Kapcie profilaktyczne dla dzieci


Kapcie profilaktyczne dla dzieci - sprawdź nasze produkty

Zobacz więcej produktów


Dla dziecka

Zobacz dla dziecka


Wyszukaj podobne do "kapcie profilaktyczne dla dzieci"


 • Wojas sandały dziecięce granatowe - zdjęcie produktu

  Profilaktyczne Bartek Wojas Wojas

  199 zł
  Obuwie wykonane ze skóry naturalnej
 • Wojas sandały dziecięce na rzepy bez wzorów skórzane - zdjęcie produktu

  Profilaktyczne BARTEK Wojas Wojas

  199 zł
  Obuwie wykonane ze skóry naturalnej
 • Sandały dziecięce Wojas - zdjęcie produktu

  Profilaktyczne Bartek Wojas Wojas

  189 zł
  Obuwie wykonane ze skóry naturalnej
 • Sandały dziecięce Wojas - zdjęcie produktu

  Profilaktyczne BARTEK Wojas wyprzedaż Wojas

  199 zł
  Obuwie wykonane ze skóry naturalnej
 • Półbuty dziecięce Wojas - zdjęcie produktu

  Profilaktyczne BARTEK Wojas promocja Wojas

  199 zł
  Obuwie wykonane ze skóry naturalnej
 • Sandały dziecięce Emel brązowe - zdjęcie produktu

  Sandały EMEL Emel Darbut

  209 zł
  Roczki Emel to obuwie profilaktyczne, ze względu na staranne ręczne wykonanie stanowią idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka do rozpoczęcia trudnego procesu nauki chodzenia. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" przyznawanego przez IPS w Krakowie i zostało wyróżnione przez specjalistów znakiem "Zdrowej Stopy" jako idealne w profilaktyce kształtowania prawidłowego rozwoju, funkcjonowania i budowy stopy dziecka. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Produkt polski.
 • Sandały dziecięce Emel na rzepy - zdjęcie produktu

  Sandały Emel Emel Darbut

  199 zł 229 zł
  Dziecięce sandałki polskiej marki Emel w kolorze neonowegoo różu zapinane na rzepy. Cholewka wykonana z naturalnej skóry gładkiej – lakierowanej. Wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, mają odpowiednia szerokość w okolicy paluszków, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Żółte buty zimowe dziecięce Emel z nubuku - zdjęcie produktu

  Trapery Emel Emel okazja Darbut

  249 zł 289 zł
  Dziecięce traperki polskiej marki Emel w kolorze musztardowym. Cholewka wykonana z naturalnej skóry – nubuk woskowany. Wnętrze ocieplone naturalną wełną owczą. Podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, mają odpowiednia szerokość w okolicy paluszków, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie, buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Emel sandały dziecięce czarne - zdjęcie produktu

  Sandały EMEL Emel Darbut

  209 zł
  Dziecięce sandały polskiej marki Emel w kolorze granatowym z efektownym akcentem w postaci kwiatków. Cholewka, wnętrze oraz wkładka to skóra naturalna , a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Półbuty dziecięce Emel - zdjęcie produktu

  Sandały Emel Emel Darbut

  229 zł
  Dziecięce sandały- roczki polskiej marki Emel w odcieniach szarości z czerwonymi przeszyciami, zapinane na rzep. Cholewka wykonana z naturalnej skóry - nubuk woskowany . Wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie. Produkt polski.

Zobacz więcej produktów