 2017?

  Karnawał zbliża się wielkimi krokami. W tym okresie będziemy mogli pozwolić sobie na nieco więcej, jeśli chodzi o stylizację. Czas karnawału rządzi się bowiem swoimi prawami. Warto więc już dziś zainteresować się wieczorowymi trendami na rok 2017. Jakie stylizacje dla niej i dla niego na karnawał będą modne? Kiedy zdecydować się na strój bardzo formalny, a kiedy pozwolić sobie na więcej luzu? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie artykule poniżej.

 • Lata 30. w modzie damskiej - historia epoki i współczesne inspiracje - zdjęcie produktu

  Lata 30. w modzie damskiej - historia epoki i współczesne inspiracje

  Zjawiskowe, wieczorowe suknie, damskie garnitury, surrealizm i pierwsza linia ubiorów gotowych - witajcie w latach 30.! Styl tej epoki to gra kontrastów i morze współczesnych inspiracji. Sprawdzamy najważniejsze punkty w historii mody lat 30.!

 • Co kupować na wyprzedażach? - zdjęcie produktu

  Co kupować na wyprzedażach?

  Wielkimi krokami zbliża się Czarny Piątek, czyli święto wyprzedaży. Już 25. listopada wiele sklepów będzie nas kusiło imponującymi obniżkami cen. Co zrobić, aby nie pogubić się w tym zakupowym szaleństwie? Jak mądrze kupować na wyprzedażach? Przygotujcie się na nadchodzący Black Friday razem z Domodi! ZOBACZ: http://bit.ly/2fY6nU0 >>

 • Szal, szalik, komin i chusta na zimę - zdjęcie produktu

  Szal, szalik, komin i chusta na zimę

  Nie ma co do tego wątpliwości, że to właśnie jesienią i zimą dodatki osłaniające naszą szyję, pełnią niezwykle ważną rolę w stylizacji. Oczywiście, dzieje się tak głównie ze względu na surowe warunki atmosferyczne, ale zamiast traktować szalik, chustę czy komin, jako wyższą konieczność, pomyślmy o nich jako o akcesoriach damskich, które mogą ożywić nasz look. Zainspirujcie się naszymi pomysłami!

 • Gwiazdy kochają ten kolor! Nosi go nawet J.Lo - zdjęcie produktu

  Gwiazdy kochają ten kolor! Nosi go nawet J.Lo

  Do tej pory myślałyśmy, że tytuł koloru tego sezonu nieodzownie należy się karminowej czerwieni. Dziewczyny wręcz oszalały na jej  punkcie. Jednak, zupełnie niespodziewanie tryumfy zaczęła święcić zupełnie inna barwa, która jest trochę mniej intensywna, ale równie mocno rzuca się w oczy. Gwiazdy ją pokochały! 

Zobacz wszystkie artykuły