Klasyczny pierścionek zaręczynowy

Klasyczny pierścionek zaręczynowy - sprawdź dostępne produkty

 • Pierścionek IVET - Ivet Shop - zdjęcie produktu

  Pierścionek DERMONA BLACK promocja Ivet Shop

  39.00 zł
  Stylowy design i niepowtarzalna elegancja - pierścionek, unikatowy, wykonany ręcznie z mosiądzu, przy zachowaniu wyjątkowej dbałości o szczegóły. Mosiądz, to połączenie różowej miedzi z szarym cynkiem, które nadaje mu luksusowy złoty wygląd. Zastosowana została technologia nowej generacji, dzięki której inkrustowane pierwszorzędne cyrkonie, które dodają biżuterii dodatkowego blasku. Kształt sam w sobie jest intrygujący i z pewnością przyciągnie uwagę otoczenia. Pierścionek jest uniwersalny, ale można go zwęzić lub poszerzyć, aby idealnie pasował do palca. Dodatek przeznaczony jest dla Pań, które chcą czuć się delikatne, eleganckie i niepowtarzalne. Piękny prezent na każdą okazję, który z pewnością wywoła przyjemne emocje. Pielęgnacja: Chronić przed kontaktem z substancjami kwaśnymi, wodą i kroplami perfum.
 • Pierścionek IVET - Ivet Shop - zdjęcie produktu

  Pierścionek VORVELDA Ivet Shop wyprzedaż

  39.00 zł
  Stylowy design i niepowtarzalna elegancja - pierścionek, unikatowy, wykonany ręcznie z wyjątkową dbałością o szczegóły. Model wykonany jest z mosiądzu, który jest stopem różowej miedzi i szarego cynku i ma naturalny żółty kolor, który nadaje mu stylowego wyglądu. Zastosowano technologię nowej generacji, dzięki której inkrustowane są cyrkonie pierwszej jakości, które dodają biżuterii dodatkowego blasku. Pierścionek jest uniwersalny, ale można go zwęzić lub poszerzyć, aby idealnie pasował do palca. Dodatek przeznaczony jest dla Pań, które chcą czuć się delikatne, eleganckie i niepowtarzalne. Piękny prezent na każdą okazję, który z pewnością wywoła przyjemne emocje. Pielęgnacja: Chronić przed kontaktem z substancjami kwaśnymi.
 • Pierścionek IVET - Ivet Shop - zdjęcie produktu

  Pierścionek LAKELZA okazja Ivet Shop

  24.00 zł
  Stylowy design i niepowtarzalna elegancja - pierścionek z zawieszką w kształcie serca, unikatowy, wykonany ręcznie z wyjątkową dbałością o szczegóły. Model wykonany jest z mosiądzu, który jest stopem różowej miedzi i szarego cynku i ma naturalny żółty kolor, który nadaje mu stylowego wyglądu. Zastosowano technologię nowej generacji, dzięki której inkrustowane są cyrkonie pierwszej jakości, które dodają biżuterii dodatkowego blasku. Pierścionek jest uniwersalny, ale można go zwęzić lub poszerzyć, aby idealnie pasował do palca. Piękny prezent na każdą okazję, który z pewnością wywoła przyjemne emocje. Pielęgnacja: Chronić przed kontaktem z substancjami kwaśnymi.
 • Pierścionek IVET - Ivet Shop - zdjęcie produktu

  Komplet 2 szt. pierścionków ERVIA Ivet Shop okazja

  39.00 zł
  Stylowy design i niepowtarzalna elegancja - komplet 2 pierścionków, unikatowe, wykonane ręcznie z mosiądzu z wyjątkową dbałością o szczegóły. Mosiądz, który jest połączeniem różowej miedzi z szarym cynkiem i ma naturalny żółty kolor, który nadaje mu luksusowy wygląd. Zastosowana została technologia nowej generacji, dzięki której inkrustowane są pierwszorzędne cyrkonie, które dodają biżuterii dodatkowego blasku. Są odpowiednie dla Pań, które chcą poczuć się delikatnie, elegancko i wyjątkowo. Pierścienie są w jednym rozmiarze, ale można je regulować - zwężać lub poszerzać, aby idealnie pasowały do ​​palców. Piękny prezent na każdą okazję, który z pewnością wywoła przyjemne emocje. Pielęgnacja: Chronić przed kontaktem z substancjami kwaśnymi, wodą i kroplami perfum.
 • Pierścionek Revoni - zdjęcie produktu

  Złoty pierścionek z diamentami i szafirem Revoni Limango Polska

  1358.95 zł
  Złoty pierścionek z diamentami i szafirem - materiał: 9-karatowe złoto próby 375 - rodzaj kamienia 1: diament - kolor kamienia: I-J - czystość: I1-I2 - liczba karatów: 0,01 - kamień 2: szafir - kolor kamienia: niebieski Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu. Uwaga: Podczas wybierania odpowiedniego rozmiaru należy kierować się tabelą, widoczną na ostatnim zdjęciu.
 • Pierścionek Steel_art - zdjęcie produktu

  Pierścionek z kryształkami Swarovski Heidemann okazja Limango Polska

  196.95 zł
  Pierścionek z cyrkoniami - materiał: stal szlachetna - rodzaj kamienia: cyrkonia - kolor kamienia: biały Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Pierścionek Revoni - zdjęcie produktu

  Złoty pierścionek z diamentem Rinani Limango Polska

  543.45 zł
  Złoty pierścionek z diamentem - materiał: 9-karatowe złoto próby 375 - kamień: diament - kolor kamienia: bezbarwny (G-H) - czystość: I1 - liczba karatów: 0,05 Uwaga: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Pierścionek Revoni - zdjęcie produktu

  Złoty pierścionek z diamentem Revoni wyprzedaż Limango Polska

  500.95 zł
  Złoty pierścionek z diamentem - materiał: 9-karatowe białe złoto próby 375 - kamień: diament - kolor kamienia: H - czystość: SI - liczba karatów: 0,01 Uwaga: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Pierścionek Carat 1934 - zdjęcie produktu

  Pozłacany pierścionek z cyrkoniami Carat 1934 Limango Polska

  193.45 zł
  Pozłacany pierścionek z cyrkoniami - materiał: srebro Sterling próby 925 - powłoka: różowe złoto - rodzaj kamienia: cyrkonia - kolor kamyczków: biały Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Pierścionek Revoni - zdjęcie produktu

  Złoty pierścionek z rubinem Revoni Limango Polska

  699.45 zł
  Złoty pierścionek z rubinem - materiał: 9-karatowe złoto próby 375 - kamień: rubin - kolor kamienia: czerwony Uwaga: Zdjęcie produktu w powiększeniu.

Wyszukaj podobne do "klasyczny pierścionek zaręczynowy"

 • Pierścionek Vittoria Jewels - zdjęcie produktu

  Złoty pierścionek z diamentami Vittoria Jewels Limango Polska

  395.95 zł
  Złoty pierścionek z diamentami - materiał: 9-karatowe złoto próby 375 - kamień: diament - kolor kamienia: H - czystość: P1 - liczba karatów: 0,02 - certyfikat: tak - opakowanie prezentowe: tak Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Pierścionek Diamant Vendôme - zdjęcie produktu

  Złoty pierścionek ze szmaragdem Diamant Vendôme Limango Polska

  539.45 zł
  Złoty pierścionek ze szmaragdem - materiał: 9-karatowe białe złoto próby 375 - rodzaj kamienia: szmaragd - kolor kamienia: zielony - certyfikat: tak - opakowanie prezentowe: tak Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu. Uwaga: Podczas wybierania odpowiedniego rozmiaru należy kierować się tabelą, widoczną na ostatnim zdjęciu.
 • Pierścionek Pierścionki - Picky Pica - zdjęcie produktu

  Picky Pica Pierścionek mosiądz Starlight Pierścionki Picky Pica

  149.00 zł
  Pierścionek z cyrkoniami z kolekcji STARLIGHT od Picky Pica, który doda więcej blasku Twoim wieczorowym stylizacjom. Klasyczna obrączka wykonana z mosiądzu w tonacji różowego złota doskonale komponuje się z czarnymi podłużnymi cyrkoniami, które ją zdobią. Starlight to kolejna kolekcja, która hołduje trendowi mix&match, oferując niezliczone ilości tworzenia kombinacji biżuterii, dzięki której wyrazisz swój styl i zabłyśniesz niczym gwiazda. Wybierz ulubiony motyw inspirowany serialem Euphoria i zaczaruj wszystkich swoim niezwykłym lookiem.
 • Pierścionek Revoni żółty z diamentem - zdjęcie produktu

  Złoty pierścionek z diamentem Revoni Limango Polska okazyjna cena

  1348.95 zł
  Złoty pierścionek z diamentem - materiał: 14-karatowe złoto próby 585 - kamień: diament - czystość: I1 - kolor kamienia: G-H - liczba karatów: 0,05 Uwaga: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Pierścionek Steel_art - zdjęcie produktu

  Pierścionek z perłą Steel_art Limango Polska okazja

  72.45 zł
  Pierścionek z perłą - materiał: stal szlachetna - powłoka: w kolorze srebrnym - rodzaj perły: hodowlana - kolor pereł: biały Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Pierścionek Menthe À L'o - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Pozłacany pierścionek Bombinhas okazja Limango Polska

  69.45 zł
  Pozłacany pierścionek - materiał: stal szlachetna - powłoka 1: złoto - powłoka 2: częściowo emaliowana - rozmiar: elastyczny - certyfikat: tak - opakowanie: woreczek biżuteryjny Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Pierścionek Heidemann z cyrkonią - zdjęcie produktu

  Pierścionek z cyrkoniami Heidemann promocja Limango Polska

  188.95 zł
  Pierścionek z cyrkoniami - materiał: stal szlachetna - rodzaj kamienia: cyrkonia - kolor kamienia: biały Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Pierścionek Menthe À L'o - Limango Polska - zdjęcie produktu

  Pierścionek z turkusem Bombinhas wyprzedaż Limango Polska

  104.95 zł
  Pierścionek z turkusem - materiał: stal szlachetna - powłoka: rodowanie - rodzaj kamienia: turkus - kolor kamienia: turkusowy - certyfikat: tak - opakowanie: woreczek biżuteryjny Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Pierścionek Bombinhas - zdjęcie produktu

  Pierścionek Bombinhas Limango Polska promocyjna cena

  53.95 zł
  Pierścionek - materiał: stal szlachetna - rozmiar: elastyczny - certyfikat: tak - opakowanie: woreczek biżuteryjny Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu.
 • Pierścionek Bombinhas pozłacany - zdjęcie produktu

  Pozłacany pierścionek z kryształami Bombinhas Limango Polska okazyjna cena

  148.45 zł
  Pozłacany pierścionek z kryształami - materiał: stal szlachetna - powłoka: złoto - rodzaj kamienia: kryształ - kolor kamienia: bezbarwny - certyfikat: tak - opakowanie: woreczek biżuteryjny Wskazówka: Zdjęcie produktu w powiększeniu.

Klasyczny pierścionek zaręczynowy - zobacz nasze artykuły