Buty ortopedyczne dla dzieci bartek

Buty ortopedyczne dla dzieci bartek - sprawdź dostępne produkty

 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały EMEL Emel Darbut

  179.99 zł 209.99 zł
  Roczki Emel to obuwie profilaktyczne, ze względu na staranne ręczne wykonanie stanowią idealne rozwiązanie dla Twojego dziecka do rozpoczęcia trudnego procesu nauki chodzenia. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" przyznawanego przez IPS w Krakowie i zostało wyróżnione przez specjalistów znakiem "Zdrowej Stopy" jako idealne w profilaktyce kształtowania prawidłowego rozwoju, funkcjonowania i budowy stopy dziecka. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Produkt polski.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały EMEL Emel Darbut

  179.99 zł 209.99 zł
  Dziecięce sandały polskiej marki Emel w kolorze granatowym z efektownym akcentem w postaci kwiatków. Cholewka, wnętrze oraz wkładka to skóra naturalna , a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały EMEL Emel Darbut

  179.99 zł 209.99 zł
  Dziecięce sandały polskiej marki Emel w kolorze szarym zapinane na rzep. Cholewka wykonana z naturalnej skóry nubukowej. Wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, mają odpowiednia szerokość w okolicy paluszków, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały Emel Emel Darbut

  188.99 zł 209.99 zł
  Dziecięce sandały polskiej marki Emel w kolorze białym zapinane na rzep. Cholewka oraz wnętrze wraz z wkładką wykonana z naturalnej skóry gładkiej, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały EMEL Emel Darbut

  179.99 zł 239.99 zł
  Dziecięce sandały-roczki polskiej marki Emel w kolorze granatowym z dodatkiem różowego, zapinane na rzep. Cholewka wykonana ze skóry naturalnej z nabłyszczeniem. Wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie. Produkt polski.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały EMEL Emel Darbut

  219.99 zł
  Dziecięce sandały polskiej marki Emel w kolorze granatowym zapinane na rzepy. Cholewka wykonana z naturalnej skóry – gładkiej oraz zamszowej nabłyszczanej. Wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały EMEL Emel Darbut

  159.99 zł 209.99 zł
  Dziecięce sandały polskiej marki Emel w kolorze białym z efektownymi akcentami w kolorze różowym. Cholewka wykonana z naturalnej skóry – gładkiej oraz zamszowej. Wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie s pełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały EMEL Emel Darbut

  159.99 zł 209.99 zł
  Dziecięce sandały-roczki polskiej marki Emel w kolorze srebrnym, zapinane na rzep, z uroczymi akcentami kwiatków w kolorze różowym. Cholewka wykonana ze skóry naturalnej nabłyszczanej. Wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie. Produkt polski.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały Emel Emel Darbut

  209.99 zł
  Dziecięce sandały polskiej marki Emel w kolorze beżowym. Cholewka oraz wnętrze wraz z wkładką to skóra naturalna – nubuk woskowany, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, mają odpowiednia szerokość w okolicy paluszków, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Emel buty ortopedyczne dla dzieci - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  179.99 zł 219.99 zł
  Dziecięce trzewiki polskiej marki Emel w kolorze niebieskim zapinane na rzep. Cholewka wykonana z naturalnej skóry - nubuk woskowany, wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.

Wyszukaj podobne do "buty ortopedyczne dla dzieci bartek"

 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały Emel Emel Darbut

  149.99 zł 209.99 zł
  Dziecięce sandałki polskiej marki Emel w kolorze neonowegoo różu zapinane na rzepy. Cholewka wykonana z naturalnej skóry gładkiej – lakierowanej. Wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, mają odpowiednia szerokość w okolicy paluszków, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Półbuty Emel Emel Darbut

  159.99 zł 199.99 zł
  Kolorowe dziecięce półbuty, tzw. roczki, marki Emel . Cholewka wykonana z naturalnej skóry lakierowanej. Wyściółka i wkładka (profilowana) to skóra naturalna. Podeszwa z wyraźnym bieżnikiem wykonana z wysokogatunkowego materiału - termokauczuku. Obuwie profilaktyczne dla najmłodszych dzieci, doskonałe do nauki chodzenia, ręcznie szyte z materiałów wolnych od szkodliwego chromu. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Produkt polski.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Półbuty Emel Emel Darbut

  159.99 zł 199.99 zł
  Kolorowe dziecięce półbuty, tzw. roczki, marki Emel . Cholewka wykonana z naturalnej skóry lakierowanej. Wyściółka i wkładka (profilowana) to skóra naturalna. Podeszwa z wyraźnym bieżnikiem wykonana z wysokogatunkowego materiału - termokauczuku. Obuwie profilaktyczne dla najmłodszych dzieci, doskonałe do nauki chodzenia, ręcznie szyte z materiałów wolnych od szkodliwego chromu. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Półbuty Emel Emel Darbut

  149.90 zł 219.90 zł
  Dziecięce półbuty, tzw. roczki, marki Emel w kolorze białym z różową zapiętką. Cholewka wykonana z naturalnej skóry gładkiej i zamszowej. Wnętrze wyścielone miękką skórą, wkładka profilowana - odpowiednio kształtuje rozwój stopy. Podeszwa elastyczna i antypoślizgowa - wykonana z wysokogatunkowego tworzywa. Buty profilaktyczne dla najmłodszycgh dzieci, doskonałe do nauki chodzenia, ręcznie szyte z materiałów wolnych od szkodliwego chromu. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
 • Emel buty ortopedyczne dla dzieci - zdjęcie produktu

  Baleriny Emel Emel Darbut

  149.99 zł 199.99 zł
  Dziecięce półbuty, tzw. roczki, marki Emel w kolorze złotym. Cholewka wykonana z naturalnej skóry nubukowej. Wnętrze i wkładka skórzane, co zapewnia zachowanie optymalnego klimatu. Podeszwa lekka, elastyczna, wykonana z wysokogatunkowego tworzywa - termokauczuku. Buty posiadają dużo miejsca w palcach i usztywniany zapiętek i palce. Są to buty profilaktyczne dla najmłodszycgh dzieci, doskonałe do nauki chodzenia, ręcznie szyte z materiałów wolnych od szkodliwego chromu. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Produkt polski.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały Emel Emel Darbut

  219.99 zł
  Dziecięce sandały polskiej marki Emel w kolorze niebieskim zapinane na rzep. Cholewka wykonana z naturalnej skóry nubukowej. Wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, mają odpowiednia szerokość w okolicy paluszków, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały Emel Emel Darbut

  179.99 zł 219.99 zł
  Dziecięce sandały polskiej marki Emel w kolorze beżowym zapinane na rzepy. Cholewka wykonana z naturalnej skóry – nubuk woskowany i skóry naturalnej lakierowanej. Wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Półbuty Emel Emel Darbut

  159.99 zł 219.99 zł
  Dziecięce półbuty marki Emel w kolorze białym z różowymi dodatkami ze skóry naturalnej. Wyściółka i wkładka wykonana ze skóry naturalnej, a podeszwa z wysokogatunkowego tworzywa - termokauczuku. Model posiada wyższą cholewkę oraz usztywniony zapiętek. Obuwie ręcznie wykonane, profilaktyczne, polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Produkt polski.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Trzewiki Emel Emel Darbut

  179.99 zł 219.99 zł
  Dziecięce trzewiki polskiej marki Emel w kolorze szarym zapinane na rzep. Cholewka wykonana z naturalnej skóry – nubuk woskowany. Wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, mają odpowiednia szerokość w okolicy paluszków, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym obuwie spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie.
 • Buty ortopedyczne dla dzieci Emel - zdjęcie produktu

  Sandały Emel Emel Darbut

  159.99 zł 199.99 zł
  Dziecięce sandały polskiej marki Emel w kolorze różowym, zapinane na rzep, z uroczymi akcentami kwiatków w kolorze różowym. Cholewka wykonana ze skóry naturalnej lakierowanej z nabłyszczanymi elementami. Wnętrze wraz z wkładką to naturalna skóra, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo – termokauczuk. Obuwie Emel to obuwie profilaktyczne - wolne od szkodliwego chromu, opracowane do nauki chodzenia oraz kształtowania prawidłowego rozwoju stopy. Pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym spełnia wymogi certyfikatu "Zdrowa Stopa" . Polecane przez ortopedów i pediatrów. Posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka . Wyjątkowość butów Emel tkwi również w tym, że każda para produkowana jest ręcznie , buty szyte są z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla malucha. Buty Emel są wygodne oraz atrakcyjne wizualnie. Produkt polski.