Tak księżna Kate prezentuje się w trzeciej ciąży!

Media długo snuły spekulacje na temat ciąży Kate Middleton, jednak dopiero we wrześniu dotarły do nas potwierdzone wieści, że księżna spodziewa się trzeciego dziecka. Od tego czasu Kate rzadko pojawiała się w mediach. Ostatnio jednak znów mogliśmy ją podziwiać - tym razem podczas imprezy z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Zobaczcie, jak wyglądała!  

Tak księżna Kate prezentuje się w trzeciej ciąży!

Nieobecność Kate była spowodowana bardzo przykrą przypadłością, na którą również cierpiała podczas swoich dwóch poprzednich ciąż. Doskwierały jej nieprzyjemne mdłości, które skutecznie uniemożliwiały jej udział w życiu publicznym. Najwyraźniej już poczuła się lepiej, bo zdecydowała się wrócić - oczywiście w wielkim stylu.  

księżna kate w trzeciej ciąży

Kate swój debiut może zaliczyć do bardzo udanych. Jak zwykle prezentowała się nienagannie, a na punkcie jej stylizacji znów oszalały miliony Brytyjek. Na zdjęciach z imprezy może zobaczyć ją z lekko już zaokrąglonym brzuszkiem. Mówi się, że najprawdopodobniej książęca para spodziewa się drugiej córeczki - już nie możemy się doczekać stylizacji najmłodszej księżniczki. Ciekawe, czy będą tak zachwycające, jak w przypadku małej Charlotte.  

ciężarna Kate w błękitnej sukience

Kate na przyjęcie założyła dopasowaną, koronkową sukienkę w błękitnym kolorze marki Temperley London. Postawiła oczywiście na bardzo klasyczne akcesoria w postaci czarnych szpilek z zamszu oraz prostej kopertówki w tym samym kolorze. Dodatki nawiązują do wstawek na sukience, czyli czarnych tasiemek przy rękawach i szyi oraz guzików. Włosy uczesała w delikatne loki, które podkreślają jej kobiecy wdzięk. Jak zawsze Kate zdecydowała się na oszczędną biżuterię i założyła tylko delikatne kolczyki z białymi kamieniami oraz pierścionek zaręczynowy, z którym się nie rozstaje.

Więcej ubrań w stylu Kate

Sprytny sposób, by zamienić swoje krągłości w atut Sprytny sposób, by zamienić swoje krągłości w atut Fryzjerskie sztuczki na MEGAobjętość Fryzjerskie sztuczki na MEGAobjętość