Klapki piankowe damskie


Klapki piankowe damskie - sprawdź nasze produkty

 • Klapki damskie niebieskie Yoclub na płaskiej podeszwie - zdjęcie produktu

  Klapki damskie piankowe na jeden palec miętowe 36 Yoclub YOCLUB

  29 zł
  wygodne – dobrze wyprofilowany wnętrze obuwia zapięcie – wsuwane na jeden palec grubość podeszwy – 3,5 cm pasek – japonki o szerokich paskach idealne na lato – piankowe, dobrej jakości Damskie piankowe klapki. W kolorze miętowym z klamrą. Model japonki. Obuwie wyprofilowane, stabilne i wygodne. Sprawdzą się na plażę, basen czy letni spacer. Tabela rozmiarów: (+/-3mm) EUR - Długość wkładki 36 - 23 cm 37 - 24 cm 38 - 24,5 cm 39 - 25 cm 40 - 26 cm 41 - 26,5 cm
 • Klapki damskie różowe z gumy - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Różowe Piankowe Kroksy EVA - 36 stylowemarki24.pl

  24 zł
  Różowe buty/buty-damskie/klapki-damskie. Kategoria: klapki damskie, zapięcie: bez zapięcia, styl: casual, podeszwa/obcas: płaska podeszwa.
 • Klapki damskie z gumy płaskie casualowe bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Czerwone Piankowe Kroksy EVA - 37 stylowemarki24.pl

  24 zł
  Czerwone buty/buty-damskie/klapki-damskie. Kategoria: klapki damskie, zapięcie: bez zapięcia, styl: casual, podeszwa/obcas: płaska podeszwa.
 • Klapki damskie - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Czarne Piankowe Kroksy EVA - 36 stylowemarki24.pl

  24 zł
  Czarne buty/buty-damskie/klapki-damskie. Kategoria: klapki damskie, zapięcie: bez zapięcia, styl: casual, podeszwa/obcas: płaska podeszwa.
 • Klapki damskie na lato - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Błękitne Piankowe Kroksy EVA - 39 stylowemarki24.pl

  24 zł
  Niebieskie buty/buty-damskie/klapki-damskie. Kategoria: klapki damskie, zapięcie: bez zapięcia, styl: casual, podeszwa/obcas: płaska podeszwa.
 • Klapki damskie Flameshoes - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Czarne Piankowe Kroksy Eva Flameshoes ButyModne.pl

  66 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Czarne Piankowe Kroksy Eva. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie Flameshoes letnie - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Szare Piankowe Kroksy Eva Flameshoes ButyModne.pl

  66 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Szare Piankowe Kroksy Eva. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie Flameshoes z gumy casualowe - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Różowe Piankowe Kroksy Eva Flameshoes ButyModne.pl

  66 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Różowe Piankowe Kroksy Eva. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie Flameshoes - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Błękitne Piankowe Kroksy Eva Flameshoes ButyModne.pl

  66 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Błękitne Piankowe Kroksy Eva niebieskie. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie Flameshoes na lato na płaskiej podeszwie casual - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Białe Piankowe Kroksy Eva Flameshoes ButyModne.pl

  66 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Białe Piankowe Kroksy Eva. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.

Zobacz więcej produktów


Klapki damskie

Klasyczne z grubym paskiem, subtelne i kobiece na cienkich paseczkach i płaskiej podeszwie, w stylu boho na koturnie albo sportowe z logotypem znanej marki – klapki damskie mają dziś tak wiele odsłon, że każda z nas na 100% znajdzie dla siebie model idealny. Wystarczy przejrzeć ogromną ofertę klapek Domodi!

Zobacz klapki damskie


Wyszukaj podobne do "klapki piankowe damskie"


 • Klapki damskie granatowe z gumy - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Granatowe Piankowe Kroksy EVA - 38 stylowemarki24.pl

  24 zł
  Granatowe buty/buty-damskie/klapki-damskie. Kategoria: klapki damskie, zapięcie: bez zapięcia, styl: casual, podeszwa/obcas: płaska podeszwa.
 • Granatowe klapki damskie Flameshoes casualowe z gumy - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Granatowe Piankowe Kroksy Flameshoes ButyModne.pl

  66 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Granatowe Piankowe Kroksy Eva. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie Yoclub - zdjęcie produktu

  Klapki piankowe kroksy ogrodowe granatowe w geometryczne wzory 36 Yoclub YOCLUB

  39 zł
  wygodne – dobrze wyprofilowany but zapięcie – wsuwane, możliwość zapięcie na pięcie grubość podeszwy – 2,5 cm pasek – piankowy podeszwa – miękka i piankowa dwie możliwości noszenia – jako klapki lub sandałki Piankowe buty ogrodowe wygodne i praktyczne. Sprawdzą się na basen, do chodzenia po domu czy ogródku. Miękka podeszwa zapewni komfort, ale i stabilizację stopy. Dostępne w kolorze granatowym z geometrycznym wzorem. Tabela rozmiarów: (+/-3mm) EUR - Długość wkładki 36 - 23 cm 37 - 24 cm 38 - 24,5 cm 39 - 25 cm 40 - 26 cm 41 - 26,5 cm
 • Klapki damskie Yoclub - zdjęcie produktu

  Klapki piankowe kroksy ogrodowe szare w geometryczne wzory 36 Yoclub YOCLUB

  39 zł
  wygodne – dobrze wyprofilowany but zapięcie – wsuwane, możliwość zapięcie na pięcie grubość podeszwy – 2,5 cm pasek – piankowy podeszwa – miękka i piankowa dwie możliwości noszenia – jako klapki lub sandałki Piankowe buty ogrodowe wygodne i praktyczne. Sprawdzą się na basen, do chodzenia po domu czy ogródku. Miękka podeszwa zapewni komfort, ale i stabilizację stopy. Dostępne w kolorze szarym z geometrycznym wzorem. Tabela rozmiarów: (+/-3mm) EUR - Długość wkładki 36 - 23 cm 37 - 24 cm 38 - 24,5 cm 39 - 25 cm 40 - 26 cm 41 - 26,5 cm
 • Klapki damskie Flameshoes - bugo.pl - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki EVA Błękitne Piankowe Kroksy Flameshoes bugo.pl

  19 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów.
 • Klapki damskie Crocs z gumy - zdjęcie produktu

  Chodaki LiteRide Clog Crocs (electric pink/almost white) Crocs SPORT-SHOP.pl

  194 zł 239 zł
  LiteRide™ Clog marki Crocs to nowe, świetnie zamortyzowane chodaki. Piankowe wkładki LiteRide™ zostały zaprojektowane tak, abyś czuł się rewelacyjnie na każdym kroku w ciągu Twojego dnia. Cholewka...
 • Klapki damskie Flameshoes czerwone płaskie - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Czerwone Piankowe Kroksy EVA Flameshoes bugo.

  19 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów.
 • Klapki damskie Flameshoes płaskie białe bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Białe Piankowe Kroksy EVA Flameshoes bugo.pl

  19 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów.
 • Klapki damskie American Club w paski na lato bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Klapki basenowe dwa paski American American Club okazja ButyModne.pl

  39 zł 49 zł
  Klapki piankowe na basen firmy American Club NH16 czarno-granatowe . Obuwie typu klapki, doskonale nadaje się pod prysznic na plażę, basen, do wyjścia na podwórko oraz inne wypady, gdzie głównym celem jest wypoczynek nad wodą. Klapki wykonane są z wysokiej jakości materiału gumowego i piankowego, dzięki czemu są zdecydowanie lżejsze oraz wygodniejsze, od tradycyjnych klapek. Ma to wpływ przede wszystkim na jakość noszenia i wypoczynku oraz chęć noszenia klapek. American Club Klapki basenowe dwa paski American NH16 czarne granatowe. Sprawdź na butymodne.pl! Klapki damskie American Club w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie Flameshoes bez zapięcia płaskie casual - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Różowe Piankowe Kroksy EVA Flameshoes bugo.

  19 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów.

Zobacz więcej produktów


Klapki piankowe damskie - zobacz nasze artykuły

 • Modne buty sportowe na wiosnę - zdjęcie produktu

  Modne buty sportowe na wiosnę

  Jakie modne buty sportowe na wiosnę 2021 warto mieć w swojej kolekcji? Sprawdź nasz sezonowy przegląd i wybierz sneakersy, trampki i inne modele, które będą pasować do Twoich wiosennych stylizacji. Które są Twoim faworytem?

 • Klapki Kubota – fenomen w świecie mody. Odkryj hit lat 90., który powraca w wielkim stylu! - zdjęcie produktu

  Klapki Kubota – fenomen w świecie mody. Odkryj hit lat 90., który powraca w wielkim stylu!

  Klapki Kubota –​ jeszcze do niedawna postrzegane jako symbol kiczu i złego smaku, dziś zyskują tytuł modowego odkrycia. W czym tkwi fenomen klapków, które po ponad dwóch dekadach powracają do łask Polaków? Poznaj buty, który zawojowały branżę fashion!

Zobacz wszystkie artykuły