Klapki piankowe damskie

Klapki piankowe damskie - sprawdź dostępne produkty

 • Klapki damskie Flameshoes bez zapięcia letnie - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Czarne Piankowe Kroksy Eva Flameshoes ButyModne.pl

  73.20 zł 79.00 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Czarne Piankowe Kroksy Eva. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Granatowe klapki damskie Flameshoes casualowe z gumy - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Granatowe Piankowe Kroksy Flameshoes ButyModne.pl

  73.20 zł 79.00 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Granatowe Piankowe Kroksy Eva. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie House - zdjęcie produktu

  Klapki piankowe - Fioletowy House House

  79.99 zł
  Fioletowe buty/buty-damskie/klapki-damskie. Kategoria: klapki damskie, zapięcie: bez zapięcia, styl: casual, podeszwa/obcas: płaska podeszwa.
 • Klapki damskie House - zdjęcie produktu

  Klapki piankowe - Żółty House House

  79.99 zł
  Żółte buty/buty-damskie/klapki-damskie. Kategoria: klapki damskie, zapięcie: bez zapięcia, styl: casual, podeszwa/obcas: płaska podeszwa.
 • Klapki damskie House - zdjęcie produktu

  Klapki piankowe - Czarny House House

  79.99 zł
  Czarne buty/buty-damskie/klapki-damskie. Kategoria: klapki damskie, zapięcie: bez zapięcia, styl: casual, podeszwa/obcas: płaska podeszwa.
 • Klapki damskie Flameshoes letnie - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Szare Piankowe Kroksy Eva Flameshoes ButyModne.pl

  73.20 zł 79.00 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Szare Piankowe Kroksy Eva. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie Flameshoes z gumy casualowe - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Różowe Piankowe Kroksy Eva Flameshoes ButyModne.pl

  73.20 zł 79.00 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Różowe Piankowe Kroksy Eva. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie czerwone Flameshoes płaskie casualowe bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Czerwone Piankowe Kroksy Eva Flameshoes ButyModne.pl

  73.20 zł 79.00 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Czerwone Piankowe Kroksy Eva. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie Flameshoes z gumy casual bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Błękitne Piankowe Kroksy Eva Flameshoes ButyModne.pl

  73.20 zł 79.00 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Błękitne Piankowe Kroksy Eva niebieskie. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie Pm2 fioletowe casual bez zapięcia - zdjęcie produktu

  PM2 Damskie Klapki Fioletowe Piankowe Kroksy Eva niebieskie Pm2 ButyModne.pl

  73.20 zł 79.00 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki, a pasek z tyłu zapewnia solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. PM2 Damskie Klapki Fioletowe Piankowe Kroksy Eva. Sprawdź na butymodne.pl! PM2 Klapki damskie w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.

Wyszukaj podobne do "klapki piankowe damskie"

 • Klapki damskie Flameshoes płaskie na lato - zdjęcie produktu

  Damskie Klapki Niebieskie Piankowe Kroksy Flameshoes ButyModne.pl

  73.20 zł 79.00 zł
  Super klapki, kroksy wykonane z bardzo dobrej jakości pianki typu EVA, leciutkie i komfortowe, idealne na basen, plażę oraz do użytku domowego! Posiadają duże otwory wentylacyjne co zapewnia oddychanie stóp nawet w najgorętsze dni. Można je nosić na 2 sposoby, jako klapki oraz sandałki a pasek z tyłu zapewnia pewne i solidne trzymanie. Musisz je mieć już teraz, nie przegap takiej okazji! Kup w doskonałej cenie! Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarów. Flameshoes Damskie Klapki Niebieskie Piankowe Kroksy Eva. Sprawdź na butymodne.pl! Flameshoes Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie BIG STAR - ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Piankowe Damskie Klapki Big Star JJ274A339 Białe okazja ButyModne.pl

  115.50 zł 129.00 zł
  Wsuwane buty to świetna propozycja na lato, jeśli cenisz sobie szybkie i łatwe zakładanie obuwia. Modne oraz wygodne, dzięki piankowej wkładce, która zapewni najwyższy komfort dla Twoich stóp. Ciesz się swobodą ruchów w klapkach wykonanych z lekkiego, piankowego tworzywa. Krzyżowane paski z tłoczonym logo marki Big Star na śródstopiu nadają klapkom casualowy, a zarazem elegancki charakter. Delikatna platforma, która świetnie odizoluje od twardego podłoża. Podczas wyboru rozmiaru prosimy sugerować się tabelą rozmiarów.. 36-24/37-24,5/38-25/39-25,5/40-26/41-27 cm. Piankowe Damskie Klapki Big Star JJ274A339 Białe. Sprawdź na butymodne.pl! Klapki damskie Big Star w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie BIG STAR - ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Piankowe Damskie Klapki Big Star JJ274A520 Różowe promocja ButyModne.pl

  109.20 zł 119.00 zł
  Wsuwane buty to świetna propozycja na lato, jeśli cenisz sobie szybkie i łatwe zakładanie obuwia. Modne oraz wygodne, dzięki piankowej wkładce, która zapewni najwyższy komfort dla Twoich stóp. Ciesz się swobodą ruchów w klapkach wykonanych z lekkiego, piankowego tworzywa. Krzyżowane paski z tłoczonym logo marki Big Star na śródstopiu nadają klapkom casualowy, a zarazem elegancki charakter. Delikatna platforma, która świetnie odizoluje od twardego podłoża. Podczas wyboru rozmiaru prosimy sugerować się tabelą rozmiarów.. 36-24/37-24,5/38-25/39-26/40-26,5/41-27 cm. Piankowe Damskie Klapki Big Star JJ274A520 Różowe. Sprawdź na butymodne.pl! Klapki damskie Big Star w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie BIG STAR - ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Piankowe Damskie Klapki Big Star JJ274A338 Czarne ButyModne.pl okazyjna cena

  115.50 zł 129.00 zł
  Wsuwane buty to świetna propozycja na lato, jeśli cenisz sobie szybkie i łatwe zakładanie obuwia. Modne oraz wygodne, dzięki piankowej wkładce, która zapewni najwyższy komfort dla Twoich stóp. Ciesz się swobodą ruchów w klapkach wykonanych z lekkiego, piankowego tworzywa. Krzyżowane paski z tłoczonym logo marki Big Star na śródstopiu nadają klapkom casualowy, a zarazem elegancki charakter. Delikatna platforma, która świetnie odizoluje od twardego podłoża. Podczas wyboru rozmiaru prosimy sugerować się tabelą rozmiarów.. 36-24/37-24,5/38-25/39-25,5/40-26/41-27 cm. Piankowe Damskie Klapki Big Star JJ274A338 Czarne. Sprawdź na butymodne.pl! Klapki damskie Big Star w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie BIG STAR - ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Piankowe Damskie Klapki Big Star JJ274A340 Fioletowe okazyjna cena ButyModne.pl

  115.50 zł 129.00 zł
  Wsuwane buty to świetna propozycja na lato, jeśli cenisz sobie szybkie i łatwe zakładanie obuwia. Modne oraz wygodne, dzięki piankowej wkładce, która zapewni najwyższy komfort dla Twoich stóp. Ciesz się swobodą ruchów w klapkach wykonanych z lekkiego, piankowego tworzywa. Krzyżowane paski z tłoczonym logo marki Big Star na śródstopiu nadają klapkom casualowy, a zarazem elegancki charakter. Delikatna platforma, która świetnie odizoluje od twardego podłoża. Podczas wyboru rozmiaru prosimy sugerować się tabelą rozmiarów.. 36-24/37-24,5/38-25/39-25,5/40-26/41-27 cm. Piankowe Damskie Klapki Big Star JJ274A340 Fioletowe. Sprawdź na butymodne.pl! Klapki damskie Big Star w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie BIG STAR - ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Piankowe Damskie Klapki Big Star JJ274A521 Jasnoniebieskie promocyjna cena ButyModne.pl

  115.50 zł 129.00 zł
  Wsuwane buty to świetna propozycja na lato, jeśli cenisz sobie szybkie i łatwe zakładanie obuwia. Modne oraz wygodne, dzięki piankowej wkładce, która zapewni najwyższy komfort dla Twoich stóp. Ciesz się swobodą ruchów w klapkach wykonanych z lekkiego, piankowego tworzywa. Krzyżowane paski z tłoczonym logo marki Big Star na śródstopiu nadają klapkom casualowy, a zarazem elegancki charakter. Delikatna platforma, która świetnie odizoluje od twardego podłoża. Podczas wyboru rozmiaru prosimy sugerować się tabelą rozmiarów.. 36-24/37-24,5/38-25/39-26/40-26,5/41-27 cm. Piankowe Damskie Klapki Big Star JJ274A521 Jasnoniebieskie. Sprawdź na butymodne.pl! Klapki damskie Big Star w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie Renee - renee.pl - zdjęcie produktu

  Fuksjowe Klapki Melas Renee renee.pl

  84.99 zł 89.99 zł
  Klapki Melas piankowe, osadzone na grubej podeszwie z efektownymi wycięciami. Lekkie i miękkie, w sam raz na upały. Nosek okrągły, odkrywający palce. Z paskiem stabilizującym stopę. Klasyczny, wsuwany model. Zarówno pasek, jak i podeszwę wykonano z pianki. Będą pasować do sportowych kompletów, szortów albo wzorzystych minisukienek.
 • Klapki damskie Crocs bez zapięcia na płaskiej podeszwie - zdjęcie produktu

  LiteRide Clog Black/Smoke Crocs runcolors

  168.99 zł
  Idealnie zamortyzowane chodaki zostały wyposażone we wkładki piankowe nowej generacji LiteRide, które są miękkie, lekkie i wyjątkowo sprężyste. Miękkie i sprężyste cholewki Matlite zapewnią całodzienny komfort i wygodę z każdym krokiem. Podeszwa zewnętrzna z pianki Croslite zapewnia trwałość i wsparcie.
 • Klapki damskie BIG STAR - e-obuwniczy.pl - zdjęcie produktu

  Klapki damskie basenowe BIG STAR FF274A391 e-obuwniczy.pl

  59.00 zł
  Klapki damskie piankowe Big Star. Idealne jako obuwie plażowe lub basenowe. Szeroki pasek regulowany za pomocą klamry. Podeszwa profilowana pod stopę. W 100% oryginalny produkt Big Star. Rozmiarówka typowa - pasuje zazwyczaj noszony rozmiar. Osoba o długości stopy 24,5 cm., nosi rozmiar 38.
 • Klapki damskie BIG STAR płaskie casualowe - zdjęcie produktu

  Klapki plażowe Big Star W FF274A389 czarne brązowy, czarny ButyModne.pl

  113.38 zł
  Klapki plażowe Big Star W FF274A389 czarne . Właściwości:. . klapki piankowe z nowej kolekcji marki BIG STAR to idealny wybór zarówno do codziennego użytkowania, jak również jako klapki basenowe czy plażowe. klapki są bardzo lekkie, wygodne, posiadają amortyzującą podeszwę, która zapewnia wyjątkowy komfort. . Materiał:. . syntetyczny. . Kolor:. . czarny Klapki plażowe Big Star W FF274A389 czarne. Sprawdź na butymodne.pl! Klapki damskie Big Star w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.

Klapki piankowe damskie - zobacz nasze artykuły